کد خبر : 72180
تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 473 بازدید

قطعی شدن آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری/ برگزاری آزمون در تابستان

    وزیر آموزش و پرورش از قطعی شدن اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری خبر داد. علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با سازمان زندان‌ها در خصوص زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: هماهنگی با سازمان مدیریت نهایی کردیم و برگزاری این […]

 

attach2012113081924148349

 

وزیر آموزش و پرورش از قطعی شدن اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری خبر داد.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با سازمان زندان‌ها در خصوص زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: هماهنگی با سازمان مدیریت نهایی کردیم و برگزاری این آزمون با سازمان سنجش است که در حال نهایی کردن محتوا، منابع و تاریخ برگزاری آزمون هستیم که امیدواریم در این هفته قطعی شود.
 
به گزارش میرملاس ، وی درخصوص اینکه آیا به صورت قطع و یقین جزییات این آزمون در هفته جاری ابلاغ می‌شود خاطر نشان کرد: امیدواریم، فقط بحث هماهنگی‌ها است و اگر نه آنچه که مربوط به آموزش و پرورش بود مدت‌ها است که آماده شده است.
 
فانی در خصوص برگزاری این آزمون و محول شدن آن به سازمان سنجش گفت: جلساتی را داشتیم و هماهنگی نهایی باید با سازمان سنجش قطعی شود و سپس موضوع را اعلام می‌کنیم.
 
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا این آزمون در آبان ماه برگزار خواهد شد گفت: خیر، این یک مجوز خاص است که گرفته‌ایم و غیر از آزمون‌های ادواری سازمان سنجش است و آزمون در تابستان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: افرادی که در این آزمون پذیرفته می‌شوند پس از گزینش و مصاحبه یک دوره یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان برای آشنایی با حرفه معلمی طی می‌کنند در حالی که استخدام‌‌های ادواری سایر نهادها چنین شرایطی را ندارد زیرا این آزمون براساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان است و اگر گواهینامه معلمی دریافت کنند به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مربی پیش دبستانی در گفته :

شما چقد ساده اید اینقد این وزیر وعده سرخرمن میده که خودشم حرف خودشو باور نمیکنه

[پاسخ]

مربی پیش دبستانی در گفته :

آقای وزیر محترم مگه مربیان با مدرک کاردانی که سالهاست رنج می کشند چه گناهی کرده اند که حق شرکت در آزمون را ندارند.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

وزیر محترم چند ماه از وعدهای باورنکردنی میده

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ یکشنبه ۴ مرداد , ۱۳۹۴ ۰۰:۰۹:

از وقتی که شده وزیر همش وعده داده…

[پاسخ]

مسلم در گفته :

همش فرمالیته هستش، راست میگن ثبت نام میکنن ولی ازقبل انتخاب شدن از بین بچه های فرهنگیان و…………..!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :