کد خبر : 71669
تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 189 بازدید

دکتر عبدی : مذاکرات هسته ای پیروزی چند جانبه جمهوری اسلامی ایران است

  نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت در مذاکرات هسته ای با کشورهای 5+1 پیروزی چند جانبه جمهوری اسلامی ایران است. ایرج عبدی در گفت وگو با ایرنا افزود: مذاکرات هسته ای حقانیت ملت ایران را به دنیا اثبات کرد. وی تصریح کرد: با حمایت و حرکت هوشمندانه […]

26559_orig

 

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت در مذاکرات هسته ای با کشورهای 5+1 پیروزی چند جانبه جمهوری اسلامی ایران است.

ایرج عبدی در گفت وگو با ایرنا افزود: مذاکرات هسته ای حقانیت ملت ایران را به دنیا اثبات کرد.

وی تصریح کرد: با حمایت و حرکت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب مذاکرات هسته ای به نتیجه رسید و این اقدام یک پیروزی پرمنفعت برای کشور است.

به گفته وی با به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای، تحریم ها و مشکلات مالی کشور رفع و مشارکت با کشورهای صاحب فناوری هسته ای امکان پذیر خواهد شد.

وی با تاکید اینکه توافق هسته ای شتاب توسعه و پیشرفت کشور را بیشتر خواهد کرد گفت: توافق هسته ای مزیت ها و امتیازهای متعددی را برای ایران فراهم خواهد کرد.

عبدی افزود: در این راستا تنش های منطقه ای توسط ایران قابل مدیریت می شود و ایران به عنوان قدرت هسته ای اقدامات توسعه ای را افزایش می دهد.

وی با تاکید بر اینکه توافق هسته ای پیروزی چند جانبه ملت ایران است اظهارکرد : به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای موجب خشم رژیم غاصب صهیونیستی و دولت عربستان شده که این اقدام نشانه حقانیت و درستی کار دولت و دیپلمات های ایرانی است.

وی تصریح کرد: موفقیت هسته ای برد چند جانبه جمهوری اسلامی ایران و منشاء خیر و تحولات در زندگی مردم و کشور است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

س ن در گفته :

سلام عيدسعيد فطر مبارک باشه . دکتر به شعارتون عمل کنيد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :