کد خبر : 74917
تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 74 بازدید

افزایش مشارکت مردم، مهم ترین رکن برگزاری انتخابات است

  به گزارش ميرملاس نيوز ؛هوشنگ بازوند، استاندار لرستان، امروز(17 شهریور) در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی، اظهار کرد: عموم مسئولان، جریانات سیاسی و کاندیداها باید در جهت جلب مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند. وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین المللی و نا امیدی […]

استاندار

 

به گزارش ميرملاس نيوز ؛هوشنگ بازوند، استاندار لرستان، امروز(17 شهریور) در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی، اظهار کرد: عموم مسئولان، جریانات سیاسی و کاندیداها باید در جهت جلب مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند.

وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین المللی و نا امیدی دشمنان می شود. بازوند، اظهار داشت: جهت افزایش حضور مردم در عرصه انتخابات باید جریانات سیاسی نیز تلاش کنند اختلاف های خود را کاهش دهند.

استاندار لرستان، بیان کرد: در این راستا باید رقابت و فعالیت جریان های سیاسی رفاقتی و برادرانه باشد. وی با اشاره به نقش مسئولان در جلب مشارکت مردم، افزود: عملکرد مطلوب مسئولان نیز می تواند در جذب حداکثری مردم به عرصه انتخابات موثر باشد. بازوند، بیان کرد: در این راستا باید مسئولان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت رفع مشکلات آنها تلاش مضاعف داشته باشند. وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم در صدر فعالیت مسئولان انتخاباتی و مجریان و ناظران انتخابات قرار دارد، خاطرنشان کرد: مجریان و ناظران تلاش می کنند انتخابات با صحت و سلامت برگزار شود.

 

بازوند، همچنین با اشاره به نقش رسانه ها در جلب مشارکت مردم، افزود: رسانه ها به ویژه و صدا و سیما باید برنامه های مدونی در راستای جذب مردم به عرصه انتخابات داشته باشند.

 
استاندار لرستان، با اشاره به اقدامات انجام شده جهت برگزاری انتخابات پیش رو، بیان کرد: سیاست گذاری های مشترک در چهار حوزه مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت سالم در خصوص انتخابات صورت گرفته است./ شبستان 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :