کد خبر : 75545
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 269 بازدید

راه‌اندازی کارخانه کمپوست راهی برای حل معضل زباله

    رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: مشکل زباله این شهرستان برطرف شد. به گزارش ميرملاس  ؛ حمید طولابی در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از معضلات محیط‌زیست شهری شهرستان کوهدشت دفن زباله‎های آن است. وی خاطرنشان کرد: از نظر محل استقرار این مکان هیچ‎گونه مشکلی وجود ندارد اما طریقه‌ی دفع آن غیراصولی است […]

 

 

رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: مشکل زباله این شهرستان برطرف شد.

به گزارش ميرملاس  ؛ حمید طولابی در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از معضلات محیط‌زیست شهری شهرستان کوهدشت دفن زباله‎های آن است.

وی خاطرنشان کرد: از نظر محل استقرار این مکان هیچ‎گونه مشکلی وجود ندارد اما طریقه‌ی دفع آن غیراصولی است که باید این محدوده فنس‎کشی شود و زباله‎ها را خاک‎پوش کرد، هم‌چنین باید در این منطقه بحث نگهبانی را تعبیه کرد.

طولابی ادامه داد: در همین راستا شهرداری برای بی‎خطرسازی و دپوی زباله‎های این منطقه ملزم شده و همه‌ی امکانات خود را در محل برای انجام دپو مستقر کرده است.

رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت یادآور شد: با لزومی که توسط کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان ایجاد شده به گفته سرپرست شهرداری کوهدشت قرار است در منطقه کارخانه کمپوست نیز راه‎اندازی شود که کمک بسزایی برای برطرف کردن مشکل زباله در شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: رها کردن زباله در این مکان خطر آلودگی آب‎ها با پساب حاصله را در بر داشت که با خاک‎پوش کردن آنها تاحدودی این مشکل برطرف می‎شود و از خطرات ناشی از آن جلوگیری به عمل می‎آید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ویردار در گفته :

ببخشید جناب مهندس طولابی میشه بگید کجا مشکل زباله ها حل شده ؟؟؟ تصویر گویای همه چیز هست!

[پاسخ]

گراوند در گفته :

درود بر بهروز آزادبخت که بعد از مدت کوتاهی که سرپرست شهرداری شده برای راه اندازی کارخانه کمپوست زباله اقدام کردند

[پاسخ]

این عکس مربوط به کدام قسمت کوهدشت هست؟عکس جایی دیگه نیست؟

[پاسخ]

هیچی برای گفتن نداریم..؟؟؟/!!!!!!

[پاسخ]

شهروند در گفته :

ضمن خسته نباشید به جناب مهندس طولابی امیدواریم این طرح زودتر در شهرستان اجرا بشه.

[پاسخ]

اگه این کارخانه راه اندازی بشه کمک بسزایی در جهت حفظ محیط‌زیست شهرستان میشه

[پاسخ]

ازاادبخت در گفته :

سلام لطفا راه حلی برای استفاده نکردن کشاورزان از فاضلاب کوهدشت بکنید بقیه پیش کش شما افای طولابی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با سلام
خدمت دوستان و جناب ازادبخت عرض شود که تا کنون اقدامات زیادی در این خصوص صورت گرفته و تذکرات زیست محیطی لازم بصورت کتبی به کشاورزانی که از آب فاضلاب استفاده میکنند داده شده و جلساتی بااداره جهاد کشاورزی و ارگانها مرتبط تشکیل شده و در حال حاضر با اين چنین کشاورزانی بطور قاطع برخورد میشه و امیدواریم سیستم تصفیه فاضلاب در شهرستان هر چه زودتر راه اندازی باشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :