کد خبر : 72419
تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 343 بازدید

اتمام پروژه های مرمت و نگهداری محور های مواصلاتی عشایر شهرستان کوهدشت

  به گزارش میرملاس ؛  رئیس اداره اموره عشایر شهرستان کوهدشت از اتمام پروژه های مرمت و نگهداری محورهای مواصلاتی مناطق عشایری گدارگه ضرون، چم آستان، سرخه مهر، نیله سادات، چنار مداوی و قاسم بیگی وره زرد خبرداد. بهمن قربان پور گفت : مرمت و نگهداری این محور ها به طول 25 کیلومتر با اعتبار یک […]

3

 

به گزارش میرملاس ؛  رئیس اداره اموره عشایر شهرستان کوهدشت از اتمام پروژه های مرمت و نگهداری محورهای مواصلاتی مناطق عشایری گدارگه ضرون، چم آستان، سرخه مهر، نیله سادات، چنار مداوی و قاسم بیگی وره زرد خبرداد.

بهمن قربان پور گفت : مرمت و نگهداری این محور ها به طول 25 کیلومتر با اعتبار یک میلیاردو دویست هزار ریال در سال 93 تصویب و فعالیت آن در بهمن ماه 93 در گارگاه عمران و راهسازی اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت شروع گردید.

وی افزود : در ابتدای این طرح ها پیش بینی می شد که اتمام این پروژه ها باتوجه موقعیت جغرافیای مناطق و صعب العبور بودن آن ها در شهریور ماه 94 اتفاق افتد، ولی به حول و قوه الهی و با همت دولت تدبیر و امید این پروژه ها در تیرماه 94 به پایان رسید.
قربا ن پور اظهار داشت : برای اتمام این طرح ها به طور مستقیم 800 نفر/روز مشغول کار و تلاش شبانه روزی در کارگاه عمران و راهسازی این اداره بوده اند. آقای مهندس قربان پور در انتها از حمایت ها و همکاری های مدیرکل محترم امور عشایر استان لرستان، فرماندار محترم شهرستان کوهدشت و بخشدار مرکزی شهرستان در پیگیری مطالبات و مشکلات عشایر شهرستان کوهدشت تشکر و قدر دانی نمودند.

 

 2

 

 

4

 

 

1

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :