کد خبر : 74065
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

بروجرد میزبان مسابقات قرآن دانشگاههای آزاد اسلامی سراسر کشور

    به گزارش میرملاس ؛ احسان قبادی مجری وعضو ستاد برگزاری این مسابقات با اعلام این خبرگفت: مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی استان لرستان در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار می‌شود. این مسابقات قرآنی در چهار مقطع شامل اساتید و دانشجویان […]

gob1

 

 
به گزارش میرملاس ؛ احسان قبادی مجری وعضو ستاد برگزاری این مسابقات با اعلام این خبرگفت: مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی استان لرستان در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار می‌شود.
این مسابقات قرآنی در چهار مقطع شامل اساتید و دانشجویان و دانشجویان خواهر و برادر و اساتید بانو و آقا در 24 رشته برگزار می‌شود که از هر رشته سه نفر برگزیده می‌شود.
در بخش شفاهی این دوره از مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی 150 نفر در بخش اساتید و اعضای هیئت علمی و 230 نفر در بخش دانشجویان شرکت دارند.
این مسابقات قرآنی در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق و حفظ در جزءهای 5، 10، 20 و کل قرآن برگزار می‌شود و در پایان از هر رشته و مقطع سه نفر برگزیده و از آن‌ها تجلیل می‌شود.
 
  مراسم اختتامیه این مسابقات که روز سه شنبه چهارم شهریورماه برگزار می شود و به تجلیل از منتخبان مرحله نهایی دو بخش کتبی و شفاهی اختصاص دارد قرار است، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور یابد.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عرفان قبادی در گفته :

درود خدا بر آقای قبادی عزیز.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :