کد خبر : 72394
تاریخ انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 790 بازدید

درخواست مناظره با احمدی نژاد در تلويزيون

    نماينده سابق کاشمر با اعلام آمادگي براي مناظره با احمدي نژاد، خاطرنشان کرد: من که در مجلس بودم و الان هم دورادور دستي بر آتش دارم، مي دانم که نه يک مناظره، بلکه بايد يک سريال مناظره در صداوسيما بگذارند و من به عنوان ناقابل ترين فرد شاکي از ايشان اين موارد را […]

635609045498767383

 

 

نماينده سابق کاشمر با اعلام آمادگي براي مناظره با احمدي نژاد، خاطرنشان کرد: من که در مجلس بودم و الان هم دورادور دستي بر آتش دارم، مي دانم که نه يک مناظره، بلکه بايد يک سريال مناظره در صداوسيما بگذارند و من به عنوان ناقابل ترين فرد شاکي از ايشان اين موارد را در يک جلسه آن براي مردم بيان کنم تا مظلوم نمايي نکنند.

خبرآنلاین: معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور، تخلفات دولت قبل که مورد اشاره جهانگیری قرار گرفته را قطره ای از یک دریا خواند که شرح کاملش نیازمند نوشتن یک مثنوی 70 من است.

وکيل محمود احمدي نژاد عصر ديروز از شکايت موکلش از اسحاق جهانگيري معاون اول دولت یازدهم به دليل آنچه که «اتهامات بی اساس علیه دولت قبل با هدف تخریب باورهای مردم و تشویش در اذهان عمومی» مي خواند خبر داد. ساعتي بعد، دفتر معاون اول در اطلاعيه اي اعلام کرد: «از طرح شکایت آقای احمدی‌نژاد در دستگاه قضایی استقبال نموده و مستندات تخلفات و سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.» 

محمدرضا خباز که در مجلس هشتم عضو هيات تطبيق قوانين و مقررات بود و در جريان صدها تخلف دولت هاي نهم و دهم در تدوين آيين نامه هاي اجراي قوانين مصوب و عدم ابلاغ و اجراي قوانين بود،  از نخستين شکايتي ياد کرد که به همراه 11 تن از نمايندگان مجلس عليه قانون شکني هاي دولت احمدي نژاد به کميسيون اصل 90 ارائه داده بود. شکايتي که اوايل عمر مجلس هشتم از سوي کميسيون اصل نود بايگاني شد. وي با بيان اينکه «مجلس هشتم اراده اي براي برخورد با تخلفات دولت احمدي نژاد نداشت»، افزود: تصور من اين بود که مجلس و به نوعي از او مي ترسيد. 

عده اي از نمايندگان از زبان «اتهام زن» او مي ترسيدند و معتقد بودند که بايد از تذکر به دولت حذر کرد، در غير اينصورت ممکن است احمدي نژاد اتهاماتي را بزند که نشود مساله را جمع کرد. کميسيون اصل نود به 10 مورد شکايت ما از رفتارهاي غيرقانوني احمدي نژاد، که زمينه اضمحلال کشور را فراهم مي کرد، رسيدگي نکرد و حتي به ما گفتند که شما اصلاح طلبان هنوز حاضر به تحمل مسائل نيستيد و قصدتان برخورد سياسي با رئيس جمهور است.

خباز افزود: شکايت ما بايگاني شد تا اينکه پس از 11 روز خانه نشيني احمدي نژاد و گارد گرفتنش در مقابل رهبري، مجلس کم کم به ماهيت او پي برد و مشابه شکايت ما را 12 نفر از اصولگرايان به کميسيون اصل نود بردند. ما هم اعتراض کرديم که چرا به اعتراض 10 ماه پيش ما رسيدگي نشد؟ نهايتا اين دو شکايت تلفيق شد و مجلس به اين شکايت راي داد و به قوه قضاييه ارجاع شد.

قوه قضاييه به شکايت نمايندگان مجلس هشتم از احمدي نژاد رسيدگي نکرد

نماينده مجالس ششم تا هشتم در پاسخ به اينکه چه پاسخي به اين شکايت از سوي قوه قضاييه داده شد؟، گفت: هنوز به آن رسيدگي نشده چون علي القاعده بايد از ما به عنوان شاکي دعوت مي شد و با گذشت حدود چهار سال از آن شکايت، هنوز خبري از رسيدگي به اين موضوع از سوي دستگاه قضايي نيست.

احمدي نژاد به کرات، مجلس را به توپ بست

او که از امضا کنندگان طرح سوال از رئيس جمهور هم بوده، پاسخگويي وي در جلسه علني مجلس را «به توپ بستن مجلس» مي داند و مي گويد: اگر يکبار فيزيکي مجلس در دوره مشروطه به توپ بسته شد، در عوض احمدي نژاد به کرات مجلس را به توپ بست!

معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: همه کارهاي آن دولت بويژه در قانون شکني، در بي توجهي به قوه مقننه و برخورد با قوه مقننه، در برخورد با مراجع تقليد و حتي بي حرمتي به مقام معظم رهبري و بر زمين گذاشتن فرمايشات ايشان و انحراف از برنامه چهارم و پنجم و تاخير در اجراي سياست هاي کلي نظام و ….بي سابقه بود.

….تا سيه روي شود هر که در او غش باشد

خباز که از شکايت احمدي نژاد از جهانگيري و پاسخ جهانگيري دال بر ارائه مستندات دولت گذشته، استقبال مي کرد، افزود: خيلي خوب شد که اين اتفاق افتاد. يکي از آرزوهاي ماهمين است که در مقبال حرف حساب ما و درد دلي که با مردم مي کنيم، خودش يا وکيلش عکس العمل نشان دهد و يک بار هم که شده پاسخگو باشد. به قول شاعر «خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد».

به گفته وي، جهانگيري تنها قطره اي از درياي تخلفات احمدي نژاد را عنوان کرده و اگر بيم فراهم آوري موجبات بدبيني مردم به دولت ها وجود نداشت، مي شد مثنوي 70 من از تخلفات احمدي نژاد منتشر کرد. چرا که فقط شمارش قانون شکني هاي او يک کتاب مي شود و اگر مردم بدانند اوچه ها کرده، براي هر مورد تخلفش بايد يک هفته عزاي عمومي اعلام کنند.

خباز با اشاره به تخلفات پرشمار سازمان تامين اجتماعي در دولت گذشته، گفت: شما فقط رقم اختلاس هايي متعددي که پرونده هايشان در حال رسيدگي است را به 70 ميليون جمعيت ايران تقسيم کنيد، ببينيد که به هر کس چقدر مي رسيد؟ اما باز هم آقايان دو قرت و نيمشان باقي است و مدعي شکايت مي شوند.

درخواست سريال مناظره با احمدي نژاد در تلويزيون

نماينده سابق کاشمر با اعلام آمادگي براي مناظره با احمدي نژاد، خاطرنشان کرد: من که در مجلس بودم و الان هم دورادور دستي بر آتش دارم، مي دانم که نه يک مناظره، بلکه بايد يک سريال مناظره در صداوسيما بگذارند و من به عنوان ناقابل ترين فرد شاکي از ايشان اين موارد را در يک جلسه آن براي مردم بيان کنم تا مظلوم نمايي نکنند. مردم حقشان است بدانند که او در چه شرايطي کشور را تحويل گرفته و چگونه به دولت بعد تحويل داده است.

عقب گرد 15 ساله دستاورد دو دولت احمدي نژاد

به گفته معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور، تحليل هاي اقتصادي امروز حاکي از اين است که اگر همه کشور دست به دست هم داده، تحريم ها تماما لغو شوند، اتفاق غير مترقبه اي از سيل و زلزله و جنگ و … رخ ندهد و همه شرايط در کشور آرام باشد، 15 سال طول خواهد کشيد که کشور به سال 84 بازگردد! يعني زناني که دولت احمدي نژاد، اداره کشور را در اختيار گرفته بود. تازه اين خوش بينانه ترين پيش بيني است!

خباز در پايان ابراز تعجب کرد که چطور با چنين سابقه عملکردي، به خودشان اجازه داده اند در قبال افشاي يک قطره از حقايق تخلفاتشان، شکايت کنند. البته او بار ديگر از اين موضوع استقبال کرد و گفت: اميدواريم با اين اتفاق مردم بيشتر در جريان عملکرد دولت گذشته قرار گرفته و تاريخ و آيندگان هم در اين باره به قضاوت بنشينند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عدالت در گفته :

اگه یه سر سوزن از خود احمدی نژاد مدرکی دال بر هر چی داشتن مطمن باشید در این دو سال صد بار اعدامش کرده بودن.خدا رو شکر احمدی نژاد دزد نبود خودش…..در ضمن اگه راس میگید به پرونده مرتضوی و لاریحانی کوچک برسید.البته اگه پرونده ای مونده باشه…..

[پاسخ]

رضایی فرد پاسخ در تاريخ دوشنبه ۵ مرداد , ۱۳۹۴ ۲۲:۵۸:

رحیمی. مشای. بقایی. رئیس سابق بنیاد شهید اختلاس 3000هزار میلیاردی زنچان و………………………….

[پاسخ]

معلم در گفته :

عدالت یعنی هر چیزی سرجایش باشد که هست

[پاسخ]

حامد در گفته :

عدالت بائد کس ناراحت نو…یکی مرخ بیری یکی نژیاو
معنا: عدالت باید کس ناراحت نباشه…یکی مرغ بخوره یکی عدسی
آقا یا خانم عدالت.تو را به شرفت دولت احمدی نژاد دولت عدالت بود یا تبعیض؟

[پاسخ]

پژاره پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۸ مرداد , ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶:

درود خدا بر شرفت.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

کسی نیست به این اقای خباز بگه فکر کنم شما جز اون 126نماینده مجلس ششم هستی که میخواستی بدون مصوبه قانون وبدون اجازه حضرت آقا دست دوستی بدید به آمریکا. حالا شدید انتقاد گر دولت احمدی نژادکه چرا قانون گریزی کرده.شما خودتان یکی ازاون قانون گریزها درعهد خود هستید

[پاسخ]

انصافا احمدی نژاد پاک بود البته میگن اگه شیر دربند باشند روباه بازی میکنه.

[پاسخ]

خداروشکر دوران احمدی نژاد 8 سال بود اگر دو سال دیگم اضافه میشد ما میشدیم افغانستان و احمدی نژاد حامد کرزای بعد مجبور بودیم بریم اونجا کارگری
در دوران این مرد در سطح جهان ما چیزی جز شرمساری برای ملت بزرگ ایران نديدیم

[پاسخ]

ضد و بند دولت احمدی نژاد باسید مرسل جلالی و اختلاس های هزار میلیاردی و سر کار اومدن خاوری و بلوکه کردن حساب حج و زیارت با وجود مخالفت رهبری و دزد از آب در اومدن رفق های شفیقش مثل رحیمی و بقایی نشون دهنده چیه؟

[پاسخ]

دلفانی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ مرداد , ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳:

بزرگوار ضد و بند نیست زد و بند اول سوادتو درست کن
دکتر حداقل دکتره تو چی
حالا حضرتعباسی اگه تو دکتر بودی چه میکردی

[پاسخ]

اختلاس معاون اول، اختلاس معاون اجرایی، اختلاس وزیر نفت، اختلاس وزرات کشور ، اختلاس تامین اجتماعی، اختلاس بیمه ایران، اختلاس وزارت نیرو ، اختلاس بنیاد شهید ،اختلاس مناطق آزاد، اختلاس صندوق 90 شهید رجایی ک به اختلاس دقیقه معروف شد
اینا همه نشون دهنده اینه ک دولت احمدی نژاد چه صدمه ای ب مردم و مملکت زده

[پاسخ]

ميرملاس خسته نباشيد گفتني ها رو بايد گفت

[پاسخ]

متاسفانه هستند افرادي كه همچنان از عملكرد دولت احمدي نزاد دفاع مي كنند .بايد بر حال اينان تاسف خورد

[پاسخ]

شهروند در گفته :

مدت مدیدی هست که نخدیدیم ای کاش سریال طنز هر چی زودتر روی صفحه ی تلویزیون بیاد

[پاسخ]

دولت احمدی نژاد یعنی دولت اختلاس.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

روزی رو خواهید دید که از احمدی نژاد باید به عنوان یک اسطوره یاد کرد.

[پاسخ]

اصولگرا در گفته :

من بااینکه اصولگراهستم ولی احمدی نژادمایه شرمساری اصولگرایان است چرا که بغیرازتمام بدبختیهایی که سرمردم بدبخت آورد درمقام مقابله باحضرت آقا هم قرارگرفت که ازحافظه ملت پاک شدنی نیست

[پاسخ]

العبد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ مرداد , ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵:

تونیستی ونبودی

[پاسخ]

جناب خبازدرحدو اندازه احمدی نژادنیستی برو به بزرگتر دروغگویت بگوبیاد مناظره تو لطفا قاطی بزرگترا نشو

[پاسخ]

اصولگرای رومشگان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ مرداد , ۱۳۹۴ ۱۴:۵۳:

دمت گرم ای ول

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :