کد خبر : 74118
تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

افتتاح 805 پروژه هفته دولت در لرستان

   استاندار لرستان گفت: پنج هزار و 848 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در شهرهای مختلف استان هزینه شده که این طرح ها همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند. به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: طرح های قابل […]

(37)

 

 استاندار لرستان گفت: پنج هزار و 848 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در شهرهای مختلف استان هزینه شده که این طرح ها همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند.

به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: طرح های قابل افتتاح شامل 805 پروژه مربوط به 29 دستگاه اجرایی استان است.
وی با بیان اینکه به طور متوسط برای ایجاد هر شغل دو میلیارد ریال هزینه می شود اظهار داشت: در شهرهای خرم آباد 139 طرح،دورود 67 طرح، کوهدشت 68 طرح، سلسله 42 طرح،الیگودرز 63 طرح، پلدختر 51 طرح و دلفان 98 طرح افتتاح می شود.
وی تصریح کرد: طرح های قابل افتتاح هفته دولت در شهرهای دوره چگنی 75، بروجرد 102، ازنا 69 و رومشکان نیز 31 مورد است.
بازوند ادامه داد: برای اجرا ، تکمیل و بهره برداری از 805 پروژه هفته دولت در استان بیش از یکهزار و 809 میلیارد ریال تسهیلات بانکی دریافت شده است.
استاندار لرستان با اشاره به برخی از مهمترین طرح های قابل افتتاح گفت: 133 طرح گازرسانی روستایی و 125 طرح جهاد کشاورزی به ترتیب با اعتبار 365 میلیارد ریال و 222 میلیارد و 871 میلیارد ریال از این طرح ها است.
بازوند همچنین طرح های قابل افتتاح شهرداری ها، دهیاری ها، بنیاد مسکن، شرکت توزیع برق، راه و شهرسازی، آبفار و امور عشایری را به ترتیب 47، 98، 65، 40، 53، 85 و 16 پروژه عنوا کرد.
به گفته وی در این ایام هفت هزار واحد مسکن مهر نیز به متقاضیان تحویل داده می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاردان در گفته :

جناب استاندار
بدنبود چند تا از این طرحها ومیزان اشتغالزایی آنها را نام میبردی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

805 طرح رقم کمی نیست
این طرح ها کجاست؟
چرا کیفیت زندگی مردم تغییر نمی کنه پس؟

[پاسخ]

کريم امرايي در گفته :

ازتلاشهاي بي وقفه وشبانه روزي اقاي استاندار سپاسگزاريم
اي کاش دوستان روابط عمومي عکس مقام معظم رهبري را در زمينه پشت سر اقاي استاندار قرار ميدادند بايددقت بيشتري داشته باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :