کد خبر : 7250
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

طرح استیضاح وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت آماده شد / افزایش قیمت ها و گرانی ها علت اسیضاح است

نماینده مردم مسجد سلیمان از استیضاح خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی و اسیضاح غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت خبرداد. به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز ؛ به نقل از مهر ،اسماعیل جلیلی  با اشاره به استیضاح وزیر کشاورزی، گفت: افزایش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی و دامی یکی از دلایلی است که خلیلیان توسط نمایندگان استیضاح می […]

نماینده مردم مسجد سلیمان از استیضاح خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی و اسیضاح غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت خبرداد.

به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز ؛ به نقل از مهر ،اسماعیل جلیلی  با اشاره به استیضاح وزیر کشاورزی، گفت: افزایش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی و دامی یکی از دلایلی است که خلیلیان توسط نمایندگان استیضاح می شود ودر حال حاضربا 24 امضا آماده شده است و احتمال دارد که تعداد امضاهای آن نیز بیشتر شود.

وی با بیان اینکه نابسامانی در عرصه کشاورزی یکی از دلایل استیضاح است، تصریح کرد: افزایش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی و دامی نیز یکی دیگر از دلایلی است که خلیلیان توسط نمایندگان استیضاح می شود.

جلیلی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید تلاش کند در سال تولید ملی فرآیند تولید محصولات کشاورزی را اصلاح کند، افزود: حوزه تولید محصولات کشاورزی باید بهینه عمل کند، ضایعات و دوباره کاری کاهش پیدا کند و تولید محصولات ارتقاء یابد تا در اثر آن شاهد نباشیم که با افزایش قیمت حامل ها، قیمت تمام شده محصولات هم به صورت صعودی بالا برود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس همچنین به استیضاح مهدی غضنفری، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز اشاره کرد و گفت: طرح استیضاح غضنفری نیز با 20 امضا آماده شده است که یکی از مهمترین دلایل آن ضعف عملکرد در حوزه مدیریت بازار و جلوگیری از گرانی ها است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کی گفت با استیضاح کار درست میشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :