کد خبر : 7305
تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 275 بازدید

کاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی جمعیت دامی در کوهدشت

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت از خسارت ۲۳ میلیارد تومانی خشکسالی به واحدهای دامی شهرستان خبر داد.   مرتضی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه لرستان با بیان این مطلبب افزود: پدیده خزنده خشکسالی وضعیت دامهای سبک و سنگین شهرستان را که تعداد آنها ۵۷۵ هزار و ۵۷۰ راس است، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت از خسارت ۲۳ میلیارد تومانی خشکسالی به واحدهای دامی شهرستان خبر داد.

 

مرتضی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه لرستان با بیان این مطلبب افزود: پدیده خزنده خشکسالی وضعیت دامهای سبک و سنگین شهرستان را که تعداد آنها ۵۷۵ هزار و ۵۷۰ راس است، تهدید می‌کند.

  وی با بیان اینکه ضریب تبدیل هر واحد دامی شهرستان، سالیانه هفت به یک است، افزود: شهرستان کوهدشت سالیانه ۷ هزار تن گوشت قرمز و ۲ هزار تن شیر تولید می‌کند که افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت نهاده‌های مصرفی باعث شده متاسفانه با کاهش تولید زاد و ولد دامی در سال جاری مواجه باشیم.

  مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت تصریح کرد: خسکسالی تاکنون ۲۳ میلیارد تومان به واحدهای دامی شهرستان وارد کرده که در آینده با کاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی جمعیت دامی در شهرستان مواجه هستیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ملکی جون خوش آومدی اگه می خوای تا حواله کودشیمیای سال زراعی که گذشت بیارم خدمتت میگن ۸ ماه پیش میاد شاید ماشین پنجر شده جک ندارن لاستیک عوض کنن

رضایی در گفته :

ملکی بنده خدا که اومد خشکسالی مصر رو با خودش اورد ……

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :