کد خبر : 75296
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 365 بازدید

آقامحمدی : اقدامات مفید استاندارهای گذشته لرستان نباید کم‌ارزش جلوه داده شود

    نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارهای مفیدی که در ادوار گذشته صورت گرفته نباید کم‌ارزش شمرده شود، گفت: ایجاد مجموعه بام خرم‌آباد یکی از یادگارها و اقدامات خوب استاندار پیشین لرستان به شمار می‌رود. ابراهیم آقامحمدی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی ایستگاه فرستنده تلویزیونی بام لرستان […]

http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2013/08/IMG_2523.jpg

 

 

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارهای مفیدی که در ادوار گذشته صورت گرفته نباید کم‌ارزش شمرده شود، گفت: ایجاد مجموعه بام خرم‌آباد یکی از یادگارها و اقدامات خوب استاندار پیشین لرستان به شمار می‌رود.

ابراهیم آقامحمدی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی ایستگاه فرستنده تلویزیونی بام لرستان در خرم‌آباد ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع) اظهار داشت: اگر روزی برسد که فکر کنیم مانند سایر کشورهای دنیا هستیم و به فرهنگ ائمه‌اطهار بی‌توجه باشیم، روز نابودی ما است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما روابط عمومی نظام به شمار می‌رود، اضافه کرد: صدا و سیما اثرگذارترین دستگاه در جهت‌دهی افکار عمومی، توزیع و ترویج فرهنگ دینی ما است، بنابراین رسالت صدا و سیما باید ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی باشد.

این مسئول گفت: صدا و سیما باید در جهت تعالی جامعه و ترویج معروف و جلوگیری از منکر حرکت کند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره‌چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: می‌توان برنامه‌های خوبی با حضور کارشناسان برای بررسی مسائل و مشکلات استان در صدا و سیما تولید کرد و هیچ اشکالی ندارد که مناظراتی برای بررسی مسائل صورت بگیرد.

وی به ایجاد مجموعه بام خرم‌آباد در دولت گذشته اشاره کرد و افزود: یکی از یادگارهای خوب و ارزشمند استاندار پیشین لرستان ایجاد بام خرم‌آباد بود و هر کس کار مفیدی انجام داد باید آن را تحسین کرد، کما اینکه در سالیان دور دریاچه کیو نیز توسط شهردار ساکی ایجاد شده است که از کارهای ماندگار به شمار می‌رود.

آقامحمدی گفت: اگر کار مفیدی در دوران‌های قبلی صورت گرفته است، نباید کم‌ارزش شمرده شود و آنها را نادیده گرفت و باید در کنار توجه به اقدامات خوب حال به گذشته نیز توجه کرد.

وی در پایان تبیین کرد: متأسفانه بعضی‌ها فقط به‌دنبال ساختن نقطه ضعف برای مسئولان هستند و فقط به تخریب فکر می‌کنند و هیچ توجهی به اقدامات خوب ندارند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جناب اقا.استاندارقبلی بام خرم اباد درست کرد دستش درد نکند ولی شما دردوره نمایندگیتان چه کاری انجام دادید.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

تا پایان یافتن نطق های بی اساس شما چیزی نمانده وبعد از آن مردم از دست تنگ نظری های شما راحت میشن !!!

[پاسخ]

جناب امید راه اندازی کشت و صنعت لرستان به مراتب مهمتر از بام لرستان است که جز آقامحمدی کسی توان این کار را نداشت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :