کد خبر : 71939
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 112 بازدید

دکتر کائیدی خواستار استمهال وامهای بخش کشاورزی شد

  رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شوراری اسلامی با اشاره به خکشسالیهای پی در پی گفت: کشاورزان بر اثر خشک شدن آبهای سطحی و نبود بارش کافی به موقع دچار خسارتهای جبران ناپذیری شدهاند که میطلبد بانکها نسبت به تمدید تسهیلات بخش کشاورزی اقدام کنند. علی کائیدی در خصوص توجه ویژه وزارت جهاد کشاورزی […]

http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2012/10/393772.jpg

 

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شوراری اسلامی با اشاره به خکشسالیهای پی در پی گفت: کشاورزان بر اثر خشک شدن آبهای سطحی و نبود بارش کافی به موقع دچار خسارتهای جبران ناپذیری شدهاند که میطلبد بانکها نسبت به تمدید تسهیلات بخش کشاورزی اقدام کنند.
علی کائیدی در خصوص توجه ویژه وزارت جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک کشاورزی کشور اظهار داشت: بسیاری از مناطق لرستان به ویژه در مناطق گرمسیری استان به علت نبود آب کافی و خشک شدن رود کشکان برداشت محصولات کشاورزی به اقل خود رسیده است. از این رو دستگاههای ذیربط اهتمام ویژهای نسبت به معاش کشاورزان داشته باشند.
وی در ادامه افزود: حداقل کاری که بانک کشاورزی و دیگر بانکهای که در این بخش ورود پیدا کردهاند این است در موقعیت نامناسب کمبود آب و خشکسالی تسهیلات دریافتی کشاورزان را تمدید و از گرفتن سود سال زارعی پرهیز نمایند.
مسعود فرجالهی/ خبرنگار پارلمانی میرملاس

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كار شايسته اي است

[پاسخ]

کوشکی در گفته :

وام کشاورزی مال عده ای خاصی است اون خاص ها هم خاص دارن اقای نماینده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :