کد خبر : 72770
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 485 بازدید

همه چیز با یک ایده شروع می‌شود /۲۰۱۵ Expo Milano

«Soon» یک استودیوی هنری در بلژیک است که تخصصش دیزاین هویت‌های بصری در ترکیب با عکاسی است. بیشتر آثار آنها با دست ساخته شده و سپس به یک تصویر دیجیتال، تغییر شکل پیدا می‌کنند.استودیو Soon نماینده‌ی بلژیک در نمایشگاه بین‌المللی میلان ۲۰۱۵ (Expo Milano) است که به مدت ۱۸۴ روز، با حضور ۱۴۸ کشور، از […]

roozrang-graphic-34roozrang-graphic-36roozrang-graphic-31roozrang-graphic-33roozrang-graphic-29roozrang-graphic-29roozrang-graphic-30roozrang-graphic-25roozrang-graphic-27roozrang-graphic-22roozrang-graphic-23roozrang-graphic-20roozrang-graphic-21roozrang-graphic-17roozrang-graphic-18roozrang-graphic-19roozrang-graphic-13roozrang-graphic-15roozrang-graphic-10roozrang-graphic-5«Soon» یک استودیوی هنری در بلژیک است که تخصصش دیزاین هویت‌های بصری در ترکیب با عکاسی است. بیشتر آثار آنها با دست ساخته شده و سپس به یک تصویر دیجیتال، تغییر شکل پیدا می‌کنند.
استودیو Soon نماینده‌ی بلژیک در نمایشگاه بین‌المللی میلان ۲۰۱۵ (Expo Milano) است که به مدت ۱۸۴ روز، با حضور ۱۴۸ کشور، از ۱ ماه می تا ۳۱ اکتبر سال جاری (به‌ مدت ۶ ماه) در مساحتی به بزرگی ۱.۱ میلیون متر مربع در حال برگزاری است و بطور میانگین در حدود ۲۰ میلیون نفر بازدیدکننده دارد. هویت بصری، طراحی محیطی و گرافیکی غرفه بلژیک بر عهده این استودیو بوده است. ایده آنها برای هویت بصری این غرفه، استفاده از اعداد بزرگ و علائم نگارشی بوده است که تمامی آنها، در یک نقطه‌، مشترک هستند و یک چیز را می‌خواهند نشان دهند و آن «نمایشگاه جهانی۲۰۱۵ در میلان» است. اکثر علائم نگارشی و تایپی بکار رفته در نمایشگاه با دست ساخته و نصب شده‌اند.

درج شده توسط : سجاد همتی / دبیر پاتوق هنری " میرملاس "

دیدگاه ها

سکینه آدینه وند در گفته :

سپاس استاد عزیز برای درج این مطالب ………….

[پاسخ]

فاطمه همتی در گفته :

جالب بود. بابت درج مطالب بسیار متشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :