کد خبر : 74571
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 591 بازدید

شرایط فرهنگیان بازنشسته در طرح رتبه‌بندی

    مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه امتیاز معلمان در طرح رتبه‌بندی بر اساس مدرک تحصیلی،‌ سوابق و فعالیت‌ فرهنگیان محاسبه می‌شود، گفت:‌ تلاش‌ها در این جهت است تا افرادی که امسال بازنشسته می‌شوند، مشمول طرح رتبه‌بندی قرار بگیرند. محمد فاضل در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ؛ در پاسخ به این پرسش که دستورالعمل […]

1781847

 

 

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه امتیاز معلمان در طرح رتبه‌بندی بر اساس مدرک تحصیلی،‌ سوابق و فعالیت‌ فرهنگیان محاسبه می‌شود، گفت:‌ تلاش‌ها در این جهت است تا افرادی که امسال بازنشسته می‌شوند، مشمول طرح رتبه‌بندی قرار بگیرند.

محمد فاضل در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ؛ در پاسخ به این پرسش که دستورالعمل طرح رتبه‌بندی در شورای توسعه مدیریت به تصویب رسیده است،‌ شاخص‌ها چیست، اظهار داشت:‌ هنوز جزئیات آنچه در شورای توسعه مدیریت تصویب شده به ما ابلاغ نشده است، اما آنچه اهمیت دارد این است که احکام معلمان را تا قبل از مهر صادر می‌کنیم.

وی افزود: طرح رتبه‌بندی شامل افرادی می‌‌شود که بر اساس شاخص‌‌ها کف امتیاز را کسب کنند، البته بعید به نظر می‌رسد افرادی که زیر 5 سال سابقه کار دارند بتوانند کف امتیاز را به دست آورند.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش گفت:‌ امتیاز‌ها بر اساس مدرک تحصیلی، سوابق و شرایط فعالیت فرهنگیان محاسبه می‌شود.

فاضل در پاسخ به پرسش “آیا افرادی که امسال بازنشسته می‌شوند هم در طرح رتبه‌بندی دارای جایگاه هستند یا خیر؟”، عنوان کرد: تمام تلاش و رایزنی‌های ما در این جهت است تا افرادی که امسال بازنشسته می‌شوند مشمول این طرح باشند و احتمالاً‌ این موضوع محقق می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که در سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش آمده است که طرح رتبه‌بندی معلمان باید همانند هیئت علمی دانشگاه‌ها باشد، اما طرح رتبه‌بندی تصویب شده متفاوت از این موضوع است، گفت: در این خصوص طرح‌های مختلفی وجود دارد، اما مهم این است که کدام طرح قابلیت اجرا شدن داشته باشد و شامل حال همه فرهنگیان بشود. طرحی که در دست اجراست در واقع رضایت فرهنگیان را به همراه دارد و در ضمن شورای توسعه مدیریت به این نتیجه رسیده که این طرح مناسب‌تر است.

به گزارش تسنیم، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه طرح رتبه‌بندی در شورای توسعه مدیریت مصوب شد و احکام معلمان تا قبل از مهر صادر می‌شود، عنوان کرد: تا زمانی که احکام صادر نشود نمی‌توانیم در رابطه با میزان افزایش حقوق صحبت کنیم، چرا که افراد و شرایطشان با یکدیگر متفاوت است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی در گفته :

این کدام عدالت است که بازنشستگان ازاین افزایش حقوق بایدمحرو م شوند ماهم شکایتمان رابه سازمان ملل میدهیم جمعی فرهنگیان

[پاسخ]

فرهنگی بازنشسته در گفته :

احسنت بر آقای امرایی فقط سازمان ملل میتواند حق مافرهنگیان بازنشسته رابگیردچون مسوولین کشورمابه فکرازنشستگان نیستند

[پاسخ]

فرهنگی بازنشسته در گفته :

دیوان عدالت باید فکری به حال بازنشستگان فرهنگی بکند بعدازآ« به مجامع دیگرشکایت کنیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :