کد خبر : 75746
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 106 بازدید

نمایشگاه اسناد دفاع مقدس در خرم‌آباد افتتاح شد

  به گزارش  میرملاس ؛ عصر امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لرستانی نمایشگاه اسناد مربوط به رزمندگان استان لرستان در هشت سال دفاع مقدس شامل عکس، نامه و دلنوشته در محل گالری مهر حوزه هنری لرستان در خرم‌آباد افتتاح شد. مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در […]

defae-moghadas3-2

 

به گزارش  میرملاس ؛ عصر امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لرستانی نمایشگاه اسناد مربوط به رزمندگان استان لرستان در هشت سال دفاع مقدس شامل عکس، نامه و دلنوشته در محل گالری مهر حوزه هنری لرستان در خرم‌آباد افتتاح شد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در حاشیه افتتاح نمایشگاه اسناد رزمندگان لرستان در هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: در این نمایشگاه 60 سند شامل عکس، نامه و دلنوشته از رزمندگان و شهدای استان لرستان در هشت سال دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفته است.

یدالله دلارام اظهار داشت: عمده آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه متعلق به حسن مرادی عکاس و خبرنگار لرستان در هشت سال دفاع مقدس است، علاوه بر آن تصاویری از اعزام رزمندگان لرستان به جبهه، حضور رزمندگان لرستان در عملیات‌ها، تشیع پیکر شهدا، خرابی‌های ناشی از بمباران‌های ارتش بعث عراق، نامه‌ها و دلنوشته‌های رزمندگان به نمایش درآمده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :