کد خبر : 7338
تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 96 بازدید

راه آهن 3 بر یک گهر زاگرس را شکست داد

      به گزارش میرملاس نیوز ؛  اولین بازی از هفته دوم لیگ برتر فوتبال بین دو تیم راه‌آهن و گهر زاگرس از ساعت 22 در ورزشگاه اکباتان و در حضور حدود 2 هزار هوادار آغاز شد و در نیمه اول راه‌آهن 3 بر یک گهر را شکست داد. را ه آهنی ها در این […]

 
 
 
به گزارش میرملاس نیوز ؛  اولین بازی از هفته دوم لیگ برتر فوتبال بین دو تیم راه‌آهن و گهر زاگرس از ساعت 22 در ورزشگاه اکباتان و در حضور حدود
2 هزار هوادار آغاز شد و در نیمه اول راه‌آهن 3 بر یک گهر را شکست داد.

را ه آهنی ها در این نیمه 3 بار توسط بهادر عبدی 9، مجتبی شیری 19 و فرزاد آشوبی 34 دروازه گهر زاگرس را باز کردند و تیم گهر زاگرس نیز توانست توسط مجید خدابنده‌لو 44 یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

هواداران در این نیمه به شدت علی دایی را مورد تشویق قرار داده  بودند.
 
در اطراف هواداران گهر زاگرس سربازان زیادی ایستاده اند ، چرا که هواداران این تیم در بازی قبل در کرج مشکلاتی بوجود اورده بودند.
 
مارکار آقاجانیان و حسین عسگری در جایگاه ویژه حضور دارند.
 
در نیمه دوم بازی، بازیکنان تیم گهر فشار بیشتری بر روی دروازه حریف وارد کرده اند بطوریکه توپ دو بار به تیرک دروازه راه آهن برخورد کرد.
 
نیمه دوم بازی نیز بدون گل پایان یافت تا در نهایت شاگردان علی دایی بازی را با نتیجه 3 بر یک به نفع خود به پایان برسانند.
 
قضاوت این دیدار برعهده موعود بنیادی‌فر بود. وی به مجتبی شیری، بهادر عبدی و پیروز قربانی از راه‌آهن و محمدرضا خرسندنیا، مجید باجلان، تقی نائینی و رضا کاردوست از گهر کارت زرد نشان داد.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ای ول گهر کجایند انها که میگفتند تیم فقط مال دروده بخورن اششون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :