کد خبر : 72652
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 384 بازدید

دستور قضایی برای توقف جوایز اپراتورها+سند

یک مرجع قضایی برای روشن شدن شبهات شرعی و قانونی مسابقات و جوایز اپراتورهای موبایل، دستور توقف این سرویس‌ها را صادر کرد

به گزارش سرویس فناوری/ میرملاس:محمد رضا سوهانیان اظهار داشت:‌ از سوی نهادهای نظارتی اخطاری قضایی برای توقف برگزاری مسابقات و ارائه جوایز برای همراه اول ارسال شده است.

 
مدیرکل خدمات ارزش افزوده همراه اول گفت: علت صدور این دستور، حل شبهات شرعی برگزاری مسابقات و اعطای جوایز اعلام شده است.
 
وی ادامه داد: دستور توقف ارائه جوایز در حالی صادر شده که در سال‌های قبل، مجوزهای لازم برای برگزاری این مسابقات از مراجع قانونی اخذ شده بود و مرکز رسانه‌های دیجیتال نیز احکام شرعی این مسابقات را طی استفتائاتی جویا شده است که درنهایت با در نظر گرفتن عدم ایراد قانونی و شرعی مجوز برگزاری مسابقات و اعطای جایزه به اپراتورها داده شده بود.
 
دستور قضایی برای توقف جوایز اپراتورها+سند
 
سوهانیان تصریح کرد: در نتیجه دستور قضایی برای توقف مسابقات و جوایز، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده موبایلی (VAS) متحمل خسارت شده‌اند؛ زیرا برخی شرکت‌ها سرویس‌ها و مسابقاتی را طراحی کردند که به محض شروع نخستین اقدامات برای اطلاع‌رسانی و تبلیغ، دستور منع برگزاری مسابقات صادر شد و تعهدات اعطای جوایزی برای شرکت باقی مانده است که باید جوایز متعهد شده حتی بدون کسب درآمد از سرویس بپردازند.
 
مدیرکل خدمات ارزش افزوده همراه اول یادآور شد: ‌130 شرکت ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده موبایلی با این اپراتور همکاری دارند.

 منبع:فارس

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

آرمان در گفته :

احسنت پدر مردم صلواتی شد از بس پیامک سرکاری میفرستن.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :