کد خبر : 71906
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

دكتر كائيدي : مسئولان در مورد آتش سوزيهاي اخير گزارش دهند

    یه گزارش میرملاس ؛ نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي در ارتباط با آتش سوزي اخير ميانكوه و منطقه كركي گفت: مسئولان استاني و شهرستاني بايد مراقب باشند جنگلهاي بلوط زاگرس كه ثروت ملي، و در واقع ريه سرزمين پهناور ايران هستند اين گونه مورد آسيب قرار نگيرند.كائيدي با اشاره به خشكسالي […]

2372753_604

 

 

یه گزارش میرملاس ؛ نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي در ارتباط با آتش سوزي اخير ميانكوه و منطقه كركي گفت: مسئولان استاني و شهرستاني بايد مراقب باشند جنگلهاي بلوط زاگرس كه ثروت ملي، و در واقع ريه سرزمين پهناور ايران هستند اين گونه مورد آسيب قرار نگيرند.
كائيدي با اشاره به خشكسالي و خشك شدن درختهاي بلوط اظهار داشت: سازمان مراتع و جنگلها بايد امكانات ويژه و تمهيدات لازم را در مناطق زاگرس تعبيه كند وحتيالمقدور نيروي انساني مجهز به وسائل اطفاء حريق در مناطق حساس و بحرانزا بگمارد.
وي در ادامه افزود: مسئولان استان و شهرستان، و ادارههاي ذيربط از جمله جنگل و مراتع، جهاد كشاورزي و محيط زيست هر چه سريعتر در مورد آتش سوزيهاي پي در پي با هوشياري كاملچاره انديشي كنند تا اين چنين دچار بحران نشويم.
كائيدي در خصوص آتش سوزي ميانكوه و منطقه كركي خطاب به مسنولان استاني و شهرستاني گفت: نسبت به علل ريشهاي اين آتش سوزي اقدام عاجل به عمل آورند و به مردم و نمايندگان گزارش مستند ارائه نمايند.
تهیه خبر : مسعود فرج الهي/ خبرنگار پارلماني میرملاس

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حق بجانب در گفته :

اقای کائیدی لابد شما مسئول نیستین و در رابطه با این کار چه اقدامی انجام داده اید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :