کد خبر : 73508
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 656 بازدید

عیدی بیرانوند : پارک آبشار طلایی در شهر خرم آباد احداث خواهد شد / تحول 120 هکتاری فضای سبز

  به گزارس میرملاس ؛  یحیی عیدی بیرانوند عصر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه خرم‌آباد، اظهار داشت: کل بودجه شهرداری‌های استان لرستان 313 میلیارد تومان است درحالی‌که شهری مانند همدان نزدیک 900 میلیارد تومان بودجه شهرداری دارد که این وضعیت به نوع انتخاب و دیدگاه‌هایمان برمی‌گردد. شهردار خرم‌آباد وجود استاندار لرستان را فرصتی برای […]

0 (18) (Copy)

 

به گزارس میرملاس ؛  یحیی عیدی بیرانوند عصر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه خرم‌آباد، اظهار داشت: کل بودجه شهرداری‌های استان لرستان 313 میلیارد تومان است درحالی‌که شهری مانند همدان نزدیک 900 میلیارد تومان بودجه شهرداری دارد که این وضعیت به نوع انتخاب و دیدگاه‌هایمان برمی‌گردد.

شهردار خرم‌آباد وجود استاندار لرستان را فرصتی برای استان دانست و عنوان کرد: باوجود شرایط حاکم بر مجموعه مدیریت شهری شهرداری نزدیک 51 میلیارد بدهی عمرانی و حدود 18 میلیارد بدهی جاری دارد که واقعاً کار کردن در این شرایط برای شهرداری و شورا سخت است.

وی بابیان اینکه خوشبختانه باهماهنگی اعضای شورای شهر و مساعدت استانداری اتفاقات خوبی در مدیریت شهری خرم‌آباد در حال رخ دادن است، بیان کرد: این اتفاقات ممکن است در کوتاه‌مدت جواب ندهد اما باید این اطمینان را داد که موقعی یک طرح تخصیص اعتبار شد جزء مطالبات مردم شده و پروژه آن متوقف نمی‌شود.

عیدی بیرانوند در طول عمر 90 ساله شهرداری خرم‌آباد نزدیک به 110 هکتار فضای سبز شهری وجود داشت اما در همین دوره دوساله‌ای که از عمر شورا و شهرداری در دور چهارم می‌گذرد نزدیک 120 هکتار فضای سبز شهری طراحی، برنامه‌ریزی و در حال اجرا است که ان شاالله با دنبال کردن این اتفاقات جهش خوبی در حوزه فضای سبز ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به از بین رفتن بخش‌هایی از پل شاهپوری در طی سال‌های گذشته، تصریح کرد: خوشبختانه امسال برای احیاء این مجموعه ارزشمند جلسات مختلفی برگزار شد که اکنون مشاور در حال تهیه طرح آن است کمااینکه با مالکان اطراف این پل توافقاتی حاصل‌شده است.

شهردار خرم‌آباد گفت: هفته آینده اجاره‌نامه 11 هکتار از بستر پل شاهپوری از طرف امور آب استان گرفته می‌شود تا کار اجرایی آن عملاً شروع شود.

وی در رابطه با احداث آبشار طلایی در شهر خرم‌آباد، اظهار داشت: آبشار طلایی در مساحت 44 هکتاری ایجاد می‌شود که خوشبختانه از طریق کمیسیون ماده 5 مصوب و کار اجرایی آن شروع‌شده است.

عیدی بیرانوند بابیان اینکه نباید مدیریت شهری و اعضای شورای شهر را به حاشیه کشاند، عنوان کرد: با حاشیه کشیدن اعضای شورا  و شهرداری ممکن است ظرفیت‌ها از دست برود.

وی بیان کرد: مدیریت اجرایی استان باهم فکری اصحاب رسانه می‌تواند جهش‌های خوبی در راستای توسعه استان داشته باشد.

 tasnim

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند. در گفته :

جناب آقای شهردار..خیابانهای مرکز استان هنوز خاکی اند .شما هم فقط بلدید با نصب بنر ومصاحبه مردم را امید وار کنید .آیا هیچ میدانی درخیابان خایدالو چند هزار خانوار روزانه خاک می خورند.ومنازل آن منطقه دیگه کلنگی شدند هنوز آسفالت نشده اند .مثل کوچه های مبین ۱تا۴که بیست سال از ساخت آنها می گزرد ولی هنوز خاکی اند.

[پاسخ]

امیدوارم پروژه پارک پل شاپوری باعث مورد توجه قرار گرفتن این اثر تاریخی بشود.انتظار میرود اقدامات لازم برای ثبت جهانی پل شاپوری انجام بگیرد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :