کد خبر : 71471
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,363 بازدید

مصاحبه اختصاصی میرملاس با رییس دفتر شورای نگهبان شهرستان کوهدشت

  به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ به توجه به نزدیک شدن سالروز تاسیس شورای محترم نگهبان بر آن شدیم گفت و گویی اختصاصی با یونس قبادی رییس هیات نظارت شورای نگهبان در شهرستان کوهدشت داشته باشیم که در ادامه آمده است :  میرملاس : چند روز دیگر سالروز تأسيس شوراي محترم نگهبان ( 26 تيرماه) می […]

IMG_6766

 

به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ به توجه به نزدیک شدن سالروز تاسیس شورای محترم نگهبان بر آن شدیم گفت و گویی اختصاصی با یونس قبادی رییس هیات نظارت شورای نگهبان در شهرستان کوهدشت داشته باشیم که در ادامه آمده است : 

میرملاس : چند روز دیگر سالروز تأسيس شوراي محترم نگهبان ( 26 تيرماه) می باشد، چگونگي ايجاد و داير شدن دفاتر استاني و شهرستاني شورای نگهبان را بيان نماييد:

در سال 1379، شوراي محترم نگهبان پس از ديدار با رهبري فرزانه انقلاب و با عنايت به خطاب ايشان به مسئولين ارشد شوراي نگهبان در خصوص نظارت بر انتخابات كه مي فرمايند:”شما يك تشكيلات ثابت ، قوي ، چابك و آماده به كاري را در تمام سال داشته باشيد . شما مي توانيد به تعداد حوزه هايي كه مهمند و در كشور هستند عناصر ثابت داشته باشيد و . . .” ، با تدوين طرح تشكيلاتي خود در قالب آئين نامه داخلي اقدام به توسعه تشكيلاتي و اصلاح ساختار اداري خود كرد. و از جمله آنها ايجاد دفاتر در مراكز استانها بود و به دنبال آن تغييرات وسيعي در ساختار تشكيلات نظارتي شوراي نگهبان به وجود آمد و دفاتر نظارت بر انتخابات شهرستانها نيز به مروز تاسيس گرديد اين مهم با پشتوانه مقام معظم رهبري (دامت بركاته) و مشروعيتي كه اصل نود و نه قانون اساسي با اين عبارت “شوراي نگهبان نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبري، رياست جمهوري، مجلس شوراي اسلامي و مراجعه به آراي عمومي و همه پرسي را بر عهده دارد” به اين نهاد مي دهد، اهميت ايجاد و بازگشايي دفاتر نظارت در مراكز استانها و شهرستانها را مي رساند كه به لطف خدا محقق گرديد.

 

میرملاس : چه برنامه هايي براي گراميداشت سالروز تأسيس شوراي نگهبان داريد؟
برنامه هاي استاني و شهرستاني زيادي در نظر گرفته شده است از جمله آنها ميتوان موارد ذيل را ذكر كرد.
برگزاري جلسه پرسش و پاسخ در دفتر نظارت استان
هماهنگي با امام جمعه محترم شهرستان، دفاتر محلي سازمان تبليغات اسلامي، ائمه محترم جماعات، خطبا و سخنرانان جهت تبيين جايگاه شوراي نگهبان.
برنامه محفل انس با قرآن در شهرستان با حضور خانواده ناظرين.
حضور جامعه ناظرين و مسئول دفتر در گلزار شهدا در راستاي ارج نهادن به مقام شامخ آنان.
تبليغات محيطي در فضاي مناسب شهري.
پخش تيزر درباره شوراي نگهبان در برنامه هاي تلويزيوني پر بيننده.
اجراي مسابقه وي‍ژه شبكه نظارت.
اجراي مسابقات ورزشي وي‍ژه شبكه نظارت.
ديدار با امام جمعه محترم شهرستان.
ديدار با خانواده ناظرين متوفي.
تهيه بسته فرهنگي متناسب با شوراي نگهبان و دفاتر نظارت.

 

میرملاس : چطور شد كه شما مسئول دفتر نظارت شهرستان شديد؟
پذيرش مسئوليت دفتر نظارت شهرستان بر مي گردد به مسئوليت پذيري كه در بنده و همه دلسوختگان نظام در در قبال اين انقلاب و مملكت وجود داشته و دارد. بعد از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي به رهبري حضرت امام (ره)، موقعيت ايجاب مي كرد كه در پايگاه هاي مقاومت شهري كه تحت نظر كميته انقلاب اسلامي و سپاه پاسداران بودند به حفظ و حراست از اموال مردم و نظم شهري بپردازيم . پس از شروع جنگ تحميلي و شروع دوران دفاع مقدس، موقعيت ايجاب مي كرد كه با پوشيدن لباس مقدس پاسداري به دفاع از آب و خاك و ميهن اسلاميمان بپردازيم و حالا و هر زماني كه احساس شود در يك جبهه و فضايي نياز به حضور است به مانند يك سرباز در انجام وظيفه آماده بوده و هستم. هم اكنون هم با توجه به شناختي كه مسئول محترم دفتر نظارت استان، جناب دكتر سپهوند از بنده داشتند و با پيشنهاد ايشان وظيفه شرعي و اخلاقي خود دانستم در اين راستا انجام وظيفه نمايم.

 

میرملاس : شما از لحاظ فكري به كدام جريان سياسي نزديكتر هستيد؟
اصولاً در طول خدمت بنده در نظام مقدس جمهوري اسلامي ، علاقه اي به ورود به دسته بنديهاي سياسي را نداشته ام و همانطور كه در جلسه معارفه عرض كردم جز هيج گروه سياسي خاصي نيستم و صرفاً خودم را سرباز جان بر كف ولايت و رهبري مي دانم و خطم خط رهبري، روشم روش شهدا و حركت در چارچوب قانون اساسي و قوانين موضوعه خواهد بود انشاءالله و وظيفه ام اجراي دقيق قانون و دستور العمل هاي ابلاغي از طرف شوراي محترم نگهبان خواهد بود.

 

میرملاس : اعضاي هيأت مركزي نظارت بر انتخابات شهرستان انتخاب شده اند و اگر انتخاب شده اند چه كساني هستند؟
با توجه به زمان نسبتاً زيادي كه تا انتخابات داريم و اينكه هنوز هيأت نظارت استان تشكيل نشده است لذا فرصت را غنيمت دانسته و به بررسي اوضاع مي پردازيم و بحمدالله با توجه به جو مناسب حاكم بر شهرستان مشكل خاصي جهت معرفي اعضا نخواهيم داشت.

 

میرملاس : روال اين است كه آقاي فرماندار 30 نفر معتمد به شما معرفي مي كنند ، از نظر شما معتمد به چه كسي گفته مي شود و ملاك تأييد آنها چيست؟
معيار در معرفي معتمدين، قانون است. قانون به صراحت شرايط معتمدين را مشخص كرده است و بايد از افراد داراي پيشينه شفاف، باتقوا، با تعهيد، داراي حسن شهرت و در يك كلام امانت دار مردم باشند و مطمئناً اگر شرايط فوق احراز شود، تأييد خواهند شد.

 

میرملاس : معيار تأييد و رد صلاحيتهاي شما چيست ؟( با توجه به اينكه همگي شما را فردي بيطرف مي شناسند.)
مطمئناً معيار و مبناي ما قانون است و نميتوان پا را از قانون فراتر نهاد كما اينكه هيچ ميل و رغبتي نيز براي عمل خلاف قانون وجود ندارد. در قانون، استعلام از مراجع چهارگانه آمده است و اين كار را انجام مي دهيم اما اين به آن معني نيست كه وظيفه داخلي خودمان را انجام ندهيم. شوراي نگهبان مي تواند در مورد داوطلبان بصورت مستقل به جمع آوري اطلاعات و اخبار داوطلبان بپردازد و در بررسي صلاحيتهاشوراي نگهبان ملزم نيست كه به اطلاعات واصله از مراجع چهارگانه اكتفا نمايد و به همين منظور در طول سال و بصورت مستمر فعاليت هاي كاندياهاي احتمالي توسط چشمهاي تيز بين شوراي نگهبان رصد مي شود و گزارشات موثق و تحقيق همكاران محقق، در تكميل شناخت از افراد موثر است.

 

میرملاس : با توجه به همزمان بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي تعداد ناظرين تغيير خواهد كرد؟
تعداد ناظرين حاضر در شعب تابع شرايط است و با توجه شرايط شعبه اخذ رأي و محل استقرار صندوق و عوامل ديگر نظير آنچه شما اشاره فرمويد، تعداد ممكن است تغيير كند اما در نهايت با توجه به داشتن سقف مشخص براي بكارگيري و پرداخت حق الزحمه محدوديت هايي نيز وجود دارد. همچنين فعلاً بصورت دقيق جزييات اجراي انتخابات از طرف وزارت كشور مشخص نشده و نهايتاً بايد با لحاظ تمامي شرايط موجود در آينده تصميم گيري شود.

 

میرملاس : چه تعداد از ناظرين شما در هر صندوق اخذ راي وجود خواهد داشت؟
تعداد ناظرين هر شعبه اخذ راي متفاوت است و به متغير هاي مختلفي از جمله: موقعيت جغرافيايي، محل استقرار شعبه، شهري يا روستايي بودن و حساسيت هاي ديگر بستگي دارد اما در نهايت به حداقل ها در گماردن ناظرين اكتفا خواهد شد و ان شاءالله با اتخاذ تمهيدات لازم و با هماهنگي با فرماندار محترم و هيأت اجرايي از ازدحام در محل شعب اخذ رأي جلوگيري خواهيم كرد.

 

میرملاس :  آنچه باعث تخلف احتمالي در شعب مي شود شلوغي و تعدد نفرات اعضاي هيأت اجرايي و نظارت مي باشد، براي اين قضيه چه تمهيداتي انديشيده شده است؟

همانطور كه عرض شد سعي و تلاش ما بر اين است كه در هر شعبه به اندازه لازم از ناظرين مجرب استفاده كنيم و البته حضور ناظرين بيشتر كه با دقت و حساسيت خاصي انتخاب مي شوند و ان شاءالله از افراد مورد وثوق هستند ، به سلامت هر چه بيشتر انتخابات كمك خواهند كرد اما در نهايت جهت جلوگيري از ازدحام شعبه تمهيدات لازم اتخاذ شده و در آينده نيز با تشكيل هيأت نظارت و اجرايي تكميل خواهد شد و از طرفي نيروي انتظامي برقراري نظم و انضباط شعب اخذ رأي را بر عهده دارد كه مطمئن هستيم توان و تجربه كافي را دارا مي باشند. با فرماندار محترم شهرستان تعامل خوبي وجود دارد و در آينده نيز تمامي تمهيدات لازم جهت برگزاري يك انتخابات سالم و به دور از هر گونه شائبه اتخاذ خواهد شد.

 

میرملاس : با توجه به شهرستان شدن رومشگان آيا مسئوليت هيأت نظارت آنجا هم با شماست يا فرد ديگري اين مسئوليت را بر عهده مي گيرد؟
همانطوري كه فرموديد چون رومشگان شهرستان شده است لذا هيدت نظارت مستقل و تشكيلات دفتر نظارت مستقل خواهد داشت از لحاظ عزل و نصب مسئولين دفتر نظارت رومشگان بنده هيچگونه دخالتي ندارم اما چون حوزه انتخابيه فرعي از حوزه اصلي شهرستان كوهدشت مي باشد، در نهايت تجميع آرا مأخوذه در شهرستان كوهدشت صورت مي گيرد.
در دوره هاي قبل ، در روز انتخابات هيأت نظارت در ساختمان فرمانداري مستقر مي شدند آيا با وجود ساختمان جديد، شما باز هم در فرمانداري مستقر خواهيد شد؟
به آن شكل گذشته خير. اما در اختيار داشتن يك اتاق بعنوان دبيرخانه دفتر نظارت مستقر در فرمانداري و با حضور يك يا چند نماينده از اعضاي دفتر نظارت شهرستان جهت برقراري تعامل بهتر و بيشتر با هيأت اجرايي و ستاد انتخابات لازم است ولي مركزيت اصلي هيأت نظارت شهرستان در ساختمان جديد خواهد بود.

 

میرملاس : نحوه تعامل و همكاري هيأت نظارت هيأت اجرايي چگونه است؟
بر اساس قانون هر كدام از هيأت هاي نظارت و هيأت اجرايي وظايف مشخص و تعيين شده اي بر عهده دارند و وظايف هر كدام از هيئات در قانون تصريح شده است اما با توجه به نامگذاري امسال به سال همدلي و همزباني از طرف مقام معظم رهبري اين امر نيز ان شاءالله در جريان انتخابات بصورت بارز مصداق پيدا خواهد كرد و با توجه به مشخص بودن حوزه كاري هر كدام و تعامل مثبت و دو طرفه اي كه با فرماندار محترم شهرستان، جناب آقاي محمدي، وجود دارد، مشكلي نخواهيم داشت ان شاءالله.

 

میرملاس : در پايان اگرصحبتي يا مطلبي داريد بيان نماييد:
ببينيد اين نظام با خون هزاران شهيد آبياري شده، عزت و افتخار كنوني و همچنين اقتدار و سربلندي ايران اسلامي ثمره خون شهيدان، رهبري هاي داهيانه مقام معظم رهبري (دامت بركاته) و مقاومت ملت هميشه در صحنه مي باشد. همه ما بايستي با فصل الخطاب دانستن فرمايشات مقام معظم رهبري در تمامي صحنه هايي كه انقلاب عزيزمان نياز به حضور و حمايت دارد با چشم باز و داشتن بصيرت و آگاهي حضور داشته باشيم. در برهه كنوني نيز كه دو انتخابات مهم را پيش رو داريم مطمئناً از سوي استكبار جهاني و ايادي اشان يك سري كارشكني و سنگ اندازي انجام خواهد شد لذا انتظار مي رود مردم هميشه در صحنه و انقلابي و فهيم و ولايتمدار ما همچون گذشته نقشه هاي شوم آنها را نقش بر آب كنند. از مردم شريف كوهدشت انتظار مي رود با توجه به سال همدلي، همزباني دست در دست هم دهيم و همدل و همراه و با ياري خداوند تبارك و تعالي به دور از هرگونه اعمال خلاف عرف ، شرع و قانون، در انتخابات شركت كنيم و ما نيز به عنوان مسئول نهاد نظارتي انتخابات، تمامي شرايط لازم جهت برگزاري يك انتخابات سالم را فراهم نمائيم.

از شما و  سایت خبری وزین و پرمخاطب میرملاس به خاطر این گفت و گو تشکر میکنم .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

امیدوارم که انصاف را سرلوحه کارتان قرار دهید و فضا را چنان باز کنید تا هر کسی که دل در گرو توسعه و تعالی این شهر دارد توفیق خدمت بیابد.

[پاسخ]

دلسوز پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۳ تیر , ۱۳۹۴ ۱۸:۳۴:

این پیام واقعا به دلم نشست؛ امیدوارم آنان که باید بشنوند هم بشنوند…

[پاسخ]

قاسمی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۳ تیر , ۱۳۹۴ ۱۸:۴۴:

انشاا.. همین طور خواهد شد …

[پاسخ]

حسینی در گفته :

سردار انشااله از این امتحان هم سر بلند وموفق بیرون میایی

[پاسخ]

درود خدا بر سردار بزرگ
خدا به همراهتان

[پاسخ]

نورعلی ازسنندج در گفته :

فرمانده عزیزم . سردار بزرگ

جناب حاج یونس قبادی .

همچنان پیروز وسربلند وسرافراز باشید

[پاسخ]

سوری در گفته :

سلام سردار خسته نباشد شما مرد عملید شاد کام سربلند باشید از این مسولیت.

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

آرزوی توفیق حضرتعالی و همه ی دوستدارن نظام رو از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم

[پاسخ]

بسیجی در گفته :

سردار بی ادعا مایه فخر و مباهات مایی

[پاسخ]

حمید ازادبخت در گفته :

درود خدا بر قهرمان جنگ برادر عزیز و دوست داشتنی حاج یونس بجد که مردم شهید پرور کوهدشت از اینکه جنابعالی سکان هدایت ای امر خطیر را عهده دار شدید و با اعتقاد کامل اطمینان پیدا کردند که شما و خانواده محترمتان اهل امانتداری بوده و هستید بسیار خوشحال و سرزنده شدند یکی از دغدغه های مردم در زمان انتخابات توجه ویژه به جایگاه شورای نظارت بود که شکر خدا به اهلش سپرده شد از اشارات و سخنان بدن حاشیه و قانونی حضرتعالی هم سپاسگزارم انشالله در طول مدت کاری به همین شکل جهت تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی و شفاف سازی شود

[پاسخ]

حاج یونس عزیز خوشحالیم که شما مسول شدی چون به مسولیت پذیری شما ودلسوز بودنتون شک نداریم پاینده باشی به امیدخدا

[پاسخ]

یوسف خسروی در گفته :

حاج یونس شما رو خیلی قبول داریم چون مسولیت پذیری شما برای ما محرز شده پاینده وموفق باشید انشاله

[پاسخ]

یوسف خسروی در گفته :

مسولیت پذیری شما درهمه مسائل محرزشده موید باشی عزیز

[پاسخ]

فلاح در گفته :

قطعا تمام حرکات وسکنات سردار قبادی یادگار شهدا محض رضای خدا و ولایت مطلقه فقیه خواهد بود .موفق وپیروز باشید سردار

[پاسخ]

حشمت اله نجفی (سوری) در گفته :

با سلام پیروز سربلند باشید انشاالله دراین ازمون

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

برادرعزیزم حاج یونس قبادی
روزگاری شمادرمقابل دشمن این خاک مردانه ایستادید وازکیان ایران اسلامی دفاع نمودید اما امروز
شرایط بگونه ایست که بایددراین سنگرمقدس خدمت کنیدتاحافظ عقیده ونظرمردم باشید.
باشناختی که ازشما دارم مطمئن هستم که وجودتان سبب سلامت وآرامش انتخابات
کوهدشت خواهدبود،آرزوی ماسربلندی شماست.

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

با آرزوی موفقیت کامل حاج یونس قبادی در این عرصه خدمت و پاسداری از آرمانهای بلند شهیدان
دعای ما هم بدرقه راه این عزیز جهت نیل به اهداف خداپسندانه و انسانی اش در راستای ادای حقوق شهروندان

[پاسخ]

عظيم ازادبخت در گفته :

با شناختي سي ساله از زماني كه در جنگ حضور داشتند و با شهيد علي مردان به خانه ما ميامدند تا الان گفته هاي ايشان را تاييد مي نمايم . اميد وارم موفق و پيروز باشند

[پاسخ]

علی جوزی پورضرونی در گفته :

ضمن آرزوی توفیق برای جناب آقای قبادی عزیز یادگار هشت سال دفاع مقدس ، همانطوریکه از اسم ناظر هویداست امیدوارم مسولین کساانی را بعنوان ناظر جهت صیانت از آراء مردم برگزینند که در همه حال خدا را ناظر بر اعمال خود ببینند و دین خود را برای دنیای دیگران نفروشند چرا که متآ سفانه بعضا مشاهده میگردد شبهای آخر نزدیک انتخابات بطور نا گهانی و بدون هیچگونه دلیلی ناظرین بیش از چند حوزه به سود کاندیدای خاص جابجا شده و خدای ناکرده باعث تضییع حقوق دیگران و در نهایت افسوسی جبران ناپذیر به بلندای تاریخ را به یادگار خواهند گذاشت که هیچگاه کنندگان این کار یارای رهایی از این گرداب را پیدا نخواهند کرد و در واقع مصداق واقعی زیان دیدگان در دنیا و آخرتند .!! البته اگر بفهمند ؟!!
مبادا خویشتن را واگذاریم
امام خویش را تنها گذاریم
زخون هرشهیدی لاله روید
مبادا روی لاله پا گذاریم !!

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

اقای ازادبخت استدعا دارم مطلب را درج نمایید حتی اگر می خواهید ان را دستکاری نمایید وانچه قابل درج باشد را در سایت قرار دهید واگر اگر اگر این کار را نمی کنید استدعا دارم ان را به اقای قبادی برسانید با ایمیل یا هر چیز دیگر

[پاسخ]

امین آزادبخت (مدیر سایت ) پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹:

سلام دوست عزیز مطلب و سئوالات شما در اختیار حاج یونس قبادی قرار گرفت …

[پاسخ]

رومشگانی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱:

بسیار متشکرم اقای ازادبخت واقعا از صمبم قلب در این ماه پر خیر وبرکت برای شما ارزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همچنان در کار خودت موفق باشید

[پاسخ]

امین آزادبخت (مدیر سایت ) پاسخ در تاريخ جمعه ۲۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۷:۴۲:

سلام جناب رومشکانی لطفا جهت گرفتن پاسخ سئوالاتون با بنده تماس بگیرید
09169612235

[پاسخ]

رزمنده در گفته :

سلام سردار بی ادعا صداقت شما مرد عمل بودن شما برای همه ثابت شده است

[پاسخ]

ویردار در گفته :

سلام
موفق باشید

[پاسخ]

غلامرضا صالح در گفته :

امیدوارم برای سربلندی و عزت این دیار موفق وپیروز باشید

[پاسخ]

علی درگاهیان در گفته :

با شناختی که از ایشان دارم فردی شجاع ولایق و باصداقت میباشد و همانطور که در روزهای سخت دفاع مقدس سرافراز بودند در این مسولیت حطیر نبز به یاری خداوند موفق خواهند شد و برکلیه ایثار گران لازم است از فرمانده و هم رزم خودشان حمایت کنند

[پاسخ]

از تهران در گفته :

امیدوارم انتخابات سالم برگزار شود

[پاسخ]

انلاین در گفته :

آقای قبادی شماسردار وفرماندهی از رزمندگان وهمرزمان شهدا،نگذارید جناح بازی وطرفداری از قشر خاصی سرلوحه کارتان باشد، آنچه فرمودید اگر واقعا عمل کنید خیلی عالیه خداوند متعال همواره با افراد صالح است
بنده مدتهاست این سایت روزانه سرکی میکشم مطالبی از افراد میبینم وکاملا درک میکنم ناکامیهایی داشته اند با درج مطالبی که حتی با تمجید قشری از شهدا میخواهند نقش عده ای از شهدا را کم رنگ کنند، جناح بازی با اسم شهدا…ما خیلی کوچکتر از آنیم که حتی اسم شهدا را به زبان بیاوریم
اما غافل از اینند که تمام شهدا گل چین شدگان خداوند هستند.
انشاالله موفق وسربلند باشید

[پاسخ]

علی جوزی پورضرونی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۰ تیر , ۱۳۹۴ ۱۵:۲۳:

دوست به اصطلاح آنلاین اولا سلام دوما با قسمت دوم فرمایشات شما کاملا مخالفم چرا که شهدای عزیز نیاز به تمجید ندارند زیرا با حضرت دوست معامله کردند و به همه دنیا و متعلقات آن پشت پا زدند بعد هم اگر کسی از شهیدی خاص اسم میبرد مطمئنا با آن شهید بزرگوار حشر و نشر داشته و کاملا شهید مورد نظر را میشناسد و با خلق و خوی وی آشنائی کامل داشته و فقط و فقط نیت و قصدش معرفی شهید ان به نسلهای بعدی است و لا غیر ، همانطوریکه در سطر پایانی کامنت خود فرموده اید شهداء گل چین شدگان روزگار خویشند و به هیچ جناح و جریانی اطلاق نمیشوند جز اسلام و ولایت مطلقه فقیه لذا با عرض پوزش و عذر خواهی صمیمانه وارد کردن شهداء و ربط آنها را به بحثهای سیاسی که خود حضرتعالی احتمالا نا خواسته وارد آن شده اید را غلط میدانم چرا که هرشهید پرچمی برای استقلال و شرف این ملت بزرگ است تا امروز زیر سایه خون این شیر مردان و رشادتهای این مردان مرد و رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه ای امنیتی پایدار را تجربه کنیم . سربلند باشید ضمنا ای کاش از اسم واقعی خود استفاده نمائید تا دیگر دوستان بتوانند از نظرات شما استفاده نمایند .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با نظر انلاین موافقم

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

انشاا.. منتظر عملی کردن گفته هایت میمانیم . و اطمینان دارم اینبار عملی خواهد شد

[پاسخ]

رزمنده در گفته :

با توجه به شناحت کاملی که از حاج یونس قبادی دارم و رزمنده ای دلاور بوده ، اطمینان میدهم به گفته هایش عمل خواهد کرد و انشاا.. یک انتخابات سالم را بدور از هر گونه شاعبه رو برگزار خواهد کرد و از این امتحان هم سربلند خواهد شد .

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲ مرداد , ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵:

شائبه

[پاسخ]

اسماعیلی:ستار/ در گفته :

جناب قبادی عزیز!مطمئن باش که کلید این دفترمسئولیت
را……که مملوازراستی وسرنوشت هزاران محروم وچشم
انتظار
است.!!!به دست همه کس”نخواهندداد
.جزافرادی راسخ
وامانتداری که اثبات کرده است امانتداری را/که بی شک
حضرتعالی یکی ازآن بزرگ*** افرادی/خسته نباشید!سردار….خداقوت/

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :