کد خبر : 76172
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 103 بازدید

سرمايه گذاري اقتصادي، مسائل امنيتي را کاهش مي دهد

    به گزارش میرملاس ؛  سردار “محمد قنبري” در نشست با رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان، ضمن تبريك انتصاب وي به عنوان رئيس اين سازمان، با اشاره به اينكه مردم استان مطيع نظام و انقلاب هستند و لياقت خدمت بيشتري دارند، گفت: مسئولان بيش از اين بايد خدمت خالصانه به مردم […]

 IMAGE11443436390852

 

به گزارش میرملاس ؛  سردار “محمد قنبري” در نشست با رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان، ضمن تبريك انتصاب وي به عنوان رئيس اين سازمان، با اشاره به اينكه مردم استان مطيع نظام و انقلاب هستند و لياقت خدمت بيشتري دارند، گفت: مسئولان بيش از اين بايد خدمت خالصانه به مردم ارائه دهند.

وي با اعلام آمادگي و حمايت صد درصدي پليس لرستان از سرمايه گذاران استان، اظهار داشت: با سرمايه گذاري و ايجاد زمينه هاي اشتغال در استان، بخش عمده اي از مسائل حوزه امنيت نيز مرتفع مي شود.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اينکه اعتماد مردم و مسئولان به پليس، ناشي از خدمت صادقانه و خالصانه است، بر همدلي و تعامل گسترده پليس با ساير نهادها و استفاده از مشارکت همگاني، تاکيد کرد.

در ادامه، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، مهندس”محمدرضا صفي خاني” با تقدير از فرمانده انتظامي استان لرستان سردار “محمد قنبري” و مجموعه اين فرماندهي در خصوص ايجاد امنيت در توسعه اقتصادي استان، بر همدلي و مشاركت مسئولان در خدمت رساني به مردم، تأكيد كرد.

وي با اشاره به اينكه سازمان صنعت، معدن و تجارت با رشد توسعه و اقتصاد مردم ارتباط مستقيم دارد، گفت: سرمايه گذاري در استان با ايجاد امنيت امكان پذير است و خوشبختانه با تلاش شبانه روزي مجموعه عوامل انتظامي استان، احساس امنيت مورد نظر ايجاد شده است.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت به نقش پليس در ايجاد احساس امنيت و آرامش اشاره کرد و افزود: عملکرد پليس از نگاه مردم در ايجاد احساس امنيت، نقش بسزايي دارد.

وي با بيان اين كه امنيت، شالوده سرمايه گذاري هاي اجتماعي است، بر ارتقاء آرامش و احساس امنيت، تاکيد کرد.

در پايان، فرمانده انتظامي لرستان با اهداءلوح، انتصاب مهندس “محمدرضا صفي خاني “را به عنوان رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، تبريك گفت./پايگاه خبري پليس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :