کد خبر : 7514
تاریخ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 161 بازدید

قابل توجه نخبگان/ مهلت ارایه طرح های ابتكاری به جشنواره ملی علم تا عمل تا 12 مرداد تمدید شد

رییس بنیاد نخبگان استان لرستان با اشاره به اهمیت حضور طرح های مربوط به نخبگان لرستان در جشنواره ملی ‘علم تا عمل’، گفت: مهلت ارایه طرح های نخبگان به این جشنواره تا دوازدهم مرداد ماه جاری تمدید شده است. به گزارش میرملاس نیوز؛ دکتر كیانا شاه زمانی در این رابطه افزود: تا كنون 30 طرح […]

رییس بنیاد نخبگان استان لرستان با اشاره به اهمیت حضور طرح های مربوط به نخبگان لرستان در جشنواره ملی ‘علم تا عمل’، گفت: مهلت ارایه طرح های نخبگان به این جشنواره تا دوازدهم مرداد ماه جاری تمدید شده است.

به گزارش میرملاس نیوز؛ دکتر كیانا شاه زمانی در این رابطه افزود: تا كنون 30 طرح به دبیر خانه این جشنواره در استان رسیده است.

وی اظهار داشت: دارندگان طرحهای حقوقی و حقیقی تا پایان روز تعیین شده فرصت دارندتا طرح های خود را به صورت حضوری از طریق بنیاد نخبگان لرستان به این جشنواره ارسال كنند.

 وی با اشاره به اینكه محوریت این جشنواره تجاری سازی طرح ها و اختراعات نخبگان و شركت های دانش بنیان است ، اظهارداشت: در صورتیكه طرح های استان لرستان به موقع در این جشنواره ارایه نشوند سهمیه لرستان كاهش خواهدیافت.

قابل ذكر است ، جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل 13 تا 16شهریور ماه امسال با حضور نخبگان برگزیده سراسر كشور در تهران برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :