کد خبر : 73851
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 314 بازدید

ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 4 شهریور ماه تمدیدشد

  ثیت نام دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی (مهرماه 94) تا چهارم شهریور ماه سالجاری تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان، به منظور فراهم آوردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در دوره های مذکورنشده‌اند، […]

20140422150738827

 

ثیت نام دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی (مهرماه 94) تا چهارم شهریور ماه سالجاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان، به منظور فراهم آوردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در دوره های مذکورنشده‌اند، مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه “چهارم شهریورماه” تمدید شد.
 آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام در این دوره‌ها اقدام نکرده‌اند، می‌توانند در تاریخ یاد شده با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
همچنین داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند، در صورت علاقمندي مي‌توانند در مهلت تعيين شده با مراجعه به بخش ويرايش اطلاعات، نسبت به ويرايش كدرشته محل هاي انتخابي اقدام نمايند. 
خاطر نشان می شود دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان، در گروه های آموزشی (صنعت،کشاورزی،خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر) تعداد13 هزار و 500 نفر دانشجو در 86 کدرشته و 180 کدرشته محل، جهت تحصیل در 26 مرکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت، پذیرش می نماید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :