کد خبر : 72173
تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 80 بازدید

سرمایه‌گذاری 170 میلیارد ریالی همراه اول در لرستان

    مدیرعامل شرکت همراه اول گفت: تا پایان امسال همراه اول 170 میلیارد ریال در لرستان سرمایه‌گذاری می‌کند.  به گزارش میرملاس به نقل ایسنا ؛«وحید صدوقی» در شورای اداری استان با بیان این‌که بیش از 50 سایت تا پایان سال در لرستان راه‎اندازی می‎شود، اظهار کرد: با راه‎اندازی این سایت‎ها تعداد سایت‎های استان به […]

v9qvkzdlvyci

 

 

مدیرعامل شرکت همراه اول گفت: تا پایان امسال همراه اول 170 میلیارد ریال در لرستان سرمایه‌گذاری می‌کند.

 به گزارش میرملاس به نقل ایسنا ؛«وحید صدوقی» در شورای اداری استان با بیان این‌که بیش از 50 سایت تا پایان سال در لرستان راه‎اندازی می‎شود، اظهار کرد: با راه‎اندازی این سایت‎ها تعداد سایت‎های استان به یک‎صد سایت می‌رسد.

 وی ادامه داد: همراه اول 320 میلیارد ریال در استان سرمایه‎گذاری کرده و تا پایان امسال 170 میلیارد ریال سرمایه‎گذاری می‌کند.

 مدیرعامل شرکت همراه اول با بیان این‌که در راستای توسعه‌ی شبکه استان، 170 میلیارد ریال هزینه می‎شود، تصریح کرد: بیش از 50 سایت تا پایان سال در لرستان راه‎اندازی می‌شود که با احتساب سایت‎های قبلی این رقم به یک‎صد سایت خواهد رسید.

 صدوقی به توسعه اپراتورهای نسل 3 و 4 در لرستان اشاره کرد و افزود: فعالیت لرستان در این‎باره طی یک‎سال گذشته مطلوب بوده است.

 وی با تأکید براین‌که پس از گذشت 8 ماه از واگذاری خدمات اپراتورهای نسل 3 و 4 خدمات اپراتور نسل 3 در شهرهای خرم‎آباد، بروجرد، الیگودرز، دورود، کوهدشت و نورآباد و نسل 4 در خرم‎آباد و بروجرد راه‎اندازی شده است، یادآورشد: 50 سایت اپراتور نسل دوم در روستاهای استان و مناطق گردشگری راه‎اندازی شده است.

 این مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون یک میلیون و 400 هزار سیم کارت همراه اول در لرستان واگذارشده و 4.97 درصد لرستان تحت پوشش همراه اول هستند.

 صدوقی با بیان این‌که 850 هزار مشترک ایرانسل و همراه اول در لرستان داریم، خاطرنشان کرد: هم‌چنین 68 هزار نفر مشترک همراه اول از شبکه سیم کارت روستایی GSM استفاده می‎کنند.

 وی با اشاره به این‌که پوشش همراه اول در جاده‎های ریلی 61 درصد است، خاطرنشان کرد: 791 کیلومتر از جاده‎های استان تحت پوشش شبکه همراه اول هستند.

 وی تصریح کرد: زیرساخت شبکه همراه اول در لرستان 21 ساله بوده که در همه‌ی زیرساخت‎ها نوسازی انجام شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :