کد خبر : 75778
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 461 بازدید

کشف و ضبط ۱۱۰ کیسه زغال بلوط در‌ کوهدشت

    به گزارش ميرملاس ؛ مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: نیروهای یگان حفاظت با گشت و مراقبت در مناطق جنگلی و کشف، شناسایی محل تهیه و انبار زغال با حکم قضایی اقدام به ضبط ۱۱۰کیسه زغال کردند.  جواد آزادبخت در گفتگو با ايسنا بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت با دستور دادستان […]

 

P1140298

 

به گزارش ميرملاس ؛ مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: نیروهای یگان حفاظت با گشت و مراقبت در مناطق جنگلی و کشف، شناسایی محل تهیه و انبار زغال با حکم قضایی اقدام به ضبط ۱۱۰کیسه زغال کردند.

 جواد آزادبخت در گفتگو با ايسنا بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت با دستور دادستان شهرستان و همکاری فرماندهی و پرسنل پاسگاه اولادقباد برابر گزارش واصله موفق به کشف و ضبط ۱۱۰ کیسه زغال طی دو مورد بازرسی از دو انبار در این منطقه شدند.

 وی افزود: زغال‌های مکشوفه به میزان ۱۱۰ کیسه به محل اداره منتقل تا پس از تشکیل پرونده و اخذ جرایم اقدام قانونی صورت گیرد.

 این مسئول با بیان اینکه منابع طبیعی سرمایع ملی و انفال هستند، خواستار مشارکت همه احاد جامعه و اطلاع‎رسانی از طریق تلفن ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع رایگان شد.

*تصوير از آرشيو سايت مي باشد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوستدار طبیعت در گفته :

من از اقای ازادبخت تشکر مینمایم اما متاسفانه منطقه جنگلی اولاد قباد در حال نابودی است لطفا نیروهای قویتر ی رو مسؤول آن منطقه نمایید نه افراد بی جرأت.چرا که آن افراد چشم پوشی مینمایند از برخورد با افراد خاطی..

[پاسخ]

افسوس در گفته :

امیدوارم که خاطیان به اشد مجازات برسند

[پاسخ]

منتقد سازنده در گفته :

چه بسا آتش سوزی جنگل های بلوط به خاطر همین ذغال ها بوده

قضیه خیلی مشکوک میزنه 110 کیسه خیلی درخت میشه

[پاسخ]

سوری در گفته :

من هم به نوبه خود از فرمانده پرتلاش پاسگاه اولادقباد جناب سروان حبیب میرزایی تشکر می نمایم .

[پاسخ]

ویردار در گفته :

احسنتم به عوامل نیرو انتظامی //// و تشکر از سایت وزین میرملاس بخاطر فعال بودن و اختصاص دادن گزارش هایی در این زمینه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :