کد خبر : 7167
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۳:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 390 بازدید

نشست هم انديشي مشاوران جوان فرماندار با نماينده و فرماندار كوهدشت

      در اين نشست كه صبح روز سه شنبه 27 تيرماه ، در محل سالن كنفرانس فرمانداري شهرستان كوهدشت برگزار شد، جمعي از جوانان شهرستان كوهدشت به بيان ديدگاه ها و دغدغه هاي خود در خصوص مسائل و مشكلات گوناگون شهرستان كوهدشت پرداختند. سپس مهندس حمزه پور فرماندار شهرستان كوهدشت  بر لزوم برگزاري […]

 

 

 

در اين نشست كه صبح روز سه شنبه 27 تيرماه ، در محل سالن كنفرانس فرمانداري شهرستان كوهدشت برگزار شد، جمعي از جوانان شهرستان كوهدشت به بيان ديدگاه ها و دغدغه هاي خود در خصوص مسائل و مشكلات گوناگون شهرستان كوهدشت پرداختند.

سپس مهندس حمزه پور فرماندار شهرستان كوهدشت  بر لزوم برگزاري متناوب اين گونه جلسات و نظام مند كردن آنها تاكيد كرد.

در پايان، آقاي ملكشاهي نماينده ي مردم كوهدشت در مجلس شوراي اسلامي  نيز جلسه با مشاوران جوان فرماندار  را بسيار ارزنده ارزيابي كرد به بيان توضيحاتي در مورد دغدغه ها و نگراني ها و نيز پيشنهادات مطرح شده پرداخت.

 

 

از ميان مهمترين مسائل مطرح شده در اين نشست توسط نخبگان ، مي توان به موارد زير اشاره كرد :

v      تاكيد بر اهميت موضوع بيكاري و لزوم پرداختن هر چه سريع تر به مسئله ي بيكاري در شهرستان

v      لزوم دقت نظر كامل در بحث انتخاب مديران ادارات دولتي به ويژه اداراتي كه داراي ماهيت فرهنگي هستند .

v      بحث پيرامون عملكرد شوراي اسلامي شهر، به ويژه در زمينه ي آسفالت معابر، زيباسازي شهر و …

v      لزوم پيگيري پروژه هاي كلان اقتصادي به ويژه در بخش كشاورزي

v      لزوم استفاده از نخبگان دانشگاهي و فارغ التحصيلان متخصص، در مديريت ها و استخدام هاي فاقد آزمون ادارات

v      به كارگيري نيروهاي تخصصي و مرتبط با پست هاي تفويض شده و كنترل وضعيت آن

v      توجه بيشتر به بحث ايجاد امنيت اخلاقي و اجتماعي توسط نهادهاي قضايي و انتظامي

v      اهميت برگزاري نشست هاي پرسش و پاسخ جهت بررسي مشكلات و ارائه ي راهكارهاي احتمالي توسط اقشار مختلف، با حضور مسئولان مربوطه

v      پيگيري موضوع تلويزيون ديجيتال براي شهرستان

v      توجه مخصوص و جدي تر به اماكن تاريخي و باستاني شهرستان

v      و نيز موارد ديگر كه هر كدام در جاي خود حائز اهميت بوده و نيازمند كار كارشناسي و اختصاص زمان و امكانات براي رسيدن به وضعيت مطلوب هستند.

يكي از جدي ترين نتايج اين جلسه ، استمرار اين جلسات و التبه با حضور بيشترين كارشناسان، نخبخان، اقشار ، اصناف و طيف هاي مختلف تخصصي و غير تخصصي شهرستان بود.

 

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

واقعيت در گفته :

نفس كار خوب است ولي 1-نخبگان بر چه اساسي انتخاب شده اند و واژه نخبه به چه كسي اطلاق مي شود آنچه در تصوير مشاهده مي شود نخبه خاصي مشاهده نمي شود 2-عمل واجراي دغدغهاي مردم ويانخبه گان مهم است نه صرا فا تشكيل جلسات

[پاسخ]

ملاک انتخاب این آقایان چگونه بوده است؟ای کاش نماینده محترم کوهدشت در برگزاری این جلسه حساسیت بیشتری به خرج می دادند.

[پاسخ]

محمود در گفته :

با احترام به همه ی این بزرگان
تیتر خبری اتان اشتباه است نخبه تعریف خاص خودش را دارد پرداختن اینجوری به اخبار پایه ی کاری شما را سست می کند شما باید عنوان تیترها یتان را با وسواس انتخاب نمایید
به نظرم نخبه گان این دیار بسیارند نخست باید از بسیاری از آنها دعوت به عمل می آمد و مدتی به آنها فرصت داده می شد تا با آمادگی در این جلسه شرکت کنند و نتیجه هم بدهند
این جلسه یا جنبه ی تبلیغی ،رفع تکلیفی داشته و یا مدیران ما هیچ شناختی از جامعه ی خود ندارند

[پاسخ]

مسعود پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴:

یکی از جدی ترین نتایج این جلسه ، استمرار این جلسات و التبه با حضور بیشترین کارشناسان، نخبگان، اقشار ، اصناف و طیف های مختلف تخصصی و غیر تخصصی شهرستان بود.
………………..
چيزي كه من در جريان آن هستم اين است كه اين يك شروع است. و فرمانداري قرار شده پذيراي همه سليقه ها و صنوف مختلف باشدپس شما هم اگر راهكاري داري تشريف ببر اگر استقبال نشد يا راهت ندادند بيا تخريب كن.
يكبار شد يك نفر جنبه مثبت قضايا را نگاه كند.
چرا نمي گويي ببه چه مسايل مهمي مطرح شده؟ يا خوب است ما به فلان چيز نياز داريم و خوشحاليم اينجا مطرح شده. يا اي كاش فلان موضوع هم مطرح ميشد و هزار جور نگاه بهتر ديگر.
اگر گذشت زمان ثابت كرد كه اين جلسه مفيد بوده يا رسيدگي به بعضي از موارد اين جلسه انجام شده و نتيجه داده شما احتمالا ناراحت شويد. چون مثلا اينها نخبه نيستند يا شما با اينها حال نمي كنيد پس چه حيف شد كه حرف خوبي زدند و به درد خورد.
دعاي بعضي افراد به درگاه خدا هم اين شكلي اس :
خدايا به همسايه ام گوشفند نده تا گاوم را برايت قرباني كنم.
بهتر است با مثبت انديشي بيشتري به قضايا نگاه كنيم و لااقل ليوان را ببينيم اگر نميخواهيم نيمه پر را ببينيم. ليوان را ببينيم كه از شكستنش جلوگيري شود.نه اينكه هميشه با سنگي در دست به انتظار دل و شيشه و سر و سامان بنشينيم.
مويد باشيد و البته خوشبين و عميق تر از اكنون

[پاسخ]

محمود پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۶:۲۴:

سلام و احترام
قبل از هر چیز اقرار می کنم که در شما خصوصیات نخبه بودن وجود دارد از جمله اینکه واقعا شما هنرمندید اینکه با تماشای کارهای ارجمند و هنری شما اگر کسی چشم بر واقعیتتان ببندد بی انصافی محض است دوم شخصیتی دلسوز و دوست داشتنی و مهربان دارید سوم سوابق درخشانی در عرصه ی هنر گرافیک دارید و در عرصه ی تعلیم و تربیت هم موفق هستید تنها روحیه ای لطیف دارید چون گل که با لبخندی شکوفاست و با اخمی پژمرده ای کاش با قطعیت و جزمیت اظهار نظر نمی فرمودید زیرا قطع یقین زمانیست که واقعیت برایتان عیان است نه بر مبنای حدس و گمان چیزی را یقین بپنداری(احمد را محمود بپنداری و علی را حسن بینگاری)
اگر یکبار دیگر سخن مرا بخوانی آغاز آنرا با احترام به بزرگان شرکت کننده در آن جلسه خواهی دید و سپس اعتراضی مودبانه به تیتر و بعد یک نظر شخصی که ای کاش آن روح هنر مند و دوست داشتنی شما اسیر احساس نمی شد و اینقدر بر فضای سخن فلفل نمی پراکند نظر من آگاهی رسانی به کارشناسان فراوان این دیار و بهره جستن از آن بزرگواران بود نه نمایاندن خود و تخریب دیگران (خدایی نخواسته) امیدوارم این نماینده ی محترم موفق و موید باشد چرا که موفقیتش با خیر و برکت برای این دیار سوخته همراه است خوشحال می شدم که هنرمندی چون شما نیز نیمه پر لیوان سخن مرا می دید و اینچنین مرا فلاخن به دست به دنبال شکستن لیوان سخنش متهم نمی کرد
پیروز باشید و همیشه ی روزگار هنرمندی دلسوز و مهربان و البته با کمی ترشرویی با غلیان احساس تندتان

[پاسخ]

محمود پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۶:۲۸:

با عرض پوزش
من ان قسمت را با نظر بعدی اشتباه گرفته ام آنا اصلاح بفرمایید
ای کاش با قطعیت و جزمیت اظهار نظر نمی فرمودید زیرا قطع یقین زمانیست که واقعیت برایتان عیان است نه بر مبنای حدس و گمان چیزی را یقین بپنداری(احمد را محمود بپنداری و علی را حسن بینگاری)

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

واقعیت ، علی و محمود که متاسفانه مطمئنم یک نفر هستی با سه اسم مستعار!
اعضای این جمع که چندتاشون دوستای منن به شکل خودجوش و بر اساس دغدغه های اجتماعی و ذهنیشون همچین جلسه ای رو ترتیب دادند.قراره مجمعی تشکیل بشه و به همه ی دوستانی که دغدغه کوهدشت و مردم کوهدشت رو دارند ازجمله شما که انشاالله چنین باشید فرصت حضور و عرض اندام داده بشه. منتظر باشید.پیشنهاد میدم با حسن نیت و دلگرمی بیشتری به این مساله نگاه کنید. تخریب کار خوبی نیست. به جای حمایت از این دوستان که تا جایی که من میدونم واقعا هم نخبه هستند و هیچکدوم دنبال نفع شخصی نیستند به تخریب و سیاه نماییشون دست زدی؟!!! واقعه که !
دست در دست هم دهیم به مهر —-کوهدشت خویش را کنیم آباد.

[پاسخ]

مریم در گفته :

امیدوارم فقط حرف نباشه مثل همیشه!عمل کردن کارراحتی نیست…

[پاسخ]

شهروند در گفته :

البته اقای محمد رضا شما هم از اسامی مختلف ودر یک راستا نطر میفرستی – از واژه نخبه مفهوم عمیقی باید استنتاج بشه این فقط یک جلسه تبلیغاتی ست به نفع نماینده که اتفاقا عکس آن برای مردم تداعی میشه یعنی نخبگان مورد وثوق نماینده اینان وای به حال مدیران نخبه که ایشان انتخاب کنه .

[پاسخ]

احمد در گفته :

اقا مسعود شما که خیلی در جریان کاری حتما نخبه ای .کدام راهبرد -کدام راهکار -کدام استراتژی -کدام نخبه بابا مردم چشم دارند میبینن کیا تو جلسه ان میخوای بیو گرافی همشونو بفرستم .

[پاسخ]

جوان در گفته :

اقا اینا میانسالن اعتراض دارم ………………

[پاسخ]

ع-خدایگان در گفته :

دوستان لطفا توجه کنید
تیتر اصلی این است : نشست هم اندیشی مشاوران جوان فرماندار…لذا برسر نخبه بودن یا نبودن آنان دعوا نکنید.

[پاسخ]

ببخشید ملاک انتخاب مشاوران جوان چیه فقط جهت کنجکاوی بدونیم

[پاسخ]

محمد در گفته :

درسته دعوا نکنید فقط پیگیری کنید و بخواهید هر فصل یا چند ماه در مورد تغیرات مثبت ایجاد شده و در مورد لیااقت و پیشینه افراد گزینش شده برای مدیریت شهرستان گزارش بدهند

[پاسخ]

مدیران نخبه دیگه گزارش نمیخواد …………………..نخبگان در راهند ……………….هرروز بهتر از دیروز ببینیم .

[پاسخ]

ما که در میان جلسه نخبه ای ندیدیم . اصلا اینها چگونه انتخاب شدن شدن !
امیدواریم نماینده محترم در انتخاب مشاور ان مثال نمایندگان سابق عمل نکنند و سبب دلزدگی مردم را فراهم ننمایند .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام .قبولی طاعات وعبادات تعریف نخبه از نگاه عوامل برگزارگننده ،عبارتست :کسانی که به هر نحو به آقای ملکشاهی رای داده اند ویا………..

[پاسخ]

واقع بين پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶:

آقا يا خانم ناشناس اولا اينان مشاوران فرماندارند نه آقاي ملكشاهي . دويما اگر هم ملكشاهي انتخابشان كرده منطقي است كه از افراد مورد وثوق وهم نظر با ايشان باشند مگر ديگران مشاوران را از مخالفان انتخاب ميكنند تا ملكشاهي هم اين كا را بكند ؟ سيما برخي از آنان كه من ميشناسم طرفدار آقاي امامي وقبادي بوده اند. واقع بين باشيم و باشيد.

[پاسخ]

شهروندکوهدشتی در گفته :

احسنت بر ناشناس زیرک دقیقا همینه وجز این نیست ولی کاری که برای رضای خدا نباشه وفقط جنبه تبلیغاتی دارده محکوم به شکسته ………….واو در کمین ستمکاران است .

[پاسخ]

به نظرمن این یک حرکت جدیده از جانب فرماندار محترم که در گذشته سابقه نداشته وباید به انتخاب مشاور توسط ایشان با حسن نیت نگاه کرد انشاالله مثمر ثمر واقع میشه من خواهشم اینه که نسبت به همه چی بدبین نباشین وبه جای تخریب کردن این افراد بیایید اگه کمکی از دستتون بر میاد به این افراد بکنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :