کد خبر : 74118
تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 121 بازدید

افتتاح ۸۰۵ پروژه هفته دولت در لرستان

   استاندار لرستان گفت: پنج هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در شهرهای مختلف استان هزینه شده که این طرح ها همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند. به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: طرح های قابل […]

(37)

 

 استاندار لرستان گفت: پنج هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در شهرهای مختلف استان هزینه شده که این طرح ها همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند.

به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: طرح های قابل افتتاح شامل ۸۰۵ پروژه مربوط به ۲۹ دستگاه اجرایی استان است.
وی با بیان اینکه به طور متوسط برای ایجاد هر شغل دو میلیارد ریال هزینه می شود اظهار داشت: در شهرهای خرم آباد ۱۳۹ طرح،دورود ۶۷ طرح، کوهدشت ۶۸ طرح، سلسله ۴۲ طرح،الیگودرز ۶۳ طرح، پلدختر ۵۱ طرح و دلفان ۹۸ طرح افتتاح می شود.
وی تصریح کرد: طرح های قابل افتتاح هفته دولت در شهرهای دوره چگنی ۷۵، بروجرد ۱۰۲، ازنا ۶۹ و رومشکان نیز ۳۱ مورد است.
بازوند ادامه داد: برای اجرا ، تکمیل و بهره برداری از ۸۰۵ پروژه هفته دولت در استان بیش از یکهزار و ۸۰۹ میلیارد ریال تسهیلات بانکی دریافت شده است.
استاندار لرستان با اشاره به برخی از مهمترین طرح های قابل افتتاح گفت: ۱۳۳ طرح گازرسانی روستایی و ۱۲۵ طرح جهاد کشاورزی به ترتیب با اعتبار ۳۶۵ میلیارد ریال و ۲۲۲ میلیارد و ۸۷۱ میلیارد ریال از این طرح ها است.
بازوند همچنین طرح های قابل افتتاح شهرداری ها، دهیاری ها، بنیاد مسکن، شرکت توزیع برق، راه و شهرسازی، آبفار و امور عشایری را به ترتیب ۴۷، ۹۸، ۶۵، ۴۰، ۵۳، ۸۵ و ۱۶ پروژه عنوا کرد.
به گفته وی در این ایام هفت هزار واحد مسکن مهر نیز به متقاضیان تحویل داده می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاردان در گفته :

جناب استاندار
بدنبود چند تا از این طرحها ومیزان اشتغالزایی آنها را نام میبردی

ناشناس در گفته :

۸۰۵ طرح رقم کمی نیست
این طرح ها کجاست؟
چرا کیفیت زندگی مردم تغییر نمی کنه پس؟

کريم امرايي در گفته :

ازتلاشهای بی وقفه وشبانه روزی اقای استاندار سپاسگزاریم
ای کاش دوستان روابط عمومی عکس مقام معظم رهبری را در زمینه پشت سر اقای استاندار قرار میدادند بایددقت بیشتری داشته باشند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :