کد خبر : 75390
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,611 بازدید

شلیک پلیس، شرور و سارق سابقه دار را در خرم آباد از پای درآورد

    فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد لرستان ، گفت : باند سارقان سابقه دار که دارای سابقه شرارت در خرم آباد و اصفهان بودند توسط پلیس این شهرستان منهدم شدند. به گزارش میرملاس ، سرهنگ “حسین نجفی” در تشریح این خبر گفت : فردی ۳۴ ساله بهویت معلوم که از افراد شرور و سارق […]

n00346905-t

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد لرستان ، گفت : باند سارقان سابقه دار که دارای سابقه شرارت در خرم آباد و اصفهان بودند توسط پلیس این شهرستان منهدم شدند.

به گزارش میرملاس ، سرهنگ “حسین نجفی” در تشریح این خبر گفت : فردی ۳۴ ساله بهویت معلوم که از افراد شرور و سارق سابقه دار و تحت تعقیب دستگاه قضایی اصفهان و خرم آباد بوده و اخیرا نیزدر سطح شهر خرم آباد اقدام به سرقت مقادیری وجه نقد از مردم نموده با راهنمایی یکی از شکات در محله های شهر خرم آباد به همراه برادرش شناسایی ، که به محض مشاهده ماموران متواری می شوند.

وی در ادامه بیان داشت : در یک تعقیب و گریز یکی ازسارقان دستگیر و دیگر سارق که دارای سوابق متعدد کیفری اعم از شرارت و سرقت بوده به ایست ماموران توجهی نکرده و به فرار خود ادامه می دهد.

این مقام مسئول اظهار داشت : ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح مبادرت به شلیک چند تیر هوایی می نمایند که باز هم فرد سارق توجهی نداشته و به سمت احدی از ماموران با سلاح سرد حمله ور شده و وی را مجروح نموده و قصد فرار از چنگ قانون را داشت که در نهایت به ضرب گلوله ماموران از ناحیه پا مجروح می شود.

“نجفی” خاطر نشان کرد : متهم با انجام اقدامات اولیه درمانی ، بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان انتقال گردید و در نهایت پس از چندین ساعت حضور در بیمارستان بعلت خونریزی فوت کرده است.

فرمانده انتظامی خرم آباد ، تصریح کرد : پلیس و دستگاه قضایی با مجرمانی که به هر نحو بخواهند قانون شکنی کنند و در مقابل قانون عرض اندام نمایند ایستاده و اجازه عرض اندام به آنان نخواهند داد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خسته نباشید دست مریزاد

خاطرخاه در گفته :

دست مریزادسردارخدقوت دلاور

ماشـاءالله
خدا پشت و پناهتان

خدا قوت سردار

خدا قوت

موفق باشید

آفرین بر شما

اسفندیار.دانشگاه در گفته :

خدا قوت سرهنگ…..

اگر چند مورد این جور افرادی که موجب غارت اموال مردم می شوند نابود شوند بقیه درس می گیرند.

سردار خدا دیار سرتا بو

زاهد در گفته :

درود بر پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی، امنیت جامعه مرهون زحمات این عزیزان است.
بنده خودم در جریان هستم که با چه سختی هایی مواجه هستند و از همین جا از زحمات همه این عزیزان تشکر می کنم.

شهروند ی از کوهدشت در گفته :

خدا قوت کاش نظارت بیشتر بشه وتمامی اراذل واوباش شهر کوهدشت هم دستگیر شوند که مردم بیشتر آسایش داشته باشند باز هم خدا قوت می گیم خسته نباشید

صفری در گفته :

دستتان مریزاد ودلهاتان گرم باد به دعای خیر عامه مردم

دانشگاهی در گفته :

عزیزان زحمت کش در نیروی انتظامی خداوند حافظتان باد . دستتون درد نکه اگر واقعأ با این اشرار بطور جدی برخورد کنند و واسطه گری برداشته بشود این چنین عرض اندام برای بچه های نیروی انتظامی نمیکنند که خدایی نخواسته ما شاهد به شهادت رسیدن عزیزانمان در نیروهای انتظامی نباشیم.

فرهنگي در گفته :

دستان حافظان امنیت رامی بوسم خسته نباشید

سوری خرم آباد در گفته :

با تشکر از نیروی انتظامی استان به خاطر حفظ امنیت .

سلام خسته نباشید ای از جان گذشتگان

حبیب زاده در گفته :

خدا قوت دستتون درد نکنه

خدا قوت به امید برقراری امنیت کامل درهمه شهرهای لرستان بخصوص کوهدشت

محمد در گفته :

افرین براین پلیس شجاع دمت گرم مردم نیازبه ارامش دارن نه این شرورها ارامششون روبگیرن

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :