کد خبر : 72625
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 982 بازدید

محمدزاده رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد شد

    از سوی وزیر فرهنگ “محمد جعفر محمدزاده” با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد منصوب شد.در حکمی از سوی “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر ارشاد با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی […]

معاون مطبوعاتی احمدی‌نژاد؛ مدیر روابط عمومی ارشاد شد

 

 

از سوی وزیر فرهنگ “محمد جعفر محمدزاده” با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد منصوب شد.
در حکمی از سوی “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر ارشاد با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش میرملاس ، در بخشی از متن این حکم خطاب به محمدزاده آمده است: نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید.

بنابراین گزارش در بخش دیگری از این حکم جنتی بر هدایت و نظارت بر عملکرد روابط عمومی معاونت ها و واحدهای ستادی و استانی تاکید کرده است.
این گزارش می افزاید: در بخش دیگری از این حکم به پاسخگویی سریع و به موقع به شبهات و ادعاهای نادرست، سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد واحدهای مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره شده است.

پیش از این “بابک دربیکی” رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و در پی استعفای وی، بر اساس این حکم “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس این مرکز منصوب شد.
محمدزاده پیش از این معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ نیز بوده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :