کد خبر : 75648
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 464 بازدید

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان منصوب شد

      طی مراسمی با حضور مشاور و مدیرکل حوزه معاون وزیر جهاد کشاورزی سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان منصوب شد. به گزارش ميرملاس ؛ بعد از ظهر دوشنبه با حضور مشاور و مدیرکل حوزه معاون وزیر جهاد کشاورزی، مهدی ملکی به عنوان سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۲ استان […]

 

 

Untitled-1

 

طی مراسمی با حضور مشاور و مدیرکل حوزه معاون وزیر جهاد کشاورزی سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان منصوب شد.

به گزارش ميرملاس ؛ بعد از ظهر دوشنبه با حضور مشاور و مدیرکل حوزه معاون وزیر جهاد کشاورزی، مهدی ملکی به عنوان سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۲ استان لرستان منصوب شد و با بازنشستگی مدیرعامل قبلی این شرکت موافقت شد.

در این مراسم سرپرست جدید شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان به بیان رئوس برنامه های خود پرداخت و اظهار داشت: با تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت تلاش خواهد شد جایگاه شرکت غله استان را ارتقاء داده و با حذف مسائل حاشیه ای و مطابق با اسناد بالادستی و شاخص های اقتصادی و عمومی موجبات رضایتمندی مردم استان فراهم شود.

مهدی ملکی بالابردن کیفیت آرد، نان و گندم استان را از اولویت های برنامه های کوتاه مدت خود دانست و افزود: سعی خواهیم کرد با اطلاع رسانی لازم و گسترش کمی و کیفی نظارت ها در حوزه آرد و نان که از مطالبات عمده مردم لرستان است مشکلات این بخش را برطرف کنیم.

وی اضافه کرد: اعتقاد دارم نیروی انسانی ارزشمندی در مجموعه شرکت غله استان قرار دارد هرچند که بدنه کارشناسی و حوزه تخصصی این شرکت نیازمند ترمیم است.

سرپرست جدید شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان تدوین برنامه عملیاتی و اجرایی کردن بسته گندم آرد و نان را از برنامه های بلند مدت خود برای مدیریت در شرکت غله استان دانست و گفت: اصلاح فرآیند های جاری و ارتقاء کیفیت آرد و نان مد نظر خواهد بود.

ملکی افزود: امیدواریم با مساعدت مسئولین شرکت بازرگانی دولتی و مسئولین استان شاهد بروز تحولات قابل توجهی در عرصه خدمت رسانی شرکت غله لرستان باشیم./مهر

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کورش سوری در گفته :

با سلام و تبریک خدمت جناب ملکی عزیز و محبوب و کاردان
انشاالله موفق و موید باشید

[پاسخ]

اصلاح طلب در گفته :

تبریک میگم جناب مهندس ملکی به جهت هم تخصص و تجربه و هم مدیریت قوی.انشاالله که موفق و پیروز باشید .

[پاسخ]

كوروش عزيزپور در گفته :

جناب آقاي مهندس ملكي انتصاب شايسته و بحق حضرتعالي را تبريك عرض مي نمايم اميدوارم موفق و سربلند باشيد و براي آقاي بهاروند آرزوي سلامتي و بهروزي دارم

[پاسخ]

تبریک به اقای ملکی امیدوارم موفق باشی

[پاسخ]

تبریک میگم به مجموعه غله بخاطر همچنین انتخابی

[پاسخ]

بسیار خوشحالم که جناب ملکی که بعنوان مدیرعامل انتخاب شدند.تجربه و تخصص و شجاعت در تصمیمگیری که همه را خدارا شکر ایشون دارند.

[پاسخ]

جناب آقای بازوند تشکر از همچین انتخابی.تشکر جهت انتخاب فرمانداران و مدیران اصلاح طلبی که جدیدا انتصاب کردید.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

باسلام و عرض تبریک
ضمن تشکر از استاد عزیز گروه علوم سیاسی جناب مهدی رشیدی راد

[پاسخ]

حسنوند در گفته :

تبریک جناب مهندس ملکی.

[پاسخ]

بهزاد در گفته :

حقیقتاً انتخاب و انتصاب چنین فردی با این کوله بار از دانش و تجربه و تخصص دست مریزاد دارد و آیندۀ درخشانی در این حوزه برای نان سفره ی مردم این دیار تصویر می کند. و هر گاه کارهای تخصصی به دست افراد متخصص سپرده شده، حاصلش برای مردم خیر و برکت و برای انتخاب کنندگان چنین مدیری سربلندی و رضایت است. برای ملکی در این مسؤولیت خطیر آرزوی موفقیت می کنیم.

[پاسخ]

امیری در گفته :

تبریک جناب حاج مهدی ملکی عزیز.همه مجموعه شرکت خوشحالند که شما انتخاب شدید.امیدوارم که برای استان و مجموعه مفید و موثر باشید.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

درود بر استاندار عزیز و مردمی .ما همچین نیروهایی میخوایم که واقعا مردم اینها رو بخوان.تخصص تجربه شجاعت لازمه مدیریت کلان.تبریک مهندس ملکی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :