کد خبر : 71658
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 292 بازدید

کارمند موسسه مالی در لرستان از حساب مشتریان اختلاس کرد

  فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کارمند یکی از موسسه های مالی استان که مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اختلاس کرده بود، خبر داد. به گزارش میرمبلش  به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری گفت: در پی وصول خبری مبنی بر داشت غیر مجاز کارمند یکی از موسسه های مالی استان؛ […]

11537_635664806771803861_s

 

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کارمند یکی از موسسه های مالی استان که مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اختلاس کرده بود، خبر داد.

به گزارش میرمبلش  به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری گفت: در پی وصول خبری مبنی بر داشت غیر مجاز کارمند یکی از موسسه های مالی استان؛ تیمی از مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی اداره آگاهی لرستان تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد یکی از متصدیان امور بانکی یک موسسه با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود اقدام به برداشت غیر قانونی به مقدار دو میلیارد و 200 میلیون ریال از حساب مشتریان و واریز آن به حساب خود کرده است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: ماموران با شگردهای خاص پلیسی متهم را شناسایی و دستگیر کرده که در برابر ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود.

سردار قنبری تصریح کرد: با کشف دو میلیارد و 200 میلیون ریال اختلاس ، متهم همراه پرونده به دادسرا معرفی شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قاسمی در گفته :

تشکر وقدردانی از فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان

[پاسخ]

محمدی در گفته :

ضمن تشکرازنیروی خدوم انتظامی.معلوم نیست درکدام بانک و درکدام شهراتفاق افتاده؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :