کد خبر : 73036
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 540 بازدید

کجایى مادر من؟ / میثم موسوى

   جهان تصویرگرى، برخى اوقات ناگفته هاى فراوانى را از طریق خط و طرح به ذهن و روح مخاطب منتقل مى کند که تاثیر بسزایى از خود به جاى مى گذارد. این دنیاى ژرف و پهناور گاه شادى آفرین و گاه غمناک است و از طریق انتقال حس از دریچه چشم بیننده، به هدف مهم […]

1243

5

 

7

 جهان تصویرگرى، برخى اوقات ناگفته هاى فراوانى را از طریق خط و طرح به ذهن و روح مخاطب منتقل مى کند که تاثیر بسزایى از خود به جاى مى گذارد. این دنیاى ژرف و پهناور گاه شادى آفرین و گاه غمناک است و از طریق انتقال حس از دریچه چشم بیننده، به هدف مهم خود که همان اثرگذارى است دست پیدا مى کند.
تصویرسازی‌هایى که در ادامه خواهید دید، مجموعه‌اى است که در سال ١٣٨٩ توسط «میثم موسوى» برای کتابى به نویسندگى عباس جهانگیریان و با عنوان «کجایی مادر من؟» کار شده است. این داستان روایت دختر بچه ای به نام مهتاست که در آستانه ی از دست دادن مادرش به علت بیماری می باشد. مادر سعی می کند در چند روز باقی مانده دختر را با مرگ آشنا کند؛ با وعده ی اینکه پس از مرگ، گیاهی به نام بومادران از خاکش خواهد رست که تمثالی از وجود مادر است. این تصویرسازى ها بر روی کاغذ توسط قلم فولادی و مرکب ترسیم و برای رنگ دوم از فتوشاپ استفاده شده است. گفتنى است یکی از تصاویر این مجموعه در آخرین دوسالانه ی تصویرگری حائز رتبه نخست بخش جهان نور و سایه ها گردید.

درج شده توسط : سجاد همتی / دبیر پاتوق هنری " میرملاس "

دیدگاه ها

هنرمند در گفته :

عالی بود استاد عزیز

[پاسخ]

جالب وزیبا بودمتشکریم

[پاسخ]

حمیرااسدی در گفته :

عالی بودلذت بردم.

[پاسخ]

سکینه آدینه وند در گفته :

جلب بود

[پاسخ]

فاطمه همتی در گفته :

خیلی خوب بودن..احسنت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :