کد خبر : 7411
تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

معدوم سازی 40 تن مرغ و گوشت قرمز در سال 90/شناسایی کانونهای آلوده مرغ در سالجاری

  مدیرکل دامپزشکی استان لرستان از معدوم سازی 40 تن گوشت قرمز و مرغ در مرغداری های این استان در سال تگذشه خبر داد و گفت: این 40 تن گوشت از سطح کشتارگاهها و مراکز فرآورده ای جمع آوری و معدوم سازی شده است. به گزارش میر ملاس نیوز ؛ جواد گودرزی در این رابطه […]

 

مدیرکل دامپزشکی استان لرستان از معدوم سازی 40 تن گوشت قرمز و مرغ در مرغداری های این استان در سال

تگذشه خبر داد و گفت: این 40 تن گوشت از سطح کشتارگاهها و مراکز فرآورده ای جمع آوری و معدوم سازی شده است.

به گزارش میر ملاس نیوز ؛ جواد گودرزی در این رابطه با اشاره به کانونهای آلوده در سطح مرغداری های استان لرستان گفت: در سال گذشته 15 کانون آلوده در سطح مرغداری های استان شناسایی و معدوم سازی شده است.

وی به وضعیت مرغداری های لرستان در سالجاری اشاره کرد و افزود: در سالجاری نیز دو کانون آلوده در مرغداری های استان لرستان شناسایی و معدوم سازی شده است به طوریکه در این زمینه در ابتدای امسال تا کنون مشکلات حادی وجود نداشته است.

مدیر کل دامپزشکی لرستان تصریح کرد:  در سالجاری در شهرستان بروجرد یک کانون آلوده مرغداری وجود داشت که با اقدامات صورت گرفته این کانون شناسایی در این مرغداری بیش از 18 هزار قطعه مرغ  معدوم سازی شده است.

گودرزی به گزارش آلودگی در یک مرغداری در شهرستان خرم آباد اشاره کرد و گفت:احتمال می رود این مرغداری 10 هزار قطعه ای دارای آلوگی باشد که در حال پیگیری و بررسی است و در صورت آلوده بودن معدوم سازی خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حيف شد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :