کد خبر : 75671
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 127 بازدید

خانه هنرمندان لرستان به زودی راه اندازی می شود

    به گزارش ميرملاس ؛ حجت الاسلام حمیدرضا حنان گفت: فرهنگ و هنر در استان لرستان و شهرستانها قوام بخش هنر دینی و ملی ما و نیازمند توجه ویژه است.وی با اشاره به شعار سال و تاکید بر همبستگی هنرمندان افزود: با توجه به غنای فرهنگ و آداب و رسوم استان لرستان ، تشکیل […]

 

 

به گزارش ميرملاس ؛ حجت الاسلام حمیدرضا حنان گفت: فرهنگ و هنر در استان لرستان و شهرستانها قوام بخش هنر دینی و ملی ما و نیازمند توجه ویژه است.
وی با اشاره به شعار سال و تاکید بر همبستگی هنرمندان افزود: با توجه به غنای فرهنگ و آداب و رسوم استان لرستان ، تشکیل خانه هنرمندان می تواند در حفظ و تقویت این آداب و رسوم در جهت نزدیک شدن فرهنگ های مختلف و تقویت وحدت ملی و دینی بسیار موثر باشد.
وی  در گفتگو با خبر گزاري ايرنا تصریح کرد: رخنه فرهنگ غربی از یکسو و عدم وجود عدالت فرهنگی منجر به مهاجرت هنرمندان شهرستانی به تهران و یا تعطیل و کمرنگ شدن فعالیت های فرهنگی در استان ها شده که این موضوع به کل فرهنگ و هنر کشور لطمه خواهد زد.
وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته توسط ‘امین ساکی’ مدیر خانه هنرمندان استان تمامی مراحل قانونی و اخذ مجوزها انجام شده و طی روزهای آینده شاهد افتتاح خانه هنرمندان لرستان در خرم آباد خواهیم بود.
حجت الاسلام حنان از تمامی دستگاههای مرتبط خواست، در مسیر پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری استان، خانه هنرمندان لرستان را همراهی کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :