کد خبر : 72193
تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 468 بازدید

لوگوی المپیک ۲۰۲۰ توکیو پرده‌برداری شد

  لوگوی بازی های ۲۰۲۰ المپیک در سیتی هال توکیو پرده برداری شد. این لوگو در قیاس با لوگوی جنجالی المپیک ۲۰۱۲ از طراحی بسیار بهتری برخوردار است.در این مراسم که امروز در سیتی هال توکیو با حضور مسئولان ورزش ژاپن و کمیته بین المللی المپیک برگزار شد، از لوگوی بازی های المپیک ۲۰۲۰ پرده […]

لوگو_ROOZRAN-610x350

 

لوگوی بازی های ۲۰۲۰ المپیک در سیتی هال توکیو پرده برداری شد. این لوگو در قیاس با لوگوی جنجالی المپیک ۲۰۱۲ از طراحی بسیار بهتری برخوردار است.
در این مراسم که امروز در سیتی هال توکیو با حضور مسئولان ورزش ژاپن و کمیته بین المللی المپیک برگزار شد، از لوگوی بازی های المپیک ۲۰۲۰ پرده برداری شد.
در این نماد، حرف لاتین T نقش اصلی را بر عهده دارد که حرف اول سه واژه Team، Tomorrow، Tokyo  است. هنرمند ژاپنی کنجیرو ساتو طراحی این لوگو را بر عهده داشته است.
یوشیرو موری، رئیس برگزاری المپیک ۲۰۲۰ و جان کوتس، نایب رئیس کمیته بین المللی المپیک در مراسم پرده برداری از لوگوهای المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور داشتند.
این لوگو نسبت به لوگوی ۲۰۱۲ لندن که نشانگر واژه zion بود از طراحی مناسب تری برخوردار است چرا که آن لوگو صرفنظر از ایرادهای گرافیکی، با منشور المپیک که با مطرح کردن مسائل نژادی و قومی در ورزش مخالف است، مغایرت داشت.

درج شده توسط : سجاد همتی / دبیر پاتوق هنری " میرملاس "

دیدگاه ها

فاطمه همتی در گفته :

سپاس آقای همتی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :