کد خبر : 74551
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,326 بازدید

پاسخ “اسماعیل دوستی” به مطلب “در این بازار اگر سودی‌ست با «درویش» خرسند است”

  اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران و نماینده اسبق شهرستان و یکی از اعضای اصلی شورای مشورتی اجماع اصلاح‌طلبان استان لرستان در پاسخ به مطلب اختصاصی میرملاس با عنوان : «در این بازار اگر سودی ست با «درویش» خرسند است!»  که به قلم مصطفی شکری درج شده بود، جوابیه ای زیر را ارسال کرده است: […]

اسماعیل-دوستی-300x200

 

اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران و نماینده اسبق شهرستان و یکی از اعضای اصلی شورای مشورتی اجماع اصلاح‌طلبان استان لرستان در پاسخ به مطلب اختصاصی میرملاس با عنوان : «در این بازار اگر سودی ست با «درویش» خرسند است!»  که به قلم مصطفی شکری درج شده بود، جوابیه ای زیر را ارسال کرده است:

جناب آقای شکری
بعد از سلام و احترام
اخیرا نوشته ای از سوی شما خطاب به اینجانب در سایت میرملاس منتشر شده که به خاطر نگاه منطقی ، مودبانه و خیرخواهانه نویسنده اش لایق پاسخگویی است.
در ابتدا باید یادآور شوم که بنده توفیق آشنایی با شما را نداشته ام اما چنانکه از تصویرتان پیداست جوانید و در اوج جوانی به فعالیت سیاسی روی آورده اید. برایتان سلامت و سعادت و آینده ای درخشان آرزو می کنم. شایسته است جوانان علاقه مند و با انگیزه ای چون شما عنصر جوانی و شادابی را با مطالعه و تحقیق و تعمیق در مسائل سیاسی – من جمله ادعا و عملکرد پیشکسوتان – بارور کنند و اگر قرار است به ادعایی گرایش بیابند بدون اشراف به پیشینه صاحبان آن ادعا نباشد.
می فرمایید بنده به آنچه که ” به گوش رسیدن ندای وحدت در میان اصلاح طلبان ” دانسته اید بپیوندم و در ادامه در تبیین فرضیه خود اضافه می کنید این ائتلاف چه بین آن شش عزیز باشد چه هر وحدتی که مورد اقبال عمومی باشد….
اتفاقاً نکته همین جاست! بالاخره این وحدت قرار است در آن ” جمع شش عزیز ” حاصل شود یا حلقه های دیگری در واکنش به بی اعتنایی های حلقه مزبور متولد خواهند شد؟ ( همچنان که متولد شده اند و اخبار آن نیز رسانه ای شده است) اگر این وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟ اگر بنده نیز چه حضوری و چه نیابتی تا کنون وارد این عرصه نشده ام برای کاستن از شدت این تشتت بوده است.
به اختصار و در پاسخ به آن عریضه موقرانه به عرض آن برادر – یا فرزند – عزیز می رسانم که تصمیم بنده در قبال اتفاقات جاری در جبهه اصلاح طلبان کوهدشت تا اطلاع ثانوی چیزی جز ” تماشا ” نیست. البته تماشایی همراه با تأسف و نه تفرج. توصیه می کنم شما نیز فعلا به تماشا بپردازید. گذشت زمان و شیوع فضای انتخاباتی در کشور به شفاف تر شدن مناسبات و مواضع می انجامد و تصمیم گیری را برای همگان سهولت می بخشد.
امید که نتیجه شکل گیری این شورای شش نفره پیروزی چندباره مخالفان قسم خورده اصلاحات نباشد و کرسی کوهدشت در مجلس آینده را یک عنصر متضاد با آرمان اصلاحات و اعتدال تصاحب نکند.
این چند خطی که نوشته شد فقط به احترام جوانی و خیراندیشی شما بود و نه هیچ چیز دیگر. ترجیح بنده این بوده و هست که فضای سیاسی کوهدشت را از این شلوغ تر نکنم.

اسماعیل دوستی

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اصلاح طلب در گفته :

پسندیدم

[پاسخ]

دانشگاهی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۲۲:۱۲:

به نظر بنده آقای مهندس دوستی به صورت کاملا زیرکانه رفتار سیاسی اقایون رو به چالش کشیده و تلویحا از اصلاح طلبان معتدل هم خواسته طوری رفتار کنند گه حداقل ملکشاهی رو از دست ندهند

[پاسخ]

نکته پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵:

دوستی با سکوتش در مورد ملکشاهی داستان احمدی نژاد و محمد رضا رحیمی را تداعی می کند!
بعضی ها که تا دیروز در کنار هم بودن به این راحتی از هم جدا میشن!

[پاسخ]

دوست میرملاس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۳:۰۶:

سلام ؛
دوست عزیز اونوقت شمای نازنین اسم اقای ملکشاهی رو از کجای این پاسخنامه در آوردین؟ واقعاً که …. !!! به این میگن موج سواری چندلایه اونهم بدون تختۀ موج سواری !!!

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۴ ۰۰:۵۷:

این انتخابات جای موج سواری و فرصت طلبی نیست ، بلکه زمان پوست اندازی اصلاحات و شناسایی عوامل شکست چندین ساله اصلاح طلبان است.

[پاسخ]

درود بر دوستی به خاطر اینکه در مورد ملکشاهی سکوت کرده است. این پیام روشنی دارد.
دوستی می تواند دوستی اش را با جناب ملکشاهی حفظ کند ولی بر مرام و فکر اصلاحطلبی خود قدم بردارد و از اجماع اصلاح طلبان حمایت کند.
تازه نماینده محترم بدهکار ایشان هستند همین که دور قبل جناب دوستی سنگ تمام گذاشتند و ایشان با توجه به شرایط و عدم حضور کاندیدای اصلاحطلبی پیروز شدند؛ خود چیز کمی نیست و اقای نماینده باید قدر دان باشد.

[پاسخ]

تحلیل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۸:۲۳:

دانشجو چقدر سریع به نتیجه رسیدی !!!!!
مغز پیام مهندس دو چیز است: 1- ( تصمیم بنده در قبال اتفاقات جاری در جبهه اصلاح طلبان کوهدشت تا اطلاع ثانوی چیزی جز ” تماشا ” نیست.) پس تو از تماشا چون به صحن رسیدی و اینچنین اظهار نظر کرده ای؟ 2- ایشان گفته نمایندگی کوهدشت را (یک عنصر متضاد با آرمان اصلاحات و اعتدال تصاحب نکند.) یعنی یک معتدل اصلاح طلب نماینده شود اینجا رو نمیشه از نماینده فعلی گذشت.

[پاسخ]

تحلیل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۸:۳۷:

مهندس دعوت به تماشا کرده شما چه زود نتیجه گرفتید

[پاسخ]

یکتا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۹:۲۸:

ان هم تماشایی برای ائتلاف.

[پاسخ]

اصلاحطلب در گفته :

این خداحافظی تلویحی با ملکشاهی است.

[پاسخ]

ج گلاره در گفته :

جبان آقای دوستی ما اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت همگی امیدواریم پاس گل پیروزی را حضرتعالی بدهید و این بار نیز با انتخاب درست تان باعث شادی و اتحاد شوید به خدا خود دوستان غیر اصلاح طلب نیز شرایط شما را درک می کنند / دوستی تان سرجا ولی در این شرایط اگر غیر از این عمل کنید محبوبیت شما در شهرستان از بین می رود ( بخدا قسم این حرف دل تمام اصلاح طلبان ) ما منتظرت می مانیم

[پاسخ]

همرهان محترم رمز اين بيان مهندس دوستي كه فعلا تماشا گر باشيم يعني اينكه صبر نماييد چون ممكن است ان عزيزان ردصلاحيت شوند واقاي…….هم ديگربه گرمي دستمان را نفشارد.پس نتيجه اينكه اميدمحكمي به ارودگاه اصلي نيست لذا بايد به فكر ليدري از اردوگاه رقيب بود..

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱:

این نظر درست نیست ایشان باید در هر حال وفاداری خود را به جریان اصلاح طلب اعلام نمایند.
بازی در زمین فوتبال و گل به خودی به خاطر ناداوری فقط از آدمهای آماتور وغیر حرفه ای سر می زند وحتی نمی شود اسم آن را محافظه کاری گذاشت!

[پاسخ]

درود بر مصطفی شکری و قلم نافذش که کسی چون جناب دوستی پاسخگویی او را لازم می داند. امیدواریم که نتیجه مثبتی (که همان اجماع همگانی است) داشته باشد.
دوستی خیلی زیرک و با هوش است. هر کسی هم که اندک هوش سیاسی داشته باشد میداند که وضعیت ملکشاهی برای انتخابات دور آینده چندان مساعد نیست.

[پاسخ]

اصلاحات پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۲۱:۱۶:

بنده هم مطلب جناب شکری را خواندم و هم پاسخ جناب دوستی را.
امیدوار کننده است.
ما انتظاری جز وحدت نداریم…

[پاسخ]

مدرس دانشگاه در گفته :

جناب آقای دوستی؛ امیدواریم به اون سیلی که قبلا اشاره کرده بودید بپیوندید باور کنید اگر به اوردوگاه اصلاح طلبان نپیوندی برای همیشه محبوبیت تون در این دیار از بین می رود

[پاسخ]

رستمی فرشاد در گفته :

با تشکر از جناب آقای دوستی که این بار موضع متفاوت و تقریبا امیدوار کننده ای دارند
1-شما که چنین تحت تاثیر احساسات یک جمله ای یک جوان قرار گرفته اید ،یقینا با پیوستنتان به حلقه اصلاح طلبی،بیشتر به وجد خواهید آمد
2-هر وحدتی که در بین اصلاح طلبان کوهدشت صورت گیرد هزینه هایی دارد امیدواریم هزینه وحدت اصلاح طلبان جدایی آقای دوستی از این گروه نباشد
3-جناب آقای دوستی شما فرمودید که در حال تماشا هستید و دیگران را نیز به تماشا توصیه کردید ،بنده به عنوان یک جوان کم تجربه هیچ وقت تماشا کردن، نشستن ودنبال فرصت گشتن را از یک سیاستمدار با تجربه و کهنه کار نمی پذیرم

[پاسخ]

تحلیل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۴ ۲۳:۱۹:

آقا رستمی این تماشا معنا دارد یعنی آخر خط این نشست نیست و همه اصلاحات این شش نفرنیست.

[پاسخ]

آیا پیشگویی دوستی حکایت از برد امامی راد دارد؟؟؟!!!

[پاسخ]

سیروس کونانی در گفته :

اقای دوستی در این نوشته از دوجبهه شدن کاندیداهای نسل نو و اون حلقه 6نفره حرف زده ما باید در حال حاضر کاندیداهای نسل نورا با اون حلقه یکی کنیم هرجند که کاندیدی چون فردین گراو.ند و جواد حسن زاده به هیچ عنوان از فعالیت خود دست نخواهند کشید و بدون شک ارای خوبی را در سبد خود جوع میکنند ما فعلا با هم یکی نشدیم چطور دم از وحدت میزنید

[پاسخ]

طرفدار اصلاحات و جوانان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۷ شهریور , ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵:

با سلام البته آقای عبدالرضا کریمی سرآموری نسز بایستی به جمع کاندیداهای نسل نو اضافه کرد.

[پاسخ]

همه میدانند جمع حاصل انتخابات از پیچیدگی مبتنی بر مجهولات برخوردار است شکاف در دو جبهه اصولگرایان و اصلاح طلبان ،تعدد کاندیدها،تنوع سلایق و سردرگمی انتخاب کنندگان همگی نشان دهنده ابهام در تشخیص برنده انتخابات است اما جناب آقای دوستی در این نوشتار کوتاه کدهای معتبری را علامت گذاری کرده اند ایشان می گوید:”امید که نتیجه شکل گیری این شورای شش نفره پیروزی چندباره مخالفان قسم خورده اصلاحات نباشد و کرسی کوهدشت در مجلس آینده را یک عنصر متضاد با آرمان اصلاحات و اعتدال تصاحب نکند”
در میان این همه غبار، آنچه رصد میشود افقی روشن به نفع اصولگرایان است و استنباط ،اینگونه است که منظور از پیروزی چند باره ،موفقیت جناب آقای امامی راد خواهد بود.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

[پاسخ]

پایان راه در گفته :

دوستی در راه است و وحدت هم نزدیک.

[پاسخ]

اصلاح طلب در گفته :

باسلام خدمت همه. جناب اقای دوستی دوستان اصلاح طلب ارادت واحترام خاصی نسبت به بزرگان اصلاحات بخصوص جنابعالی دارند .لذا جا دارد بزرگان همه وحدت و دوستی دیرنه خویش را بار دگر نشان دهند و با یک دلی و یک رنگی در خدمت هدف واحدی باشند .در دوره قبل ما به سفارش جنابعالی و چونکه اصلاح طلبان کاندید نداشتن به اقای ملکشاهی رای دادیم حال که با روی کار اومدن دولت تدبیر وامید گشایشی حاصل شده امیدواریم شما هم جریان را همراهی فرمایید و جریان را فراموش نکنید. که با نهایت احترام برای جنابعالی خاطره بدی از شما در اذهان دوستان بر جای نماند.و به امید همراهی شماو پیروزی اصلاحات در شهرمان.

[پاسخ]

درود بر اصلاحاتو مردان بزرگش.ای کاش آقای دوستی اینگونه در مورد آن 6 عزیز با کنایه صحبت نمیکرد.به نظر من این6 نفر کسانی هستند که بدنه اصلاحات این شهر و استان هستند و در منطقه هم حضور فیزیکی دارند.و به مشکلات اصلاحات در کوهدشت احاطه کامل دارند.و نظر این 6 نفر هم چیزی جزء برنده شدن اصلاحات نیست.پس جناب دوستی شما که داعیه اصلاح طلبی دارید و خود را از بزرگان اصلاحات استان میدونید بزرگی بفرمایید و به کمک این 6 نفر بیایید که پیروزی ما 100درصد باشد.و شماهم نشان بدهید که هم انسان بزرگی هستید و هم دلسوز اصلاحات.
پیروزی نزدیک است

[پاسخ]

رومیانی در گفته :

درود برآقای دوستی
ما در این برهه از زمان، به اصلاح طلبی نیاز داریم که حد اعتدال را نگه دارد، اصلاح طلبی که بتواند نیروهای مخالف اصلاحات را نیز با این جریان همگام سازد.
جامعه ما از تشتت آرا زیان های بسیاری دیده، حال زمان اتحاد فرا رسیده تا ان شاالله بتوانیم با تعامل، جامعه را به دور از تنش های مخرب به تعادل برسانیم.

[پاسخ]

اصولگراي اصلاح طلب در گفته :

باسلام خدمت كليه دوستان ازاينكه بعضي ازكامنت ها احساسي وبه دوراز تحليل سياسي بودجاي تعجب ندارددرجايي كه عوقلاي اين قوم درلفافه سخن ميگويندحق آن است كه هركسي برداشتي نمايد وامادمطلب كوتاي جناب آقاي دوستي نكاتي چند وجودداشت كه ميشود آنهاراموردكنكاش قرارداد1-آقاي دوستي بابرگرفتن ازجوان بودن آقاي شكري كنايه بر دست داشتن پيران سياست (اسفنديارپور……)دركوهدشت داشتند 2-آقاي دوستي كنايه اي به انحصارطلبي آقايان باآوردن طلب طرف مشورت قرارگرفتن فقط 6 نفرداشتن 3-آقاي دوستي كنايه اي به شكست هاي ادوارگذشته اصلاح طلب ها(البته آنهايي كه آقايان غيرخودش موجب آن بوده اند)داشته وبه تكرار آن هشدارداده4- آقاي دوستي به نوعي آينده انتخابات كوهدشت راپيش بيني نموده(دعوت به صبر وتماشا…..)5-آقاي دوستي تصيم خودرابرمبناي شلوغ نكردن فضاي سياسي كوهدشت توصيه نموده اند كه خودخيلي باردارد و………….امادوستان بندافتخارهمنشيني باخيلي از آقايان اصلاح طلب راداشته ام وحتي ازطرف جناب آقاي دوستي بنام كوچك صداميشدم باتوجه به بينش خوداز دوستان باعرض پوزش ايراداتي برهردو طرف وارد ميباشد كه درصورت لزوم به آنها خواهم پرداخت ومن الله توفيق

[پاسخ]

محمد قاسم مولایی در گفته :

سلام بر جناب اقای دوستی از اینکه حضرتعالی عمودی اوضاع سیاسی کوهدشت را رصد می کنید وکاملا با طمانینه گام بر میدارید و زودقضاوت نمی کنیدتشکر و با وجود مبارک جنابعالی و جانباز سرافراز میهن مثلث پیروزی پیروزی دکتر ملکشاهی معتدل رقم زده خواهد شد

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴:

این گفته شما در نوع خود بی نظیر است

[پاسخ]

نکته پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹:

جناب مولایی
سر دفتر نماینده محترم (ملکشاهی) -این پیام از شما طبیعی است چون نمی خواهید حتی خیالش را بکنید که دوستی از ملکشاهی فاصله گرفته است!
شما در نظرتان سکوت دوستی که سابقاً القاب جالبی برای ملکشاهی به کار بردن را چگونه ارزیابی می کنید؟

[پاسخ]

مسعود آزادبخت در گفته :

در این بازار اگر سودیست با درویش خرسند است
خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی
آقای دوستی پرچمدار اصلاح طلبان کوهدشت میباشد و هر ائتلافی بدون حضور ایشان به بی راهه سوق داده خواهد شد .

[پاسخ]

اصولگراي اصلاح طلب پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۷:۲۹:

كم لطفي نفرماييد

[پاسخ]

اصلاح طلب اعتدال گرا در گفته :

درود خدا برمرد سیاس وبا تدبیر شهرمان به امید پیروزی اعتدال بر تند روی وافراط گرایی و انحصارگرایی زنده باد مهندس دوستی که از افتخارات شهرمان در کشور هستند

[پاسخ]

حسن درویش پور در گفته :

جناب مهندس دوستی زیبا فرمایش نمودن و فکر کنم جوابی رسا و شیوا بیان شد،تا جایی که ما نیز به مانند شما دوستان عزیز همشهری تماشا میکنیم همان تفرقه است تا وحدت،آنچنان که جناب آقای دوستی نیز به زیبایی اشاره داشتن« اتفاقاً نکته همین جاست! بالاخره این وحدت قرار است در آن ” جمع شش عزیز ” حاصل شود یا حلقه های دیگری در واکنش به بی اعتنایی های حلقه مزبور متولد خواهند شد؟ ( همچنان که متولد شده اند و اخبار آن نیز رسانه ای شده است) اگر این وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟ اگر بنده نیز چه حضوری و چه نیابتی تا کنون وارد این عرصه نشده ام برای کاستن از شدت این تشتت بوده است»جناب آقای شکری دلسوزی شما و قشر جوان که من هم از همین قشر و همین سوختگان آتیش تفرقه اصلاحات هستیم بر کسی پوشیده نیست ،اما چرا باید ذهن خودمون رو به ورطه ورشکست شدن در عرصه سیاست هدایت کنیم،این وحدت نیست بلکه یک چپاول کردن حق تمام عیار گروهای دیگر اصلاح طلب شهرستان که برگرفته از کینه و حسد چند ساله تعدادی از دوستان در جهت وارد کردن ضربه محکم بر پیکر اصلاحات هستن، دوست خوب من جناب اقای شکری در مسیر باد قرار گرفتن جهت را به تو نشان میدهد نه در مسیر باد حاصل از وسایل صنعتی،موفق و موید باشین

[پاسخ]

یحیی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۴ ۲۲:۴۶:

آقای درویش پور عزیز از شهرتتان پیداست که شما نیز از اقوام آقای دوستی هستید و انتظار آن میرود که طرف ایشان را بگیرید. البته جملات زیبایی بکار بردید ولی جمله آخرتان ارزش مابقی گفته هایتان را به باد فنا داد.همین که فرمودید “دوست خوب من جناب اقای شکری در مسیر باد قرار گرفتن جهت را به تو نشان میدهد نه در مسیر باد حاصل از وسایل صنعتی” اگر این جمله را آقای دوستی بخوانند قطع به یقین رنگش عوض خواهد شد.در گفته ام کمی تامل کنید مطمئنا به جواب خواهید رسید.و من الله توفیق

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹:

خیلی ممنون از شما یحیی عزیز،همین که کامنت های دوستان رو مطالعه می کنید نشان از درایت و منطق شما در برخورد با سخنان مردم است چون احساس سیاسی در شهرستان ما ذهن رو به مشوش شدن در قضایای دیگه هدایت میکنه،اما خاطر مبارک و عزیزتون عرض کنم شباهت نام خانوادگی من نمی تونه سندی باشه بر گفته شما خوبه از منظر دیگه وارد میشدین همانگونه که افراد زیادی در جامعه نسبتی با همدیگه ندارن و شباهتی حتی ظاهری با همدیگه دارن چه برسد به گفته شما،در جای دیگه خرده گرفتین بر مطلب من و گفتین جناب دوستی…. شاید مطالب رو دنبال می کنید اما همیشه تفکر و.استدلال ذهنی و قالب گونه خودتون رو نشان نگیرین برای معیار سنجش،در ادبیات ایهام رو نمیشه ندونست و صحبت ادبیاتی داشت،در سیاست هم نیز به اینگونه است باید دید سیاسی داشت تا عشق به سیاست ،شما رو فرا می خونم به اموزش دید سیاسی در منظر بزرگانی چون آقای دوستی تا نظاره کردن افکار تعصبی و پوچ مخربین اصلاح طلبی که نماد وحدت در ذهنشون همان رخوت ذهنیست.
مانا باشین

[پاسخ]

حسن درویش پور پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۴ ۱۷:۱۰:

جناب آقای یحیی عزیز ازهمان جا که کامنت های دوستان و بنده رو به دقت خوندین ممنونیم ،چون نشان از تعصب و احساس کمتری را نشان میدهد،اما دوست خوب من عشق به سیاست زیاد مهم نیست آنچه در اینجا مهم است دید سیاسی نسبت به جامعه رندانه حاضر است، بد نیست که به دنبال رشد و شکوفایی ذهن سیاسی باشین تا عوامل نه چندان مهم دیگر ،شما عرض نمودین که جناب مهندس دوستی اگر جمله اخر رو بخونن رنگ عوض میکنن اما رنگ عوض کردن رو در سیمای افرادی دگر باید جستجو نمود …… ای یار به گفته خویش اصلاح طلب همشهری ما،متذکر میشم ادبیات رو کم و بیش مطالعه کنین تا صحبت های پر از آرایه سخنان افراد دیگر رو متوجه بشین ، دوست گرام من باد طبیعی جناب مهندس دوستی هستن و باد خودساختار صنعتی دوستان دیگر،اما اگر جهت رو می خوای تشخیص بدی باید در مقابل باد طبیعی قرار بگیری تا جهت رو تشخیص بدی ، و این جهت با جناب مهندس هویدا خواهد شد و گرنه هر ناکجاباد جهت شما خواهد بود،در ضمن شهرت هر کس نشان از قومیت با فردی خاص نیست همانطور که ظاهر بعضی افراد به همانند هم است ولی نسبیتی نیست،هر چند مایه افتخار است پیوند داشتن دوستی و قومیت با جناب مهندس دوستی،در آخر شما رو دعوت میکنم به پیشه کردن صبر جهت تشخیص حق و حقیقت در این آپارتاید سیاسی دوستان اجماع گر.

[پاسخ]

اصلاح طلب واقعی در گفته :

جناب آقای دوستی با تشکر از سکوت معنادار شما بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه اصلاح طلبی به اندازه برداشت ضعیف خود از سیاست چند جمله ی به عرض می رسانم نپیوست امسال جنابعالی به اردوگاه اصلاح طلبان جز خاطره تلخی در ذهن اصلاح طلبان هیچ ثمر دیگری ندارد قابل توجه افرادی که خواهان حمایت از ملکشاهی اصول گرا هستن با وجود کاندید اصلاح طلب در میدان به هیچ وجه سبد ملکشاهی از آری اصلاح طلبان به نحو احسن پور نمی شود و نتجه به دست آمده باخت ملکشاهی و کاندید اصلاح طلب مباشد پس همه باهم بیایمد به اصل خویش بر گردیم
(هر کسی کو دور ماند از اصل خویش
بازجوید روزگار وصل خویش)

[پاسخ]

ج. گلاره در گفته :

با سلام
ابتدا از ادبیات آرام اقای دوستی و عدم موضع گیری صریح ایشان در حمایت های گذشته می توان نتیجه گرفت که می شود امیدوار بود به یک انتخاب خیرخواهانه و اصلاح طلبانه از سوی ایسان بود که غیر از این انتظار نخواهیم داشت. اگر نگرانی از سوی چند نفر از دوستان دارید که نیت حضور در انتخابات دارند باید عرض کنم که با یک جلسه با حضور دوستان انشالله مشکل دوستان مدعی حل خواهد شد بنابرین نگرانی ازبابت تفرقه نداشته باشید و شک نکنید با حضور شما اتحاد صدرصدی شکل خواهد گرفت. در مورد شرایط خاص آینده که شما به صورت غیر مستقیم اشاره ای داشته اید باید عرض کنم که اخبار موثق حکایت از آن دارد که دوستان اصول گرای هم جبهه جنابعالی در دور گذشته به دنبال یک چالش جدید در حمایت ازشخص خاص دیگری دارند چون دیگر منافعشان به هیچ عنوان ازاین اردوگاه موقتی براورده نخواهد شد حال باتصور حضور یک اصلاح طلب با جو خوب و مثبت شکل گرفته در عرصه انتخابات آتی آیا انتظار پیروزی و موفقیت پیشکش جذب رای آبرومندانه دوستان بدون پشتوانه سیاسی شما امکان پذیر هست؟
باور بفرمایید حتا اگر به هر شکل ممکن موفق شوند خود را در لیست حامیان دولت قرار دهد ذره ای در تصمیم اصلاح طبان در حمایت از بک فرد اصیل اصلاح طلب خللی وارد نخواهد کرد. اکنون که یک خواسته قوی برگرفته از شعور بالای سیاسی و از متن مردم برآمده عارف گونه در مسیر این درخواست همه جانبه اصلاح طلبان قرار گیرید که بدون شک پیروز اصلی این ماراتن سخت شما خواهید بود. به هر حال کلید موفقیت در دستان شماست یا اصول گرایان(امامِی یا قبادی) یا اصلاح طلب واقعی.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

سلام-آقای دوستی رفاقت با ملکشاهی را به منافع اصلاح طلبان ترجیح میدهد

[پاسخ]

آقای دوستی منتظر وضعیت شورای نگهبان است که به سود چه کسی چینش میکند

[پاسخ]

فرهنگی 51 در گفته :

باسلام
اگه خوب مطلب موشکافی شود میبینیم که جناب دوستی عزیز میفرمایند”اگراین وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟” ونیز فرمودند”تماشایی همراه تأسف نه تفرج” پس از این رویه دوستان اصلاح طلب نه تنهاراضی نیست بلکه اشاره فرمودندبه تجربه تلخ شکست جبهه اصلاحات درمقابل اصولگرایان یعنی وقتی که کاندیدا داشتیم و به اتحادنرسیدیم و باعث شکست شدند!!پس هیچ به این اتحاد امیدی نبسته ومیفرمایندبایداعتدال برنده باشه و زیادشلوغش نکنید!!

[پاسخ]

علیرضا کوشکی طرهان در گفته :

با سلام جواب جناب اقاي مهندس دوستي چيزي به جر كاركشتگي و تبحر در تصميمهاي سخت و عاقلانه را نشان نمي دهد براي ايشان موفقيت روزافزوت از خداوند متعال مورد استدعاست.

[پاسخ]

اندکی صبر سحرنزدیک است

[پاسخ]

من در کوهدشت نه اصلاح طلب میخوام نه اصول گرا فقط کر ایل میخوام بابا دیگه بسه این حزب بازی ها مگه کورید این خودکشی ها را نمی بینید …

[پاسخ]

اکبرعلیزاده در گفته :

وحدت بدون آقایان دوستی،عباسی فرد ،سوری ونسل جدید یعنی کشک….

[پاسخ]

هادی زمانی شیخ آباد در گفته :

سلام و درود بر درویش خرسند.

از قدیم وندیم خرسندی مایه پیروزی ومباهات بوده.

وشخص حضرتعالی از این قاعده مستثنی نبوده ونیستی کماکان ضمن موفقیت وسرافرازی پاک اصالتی خویش

نه تنهامایه ی افتخار وجودی شهرستان کوهدشت بوده اید بلکه مایه مباهات

تمام استان لرستان در سطح کشور عزیز بوده اید.

جای شکر کماکان باقیست.

ضمنا بیان جوابیه ی بسیار زیبا و منطقی شما برگ زرین دیگری

بر افتخارات استان افزوده اید.

باشد خداوند مهربان نگهدار شما که درویش خرسند

مایه افتخار باد کماکان.

ارادتمند حقیر شما هادی زمانی شیخ اباد(از شهرستان خرم اباد لرستان). منصور وماندگار بمانی انشاالله.

[پاسخ]

عظيم ازادبخت در گفته :

برادران عزيز ابتدا ضمن تشكر از همه عزيزان اصلاح طلب توجه شما را به اين نكنه مهم عرض مي كنم گرفتن راي كوهدشت سياسي به اين آساني نيست كه هر كس از راه آمد اعلام كاندياتوري كرد نماينده شود .كه خداي نكرده حقشان ضايع نشود .كما اينكه امدند و ماندند آخر سر هم پشيمان شدند كساني بايد در ميدان انتخاباتي كوهدشت باشند كه مثل فولاد آبديده باشند . افرادي از اين شش نفر حكم قبليشان بسي بالاتر از نمايندگي شهرستاني بوده است ولي به حكم وظيفه آمده اند امروز براي ما اصلاح طلبان فقط اتحاد اتحاد رمز پيروزي است

[پاسخ]

چقد شهرمون سیاست مدار و صاحب نظر داره

[پاسخ]

درود بر سردار اصلاحات مهندس سیاس وزیرک دوستی عزیز ما همه موافق شماییم بهترین گزینه همین دکتر ملکشاهی هست وخواهد بود

[پاسخ]

دوستي هم صداي زلزله آرائ امامي راد را شنيده است

[پاسخ]

بخدا اقای درویش پور عین واقعیت رو گفتی

[پاسخ]

درودبربرادردوستی مردعمل .ازصحبت های جنابعالی برداشت حمایت ازاعتدال میشودکه آن هم کسی نیست جزمردعمل واعتدال وتلاشگریعنی آقای ملکشاهی

[پاسخ]

باسلام واحترام خدمت اقای دوستی که از مفاخر شهرمان هستند .ولی جمله مخالفان قسم خورده وعنصر متضاد در شأن ادبیادت اقای دوستی که همواره زیبا ودر کمال ادب بوده است نیست.

[پاسخ]

اصلاح طلب اعتدالگرا در گفته :

درود وسلام بر جناب مهندس دوستی که ازطرفداران پر پاقرص اعتدال در کوهدشت می باشند وباحمایت خود از اعتدال همیشه چراغ راه ما وراهنمای ما اصلاح طلبان اعتدالگرا ومستقل بوده وهستند وازاصلاح طلبان تندرو بیزاری می جویند.

[پاسخ]

درود بر جناب دوستی در حال حاضر بهترین تصمیم رو شما گرفتید اگر غیر از این بود به سیاستمداری شما شک میشد البته این نظر شخصی بنده است . همیشه ی روزگار موفق باشید

[پاسخ]

مرادیانی در گفته :

جناب مهندس از اینکه از وحدت گفته ای ممنون اما تماشا گری در عالم سیاست جایی ندارد مرد مردانه بدون هیچ واهمه ای وارد گود شوید وهمراه اصلاح طلبان از خرد جمعی حمایت کنیدتامجددا شاهد ادامه 12سال بدبختی مردم توسط اقای ….. نباشیم

[پاسخ]

باسلام همانگونه که درمطالب مرتبط نظراتم راپیرامون جلسات اجماعی بیان داشتم دوباره تاکید می کنم این گروه باتخریب اقای دوستی وتشتت فضای دوره ی پنجم مجلس وسماجت برحضور موازی کنار اقای سوری درانتخابات مجلس هفتم بارها ارادت وپایبندی خودرا به وحدت واجماع اصلاح طلبان نشان داده اند.حال متکبرانه خودرا عصاره اصلاح طلبان خوانده ودل بزرگانی چون اقای دوستی وسایر دلسوختگان اصلاحات راخون می کنند .درنهایت ماهمه خواهان وحدت هستیم اما بادرس گرفتن ازگذشته ی تلخ اصلاح طلبی درکوهدشت

[پاسخ]

دیدگاه جناب آقای دوستی بسیارعاقلانه ومنطقی می باشددیگرتندروی ازهردوطیف موردپذیرش عامه مردمان این دیارنیست مردم ازخودخواهان بیزارنز

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

چرا تماشاگر آقای دوستی ؟؟؟؟ مثل آقای اسفندیارپور و در کنار ایشان آستین را بالا بزن یاعلی بگو و در راه وحدت همکاری و مساعدت بفرما . از بعضی مسائل شما خدای نا کرد بوی ساز مخالفت استشمام می شود . امیدوارم اینطور نباشد و برداشت من اشتباه باشد . به هر حال حضرتعالی نیز دست پرورده و مدیون اصلاح طلبان هستید و دین خود را باید به اصلاح طلبان کوهدشتی و رومشگانی ادا بفرمایی . نمی شود برخوان اصلاح طلبی مهمان بود و نگاه و منتظر و تماشاگر بود . بعلاوه نیم نگاهی به اصول گرایان داشت . البته خدای ناکرده منظورم جناب دوستی نیست و عموما عرض می نمایم .

[پاسخ]

شفا ع در گفته :

تماشاي خالي كافي نيست جناب مهنس؟

[پاسخ]

روح اله سوری در گفته :

استراتژی آقای مهندس دوستی اجماع اصلاع طلبان+ائتلاف با اعتدال=پیروزی است در این ساسیت نظم سیاسی مبتنی بر شناخت و واقع گرایست اگر کسانی بخواهند با شتاب بسمت انتخاب کاندیدا حرکت کنند رمز(اجماع اصلاطلبان) و کلید(ائتلاف با اعتدال)را نادیده گرفته و هدف (پیروزی جریان اصولگرا)طرح ریزی می کنند.

[پاسخ]

حسین در گفته :

نوشتن کلام “عریضه حضرتعالی…” برای متنی که به آن پاسخ می دهید نشان از نخوت شما و نگاه از بالا به پایین شماست و شمایی که به ادب مخاطبتان در کلامش احترام می گذارید بهتر است از کلماتی اینچنین استفاده نکنید!

[پاسخ]

بادوردبربرادرارجمندخواهشا دیگرموقع عمل است تئوری ونظریه دادن بسست کاری کنیدتارخوت وگردوخاک ازاین شهرزدوده سود؛یاعلی

[پاسخ]

بی شک مهندس دوستی نفر اول اصلاحات کوهدشت و استان لرستان است و ما همه گوش به فرمان ایشان جهت پیشبرد اهداف اصلاحات دورود بر بزرگ مرد اصلاحات

[پاسخ]

بهروز احمدی کوشکی در گفته :

سلام ودرود به جناب مهندس دوستی که بجای حرف عمل میکند ودر هر جا که باشد دوستش داریم وبه نظرش احترام می گذاریم…چون از بالا به دیگران نگاه نمی کند وهمیشه حامی خانواده شهداء بوده وخواهد بودآن عزیز ماراپلکان قدرت خود قرار نداد اهل سیاست همراه باعقلانیت بالحاظ جمیع جهات وحفظ حریم وخط قرمز های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

[پاسخ]

درود بر دوستی که از مفاخر شهرمان است انشاالله انگیزه وتفکر کسانی که نردبان ترقی شما شدند را فراموش یا کم اهمیت در نظر نگیرید

[پاسخ]

ابراهیمی در گفته :

باسلام وارادت خاص به آقای دوستی به نظر اینجانب میطلبد که هر چه در گذشته اتفاق افتاده را فراموش وبا آقایان دیگر اصلاح طلب اجماع کنید تا این گروههای کوچک سراز خاک برنیاورند که باعث شکست دوباره اصلاحات شود امیدوارم که عطای بخشش و بزرگی را بر لقای آن ترجیح دهید وهماهنگ شوید هم سما عزیز هشتید هم آقای مومنی واسفندیاری

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :