کد خبر : 72089
تاریخ انتشار : ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 329 بازدید

علیرضا حیدری : قهرمانان کشتی بزرگی در سالهای آینده از لرستان برمی خیزد

   نایب رئیس فدارسیون کشتی کشور به توانمندی های لرستان در رشته کشتی اشاره کرد و گفت: من قول می دهم در سالهای آتی قهرمانان بزرگی از استان لرستان برخیزد. به گزارش میرملاس ، علیرضا حیدری در حاشیه روز نخست مسابقات کشتی نونهالان کشور در گفتگو با  مهر  با بیان اینکه استان لرستان با وجود […]

1607353

 

 نایب رئیس فدارسیون کشتی کشور به توانمندی های لرستان در رشته کشتی اشاره کرد و گفت: من قول می دهم در سالهای آتی قهرمانان بزرگی از استان لرستان برخیزد.

به گزارش میرملاس ، علیرضا حیدری در حاشیه روز نخست مسابقات کشتی نونهالان کشور در گفتگو با  مهر  با بیان اینکه استان لرستان با وجود بضاعت کمی که دارد مسابقات نونهالان و خردسالان کشتی کشور را خوب برگزار کرده است اظهار داشت: سهم لرستان از کشتی ایران این نیست.

وی با بیان اینکه سهم لرستان از این ورزش به دلیل تاریخ و مردم شجاع و دلیری که دارد باید بیشتر باشد گفت: بزرگترین اشکالی که در استان لرستان وجود دارد سطح امکانات کمی بوده که به ورزش استان اختصاص پیدا کرده است.

نایب رئیس فدراسیون کشتی کشور با تاکید بر اینکه مسئولان استان طی این یکی دو روز برگزاری مسابقات کشتی به سالن مسابقات بیایند ادامه داد: همچنین با ارتباط مستقیم با مسئولان ذی ربط در این زمینه بحث داشته باشند تا امکاناتی که خیلی هم هنگفت نیست برای ورزش استان اختصاص دهند.

حیدری تصریح کرد: من قول می دهم در سالهای آتی قهرمانان بزرگی از استان لرستان برخیزد و برای استان و کشور افتخار آفرینی کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناصر در گفته :

حق با شماست !!!
اما این مشکل مختص کشتی نیست بلکه استان لرستان در تمام ابعاد گرفتار این بی توجهی است که آن هم ناشی از عملکرد مسئولین و نمایندگان نالایق استان می باشد و البته سر منشاء همه این مشکلات خود مردم هستند که در انتخاب صحیح نمایندگان خود کوتاهی می کنند .
با انتخاب یک نماینده بی سواد که هیچ سابقه اجرایی مثبتی پشت سر ندارد نباید انتظار داشته باشیم که دیگرا ن بیایند و مشکلات مار ا حل کنند .
مردم عزیز گره مشکلات کور استان ما فقط با دستان خود ما باز می گردد و این هم میسر نیست مگر اینکه ما در هنگام انخاب نمایندگان خود دقت و وسواس بیشتری به عمل اوریم

[پاسخ]

...؟ در گفته :

درود بر قهرمان ملایری مردی از نژاد لر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :