کد خبر : 75618
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,135 بازدید

همايش بزرگ استقبال از مهر در شهرستان كوهدشت

به گزارش ميرملاس ؛ اين همايش با حضور آقايان محمدي فرماندار شهرستان كوهدشت ، دكتر خيرايي رئيس اداره طرح و برنامه ،قرباني مشاور مدير كل و رئيس اداره روابط عمومي و اطلاع رساني اداره كل آموزش و پرورش لرستان ،مديريت و معاونين آموزش و پرورش كوهدشت و مديران واحد هاي آموزشي مقاطع مختلف در سالن […]

به گزارش ميرملاس ؛ اين همايش با حضور آقايان محمدي فرماندار شهرستان كوهدشت ، دكتر خيرايي رئيس اداره طرح و برنامه ،قرباني مشاور مدير كل و رئيس اداره روابط عمومي و اطلاع رساني اداره كل آموزش و پرورش لرستان ،مديريت و معاونين آموزش و پرورش كوهدشت و مديران واحد هاي آموزشي مقاطع مختلف در سالن اميد اداره ارشاد اسلامي برگزارشد.

كرم محمدي فرماندار كوهدشت در اين همايش اظهار داشت : آموزش و پرورش عصاره خوبي ها ،پرسشگري ،ابتكار و خلاقيت است. ايشان آموزش و پرورش و مدرسه را يكي از كانان هاي انتقال ارزش ها ،فرهنگ و هنجارها به نسل هاي آينده عنوان نمودند.

در ابتداي اين همايش حجت اله مومني مدير آموزش و پرورش شهرستان كوهدشت ضمن خير مقدم به حضار در جلسه و گراميداشت هفته دفاع مقدس و تبريك آغاز سال تحصيلي در سخناني مديران مدارس را راهبر آموزشي در ميان همكاران عنوان نمودند و افزودند : در ديد دانش آموزان معلم و همكاران فرهنگي آيينه تمام نماي خوبي ها و فضائل است كه جا دارد همه ما در راه تحقق اين ديدگاه گام برداريم

ايشان اهتمام جدي مديران بخصوص مدارس ابتدايي به اجرا و پيگيري طظرح هخاي اين مقطع تاكيد نمودند و گفتند : اين طرح ها با عث خلاقيت و شكوفايي ذهن دانش آموز در پايه هاي بالاتر خواهد شد .

مدير آموزش و پرورش در بخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد سال تحصيلي 95/94 – ۳۰۰ آموزشگاه با ۱۱۵۹كلاس درس در گستره شهرستان كوهدشت و بخش درب گنبد پذيراي 2۵000 هزار دانش آموز مي باشند كه 2۳00 نفر از همكاران فرهنگي امر مقدس تعليم و آموزش آن ها را به عهده دارند.

همچنين در اين جلسه دكتر خيرايي رئيس اداره طرح و برنامه اداره كل آموزش و پرورش لرستان گفت دانستن چالش هاي وضع موجود وداشتن برنامه جهت مرتفع نمودن آن ها از لوازم ضروري يك مدير خواهد بود ايشان تبديل تهديد ها را به فرصت و ارائه راهكار متناسب با موضوع جهت به ثمر نشستن آن را از ضروريات مديريت دنياي امروز برشمردند. و در پايان اين همايش از مديران برتر پروژه مهر سال 94/93 تجليل شد .

1

 

2

 

3

8

4

5

6

7

 

منبع سايت آموزش وپرورش كوهدشت 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عظیم آزادی فر در گفته :

ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهر ،طلوع یاد گیری وهمچنین مدیرانی که اربابان برایشان تصمیم می گیرند و صرفا شیفته ی صندلیند و بس .

[پاسخ]

ویردار در گفته :

همایش خوبی بود اما اگه به وعده ها عمل کنند

[پاسخ]

بی طرف در گفته :

اینکه فقط عده ایی کلیشه ایی هستندسعی کنید همه طیفها باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :