کد خبر : 71932
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 185 بازدید

انتشارات و کتابفروشی ستارگان آسمان در شهرستان خرم آباد افتتاح شد

  انتشارات و کتابفروشی ستارگان آسمان با ۲ هزار عنوان کتاب روز چهار شنبه طی آییینی در شهرستان خرم آباد افتتاح شد.مسوول انتشارات و کتاب فروشی ستارگان آسمان در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار میرملاس افزود : این مکان فرهنگی با مساحت حدود ۲۵۰ متر بستر و فضای مناسبی دارد و […]

 

انتشارات و کتابفروشی ستارگان آسمان با ۲ هزار عنوان کتاب روز چهار شنبه طی آییینی در شهرستان خرم آباد افتتاح شد.
مسوول انتشارات و کتاب فروشی ستارگان آسمان در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار میرملاس افزود : این مکان فرهنگی با مساحت حدود ۲۵۰ متر بستر و فضای مناسبی دارد و در آینده نزدیک تا ۱۰ هزار عنوان کتاب مختلف در این مکان در دسترس عموم قرا خواهد گرفت.

علی سیاهپوش اظهار داشت :مکان انتشارات و کتابفروشی از قبل وجود داشته و برای طراحی دکوراسیون داخلی و تهیه کتب یک میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

وی با اشاره به اینکه یک اتاق فکر به طور مستمر بر تهیه وانتشار این کتب نظارت دارد ،تصریح کرد :این مکان فرهنگی پاتوقی برای اساتید دانشگاهی و نویسندگان نیز است که نشست های تخصصی و نقد کتاب نیز در این مکان انجام خواهد گرفت.

 انتشارات و کتابفروشی ستارگان آسمان با دارابودن تعداد ۲ هزار عنوان کتاب در ضمینه های کتب دانشگاهی و حوزوی ،دفاع مقدس ،کتب دینی و فرهنگی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استان در خیابان امام خمینی (ره) و طبقه پایین دانشگاه امام حسین (علیه السلام) خرم آباد افتتاح شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرتضی دالوند در گفته :

سلام ، خدای راسپاس که یک مجموعه فرهنگی به شهر اضافه گردی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :