کد خبر : 75016
تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 566 بازدید

کشتی گیر کوهدشتی عنوان پهلوان پهلوانان مسابقات دانشگاه پیام نور را کسب کرد

  مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پوریا نادری کشتی گیر وزن ۹۶ کیلوگرم دانشگاه پیام نور استان لرستان به دلیل کشتی های جوانمردانه و قدرتی عنوان پهلوان پهلوانان مسابقات دانشگاه های پیام نور سراسر کشور را از آن خود کرد. به گزارش میرملاس ؛ یزدان سهرابی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران […]

81749304-70146026

 

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پوریا نادری کشتی گیر وزن ۹۶ کیلوگرم دانشگاه پیام نور استان لرستان به دلیل کشتی های جوانمردانه و قدرتی عنوان پهلوان پهلوانان مسابقات دانشگاه های پیام نور سراسر کشور را از آن خود کرد.

به گزارش میرملاس ؛ یزدان سهرابی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کاروان ورزشی دانشگاه پیام نور لرستان در هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در رشته های فوتسال و کشتی فرنگی دو مقام سومی کسب کرد.
وی اظهار کرد: تیم کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور لرستان با کسب چهار نشان برنز بر سکوی سوم المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام نور قرار گرفت.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان افزود: آیت رضایی در وزن ۷۰ کیلوگرم، مصطفی آزادبخت در وزن ۷۵ کیلوگرم، وحید رحمتی در وزن ۸۵ کیلوگرم و پوریا نادری در وزن ۹۶ کیلوگرم از دانشگاه پیام نور کوهدشت موفق به کسب چهار نشان برنز شدند.
وی گفت: در این مسابقات صمد بلورانی به عنوان سرمربی، کامبیز نورایی به عنوان مربی، فریدون گراوند به عنوان مربی، فردین آزادبخت به عنوان سرپرست و فیروز جعفری به عنوان مدیر فنی، تیم کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور لرستان را همراهی کردند.
سهرابی افزود: در کشتی آزاد نیز عنایت اسدی از دانشگاه پیام نور نورآباد در وزن ۶۱ کیلوگرم و محمد جمالی از دانشگاه پیام نور خرم آباد در وزن ۷۰ کیلوگرم موفق به کسب دو گردان آویز برنز شدند.
وی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور لرستان در دیدار رده بندی این مسابقات با نتیجه ۵ بر ۴ از سد تیم دانشگاه پیام نور خوزستان عبور کرد و بر سکوی سوم ایستاد.
هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور از هشتم تا سیزدهم شهریورماه به میزبانی دانشگاه پیام نور قم برگزار شد.

irna

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

س.امرایی در گفته :

درود بر سرمربی جوان و شایسته شهرمان صمد بلورانی
انشالله در مراحل بالاتر موفق باشی.

سعید قبادی در گفته :

سلام و تبریک به دوست عزیز جناب آقای نادری

مهدی رشنو (بهزاد گرافیک ) در گفته :

تبریک و خسته نباشید ، آفرین

تبریک میگم خدمت کشتی گیران و خسته نباشید ..
آیت جان تبریک ویژه بنده را بپذیر دلاور

زاهد نظری در گفته :

کوهدشتی یعنی همین

كوشكي در گفته :

عرض تبریک وخسته نباشید خدمت همه ی دست اندر کاران وورزشکاران

میرنژاد در گفته :

دروردبرصمد بلورانی که مایه افتخارماولرستان هستید خسته نباشیدپهلوان

آقای صمد بلورانی و آقای نورایی تشکر ویژه از زحمات شما

مسعودی در گفته :

تبریک خدمت آقایان مربی و ورزشکاران بویژه دوست عزیز آیت رضایی

س. نادری در گفته :

با سلام خدمت همه دست اندر کاران این ورزش پهلوانی ، و تبریک خاص خود را نصیب پهلوان نام آشنایمان “پوریا نادری ” که نام از پوریای ولی می آرد به یاد و برادر ارجمندم آیت رضایی و مابقی دوستان می کنم . امیدوارم همیشه در تمام صحنه های ورزشی و غیر ورزشی ، پهلوانانه و شایسته باشید.

سالاري در گفته :

پوریا جان تبریک و از حمات مدیر فرهنگی استان جناب آقای سهرابی که از نیروهای دلسوز و با مرام استان می باشند بسیار تشکر می کنم ولی امیدوارم آقای سهرابی به کوهدشت سفاش کنی به نحو شایسته از ایشان تقدیر بشه

دلاوران تبریک میگم و خسته نباشید خدمت مربیان.و کشتی گیران بخصوص آیت و پوریا

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :