کد خبر : 75545
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 268 بازدید

راه‌اندازی کارخانه کمپوست راهی برای حل معضل زباله

    رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: مشکل زباله این شهرستان برطرف شد. به گزارش ميرملاس  ؛ حمید طولابی در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از معضلات محیط‌زیست شهری شهرستان کوهدشت دفن زباله‎های آن است. وی خاطرنشان کرد: از نظر محل استقرار این مکان هیچ‎گونه مشکلی وجود ندارد اما طریقه‌ی دفع آن غیراصولی است […]

 

 

رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: مشکل زباله این شهرستان برطرف شد.

به گزارش ميرملاس  ؛ حمید طولابی در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از معضلات محیط‌زیست شهری شهرستان کوهدشت دفن زباله‎های آن است.

وی خاطرنشان کرد: از نظر محل استقرار این مکان هیچ‎گونه مشکلی وجود ندارد اما طریقه‌ی دفع آن غیراصولی است که باید این محدوده فنس‎کشی شود و زباله‎ها را خاک‎پوش کرد، هم‌چنین باید در این منطقه بحث نگهبانی را تعبیه کرد.

طولابی ادامه داد: در همین راستا شهرداری برای بی‎خطرسازی و دپوی زباله‎های این منطقه ملزم شده و همه‌ی امکانات خود را در محل برای انجام دپو مستقر کرده است.

رئیس اداره‌ی حفاظت محیط‌زیست کوهدشت یادآور شد: با لزومی که توسط کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان ایجاد شده به گفته سرپرست شهرداری کوهدشت قرار است در منطقه کارخانه کمپوست نیز راه‎اندازی شود که کمک بسزایی برای برطرف کردن مشکل زباله در شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: رها کردن زباله در این مکان خطر آلودگی آب‎ها با پساب حاصله را در بر داشت که با خاک‎پوش کردن آنها تاحدودی این مشکل برطرف می‎شود و از خطرات ناشی از آن جلوگیری به عمل می‎آید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ویردار در گفته :

ببخشید جناب مهندس طولابی میشه بگید کجا مشکل زباله ها حل شده ؟؟؟ تصویر گویای همه چیز هست!

گراوند در گفته :

درود بر بهروز آزادبخت که بعد از مدت کوتاهی که سرپرست شهرداری شده برای راه اندازی کارخانه کمپوست زباله اقدام کردند

این عکس مربوط به کدام قسمت کوهدشت هست؟عکس جایی دیگه نیست؟

هیچی برای گفتن نداریم..؟؟؟/!!!!!!

شهروند در گفته :

ضمن خسته نباشید به جناب مهندس طولابی امیدواریم این طرح زودتر در شهرستان اجرا بشه.

اگه این کارخانه راه اندازی بشه کمک بسزایی در جهت حفظ محیط‌زیست شهرستان میشه

ازاادبخت در گفته :

سلام لطفا راه حلی برای استفاده نکردن کشاورزان از فاضلاب کوهدشت بکنید بقیه پیش کش شما افای طولابی

ناشناس در گفته :

با سلام
خدمت دوستان و جناب ازادبخت عرض شود که تا کنون اقدامات زیادی در این خصوص صورت گرفته و تذکرات زیست محیطی لازم بصورت کتبی به کشاورزانی که از آب فاضلاب استفاده میکنند داده شده و جلساتی بااداره جهاد کشاورزی و ارگانها مرتبط تشکیل شده و در حال حاضر با اين چنین کشاورزانی بطور قاطع برخورد میشه و امیدواریم سیستم تصفیه فاضلاب در شهرستان هر چه زودتر راه اندازی باشه

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :