کد خبر : 75944
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 463 بازدید

4 اپلیکیشن ضروری که باید روی گوشی خود نصب کنید

ویژگی مرور به‌صورت آفلاین، درحالی‌که از اینترنت دیتا یا بی‌سیم برخوردار نیستید؛ به دغدغه‌ای برای کاربران بدل گشته است.

 

به گزارش سرویس فناوری/ میرملاس: در اینجا دست به معرفی 4 اپلیکیشن ضروری که باید را روی گوشی اندرویدی و اپلی خود داشته باشید،می‌زنیم:

 

1-      Here Maps

پیدا کردن مقصد توسط دستیار دیجیتالی به‌صورت آفلاین درحالی‌که در سفر هستید، ایده خوبی است که روی اپلیکیشن Here Maps پیاده‌سازی شده است.

کاربران به‌وسیله این برنامه می‌توانند از روی نقشه آفلاین مسیر مبدأ و مقصد را تعیین کرده و در هرکجای دنیا هستند، آدرس را به‌راحتی پیدا کنند. برای دانلود این برنامه روی گوشی اندرویدی اینجا را و برای دانلود برنامه روی آیفون و آی پد اینجا را کلیک کنید.

 

2-      Duolingo

وقتی به یک کشور خارجی سفر می‌کنید، با زبانی روبرو می‌شوید که احتمالاً از آن سر درنمی‌آورید و اینجاست که یک اپلیکیشن به‌صورت آفلاین می‌تواند به شما برای یادگیری زبان به‌صورت ضروری کمک فراوانی کند. اپلیکیشن دولینگو برای یادگیری سریع زبان کمک‌کننده و سرگرم‌کننده است و به‌صورت آفلاین می‌توانید از این برنامه روی گوشی خود بهره‌مند شوید. برای دانلود نسخه اندرویدی اینجا و برای دانلود نسخه آی او اس روی آیفون و آی پداینجا را کلیک کنید.

 

3-      Google Translate

دیگر برنامه ضروری که باید روی گوشی خود داشته باشید و به‌صورت آفلاین از آن بهره‌مند شوید، اپلیکیشن گوگل ترنسلیتر است که می‌تواند کمک‌کننده و مفید باشد. با نصب این برنامه دیگر نیازی به داشتن اینترنت برای ترجمه ندارید و دارندگان گوشی‌های اندرویدی از اینجا و دارندگان گوشی‌های آیفون و آی پد نیز می‌توانند از اینجا این برنامه را دانلود کنند.

 

4-      Pocket

تصور کنید دوست دارید مقاله‌ای را بعداً بخوانید و نیاز دارید تا این مقاله یا هر مطلب دیگری که در اینترنت دیدید را بعداً و سردل فرصت مطالعه کنید. اپلیکیشن پاکت این اجازه را به شما می‌دهد تا مقاله موردنظر را ذخیره کرده و هر زمان که اراده کنید با فونت دلخواه و اندازه مناسب روی گوشی خود بخوانید. برای دانلود نسخه اندرویدی اینجاو برای دانلود نسخه اپلی اینجا را کلیک کنید.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

دارابی در گفته :

ممنونم بسیار مفید بود

[پاسخ]

محمد در گفته :

با سلام
جالبه ولی
با پیغامی مواجه می شویم که در کشور شما امکان استفاده از این نرم افزار وجود ندارد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۴ ۱۶:۳۸:

بعله

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :