کد خبر : 75299
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 253 بازدید

25 تا 30 میلیارد ریال سالانه در بام لرستان هزینه می شود

   استاندار لرستان گفت: 25 تا 30 میلیارد ریال سالانه هزینه آبیاری مجموعه 800 هکتاری بام لرستان می شود. به گزارش میرملاس، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی استودیوی بام خرم آباد و ایستگاه فرستنده تلوزیونی در بام لرستان افزود: این بام ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری استان است که متاسفانه شورای […]

 

 استاندار لرستان گفت: 25 تا 30 میلیارد ریال سالانه هزینه آبیاری مجموعه 800 هکتاری بام لرستان می شود.

به گزارش میرملاس، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی استودیوی بام خرم آباد و ایستگاه فرستنده تلوزیونی در بام لرستان افزود: این بام ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری استان است که متاسفانه شورای عالی منابع طبیعی و جنگل های کشور کل این مجموعه را عرصه جنگلی در نظر گرفته است.
وی اظهار داشت: با توجه به این مصوبه امکان ساخت و ساز و توسعه بخش خصوصی در این مکان وجودندارد.
وی ادامه داد: در حال حاضر رایزنی های لازم برای آزاد کردن 200 هکتار از آن و واگذاری به بخش خصوصی در دستور کار قرار دارد.
استاندار لرستان اضافه کرد: عملیات احداث هتل پارسیان نیز توسط بنیاد مستضعفان در بام آعاز شده که بدون شک بهره برداری از این طرح ازش بام لرستان را چندین برابر خواهد کرد.
بازوند با اشاره به قدیمی بودن ساختمان استانداری لرستان و نبود فضای کافی در این نهاد گفت: در این راستا عملیات اجرایی احداث ساختمان 10 طبقه استانداری در بام آغاز ، پیمانکار انتخاب و ساختمان فعلی به دانشکده دندانپزشکی واگذار شده است.
وی اضافه کرد: انتظار می رود استودیو شیشه ای بام لرستان برای معرفی هر چه بهتر ظرفیت های لرستان به کشور استفاده شود چرا که معرفی ظرفیت ها نقش بسیار مهمی در توسعه دارد و در کنار آن موانع توسعه نیز باید شناسانده شود.
وی عنوان کرد: توسعه و تولید ثروت توسط بخش خصوصی محقق می شود و به طور قطع صدا و سیمای مرکز لرستان باید ظرفیت های استان را برای حضور بخش خصوصی در این استان به خوبی نشان دهد.
وی با بیان اینکه 90درصد از ظرفیت های استان لرستان دست نخورده مانده و معرفی نشده اظهار داشت: مردم و صدا و سیما باید در معرفی ظرفیت های لرستان تلاش کنند تا با حضور سرمایه گذاران شاهد توسعه استان باشیم.
استاندار لرستان با اشاره به نقش موثر مناظره ها و نقطه نظرات نخبگان در توسعه استان گفت: باید ظرفیتهای استان معرفی و از سیاه نمایی ها پرهیز شود.irna

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :