کد خبر : 74541
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 859 بازدید

غرق شدن مردي 53 ساله در “گهر”

     مردي 53 ساله در شهرستان دورود لرستان هنگام تفريح و شنا در درياچه “گهر” غرق شده و جان باخت. به گزارش میرملاس ، فرمانده انتظامي دورود با اعلام اين خبر گفت : با دريافت خبري مبني بر حادثه منجر به فوت در درياچه”گهر” دورود ، بلافاصله تيمي از ماموران پاسگاه انتظامي حشمت آباد و عوامل […]

jasad

 

 

 مردي 53 ساله در شهرستان دورود لرستان هنگام تفريح و شنا در درياچه “گهر” غرق شده و جان باخت.

به گزارش میرملاس ، فرمانده انتظامي دورود با اعلام اين خبر گفت : با دريافت خبري مبني بر حادثه منجر به فوت در درياچه”گهر” دورود ، بلافاصله تيمي از ماموران پاسگاه انتظامي حشمت آباد و عوامل امدادي اين شهرستان براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ” حسنوند” افزود: در بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد مردي 53 ساله به هويت معلوم همراه سه نفر از دوستانش جهت تفريح به “درياچه گهر” عزيمت كرده كه فرد مزبور به علت آشنا نبودن به مهارت شنا غرق و فوت شده است.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با هماهنگي مقام قضايي توسط عوامل امدادي جسد به پزشكي قانوني منتقل و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

“حسنوند ” با ابراز تاسف از وقوع اين حادثه به شهروندان توصيه كرد: هنگام تفريح در طبيعت و رودخانه ها به موارد ايمني توجه داشته باشند تا شاهد اين گونه حوادث دلخراش نباشيم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

خدایش بیامرزد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :