کد خبر : 7618
تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 655 بازدید

مرغ گرم با قیمت 4700تومان در همه شهرهای لرستان در حال توزیع است / نظرات شما

    به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ استاندار لرستان و ریس سازمان صنعت ،معدن و تجارت لرستان با طرح این موضوع که هیچ مشكلی برای عرضه گوشت مرغ با نرخ دولتی وجود ندارد و مرغ گرم با قیمت مصوب در لرستان به صورت سیار درحال توزیع است به دنبال آرام کردن بازار پرتلا طم مرغ […]

 

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ استاندار لرستان و ریس سازمان صنعت ،معدن و تجارت لرستان با طرح این موضوع که هیچ مشكلی برای عرضه گوشت مرغ با نرخ دولتی وجود ندارد و مرغ گرم با قیمت مصوب در لرستان به صورت سیار درحال توزیع است به دنبال آرام کردن بازار پرتلا طم مرغ هستند.

میرملاس نیوز؛ بدون اینکه موضع خود را در این خصوص اعلام کند ،طبق خواسته مشترکین پایگاه خبری که خواستار بررسی و انعکاس واقعیات بازار تهیه و توزیع مرغ بوده اند اقدام به انتشار عین سخنان مسولان ذیربط  نموده است، از همین رو انتظار می رود که مصرف کنندگان مرغ  در جای جای استان نظرات تکمیلی خود را در این باره عنوان کنند.

استاندار لرستان گفت: هیچ مشكلی برای عرضه گوشت مرغ با نرخ دولتی در نمایشگاه های عرضه مستقیم كالا در استان وجود ندارد. 

حبیب الله دهمرده در جریان بازدید از نمایشگاه عرضه مستقیم كالا خرم آباد افزود: اداره كل صنعت، معدن و تجارت در این ایام حدود 75 تن مرغ با قیمت مصوب دولتی در نمایشگاه های عرضه مستقیم كالا توزیع می شود كه به راحتی پاسخگوی نیاز متقاضیان است.

وی با دادن این اطمینان به مردم كه به زودی در زمینه مرغ هیچ مشكلی نخواهیم داشت گفت: در پی تلاش های دولت و همه مسوولان، مشكلات بخش تولید و عرضه مرغ حل و فصل شده است.

وی اظهار داشت: یكی از مشكلات مهم ما كه موجب كمبود و گرانی مرغ شده بود افزایش قیمت نهادهای دامی بود كه این مشكل رفع شده و با حل این مشكل، جوجه ریزی در واحدهای پرورش مرغ كشور به میزان كافی و لازم انجام شده است و به زودی با وفور تولید و عرضه مرغ به بازار قیمت ها تعدیل خواهند شد.

استاندار لرستان ضمن اطمینان به مردم كه در حال حاضر هیچ مشكلی برای عرضه مرغ گرم و منجمد با قیمت های تعدیل شده وجود ندارد و میزان تمام نیاز و تقاضا توان عرضه مرغ وجود دارد از اداره صنعت، معدن و تجارت خواست میزان عرضه مرغ را در بازار افزایش دهند.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان نیز در این رابطه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و تعدیل در بازار، مرغ گرم با قیمت مصوب و به صورت سیار در شهرهای استان توزیع خواهد شد.

حجت الله بیرانوند قیمت مصوب گوشت مرغ گرم 47 هزار ریال عنوان كرد و افزود: توزیع مرغ گرم با قیمت مصوب توسط كانكس هم اكنون در خرم آباد در حال اجرا است .

بیرانوند گفت: حداقل روزانه 10 تن مرغ گرم با قیمت مصوب به صورت سیار و با مدت زمان نامحدود درخرم آباد توزیع می شود.

وی ابراز امیدواری كرد توزیع مرغ گرم به صورت سیار و با قیمت مصوب در سراسر استان اجرا شود.

بیرانوند افزود: با توجه به اینكه افزایش قیمت نهاده ها از از دلایل اصلی افزایش قیمت مرغ است هم اكنون نهاده های مورد نیاز مرغداران با قیمت مصوب در حال توزیع است.

وی قیمت رسمی نهاده ها از جمله سویا را بین هشت هزار و 300 ریال و 9 هزار ریال و قیمت ذرت و جو را نیز چهار هزار و 100 ریال عنوان كرد و اظهار داشت: دولت واردات این نهاده را به منظور ایجاد ثبات در قیمت ها تا شب عید پیش بینی كرده و به نظر می رسد مشكلی در این زمینه ایجاد نخواهد شد.

وی گفت: همچنین در تفاهم نامه ای با مرغداران و تشكل های تولید مرغ، در ازای توزیع نهاده میان این واحدها گوشت مرغ به قیمت مصوب از آنان خریداری می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ليلا در گفته :

خوب است كه در بخشها مثل بخش طرهان هم توزيع شود

[پاسخ]

كوشكي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰:

ليلا خانم هم دردديم

[پاسخ]

مرتضا خدايگان پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۵:۳۲:

خانم ليلا و كوشكي گرامي ! اينها آواي دهل است كه شنيدنش از دور كمي خوش است… در هيچ جا خبري نيست. يكي دو روز اول در بخش مركزي و در نمايشگاه (بلانسبت نمايشگاه) به صورت نمادين تعدادي توزيع شد كه فكر مي كنم تلفات انساني اش بر اثر شلوغي ، بيشتر از بهره مندي مردم از مرغ ها بود. پس نگران نباشيد كه چرا مثلن بخشها توزيع نشده يا نمي شود. مرغي بسيار اندك در بازه ي زماني بسيار اندك توزيع شد و تمام شد و رفت. حالا آش همان آش و كاسه همان كاسه ست. و ما بايد منتظر بمانيم ببينيم قيمت مرغ يارانه اي مي شود يا كمي پايين مي آيد كه از اين پايين آمدن خوشحال شويم. غافل از اينكه اين قيمت به زور پايين آمده، قيمت صعود كرده ايست كه ما نسبت به قيمت فعلي آن را ارزان مي دانيم. از سه هزار به هشت هزار صعود مي كند. آن وقت ما خدا را به دعا مي نشينيم و مسئولين را به التماس ، كه پنج هزار قيمت خوبي ست و شما چقدر مهربانيد اگر مرغ را به ما به اين قيمت بفروشيد. اگر بفروشند. مسئولين اگر اين دهل ها را نداشتند چه ريزگردي به سر مي گرفتند؟

[پاسخ]

همشهري در گفته :

ادكلن جديد بارايحه مرغ و تخم مرغ به بازار آمد. جهت استفاده درمهمانيها براي دك وپز دادن!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

قباد امرایی در گفته :

http://alef.ir/vdcg3x9quak93u4.rpra.html?162767
اگه مییخوای اینو تو سایتت بزن چیز خوبیه

[پاسخ]

قباد امرایی در گفته :

تا جایی که ما میدونیم طبق امار تلویزیون واردات کل کشور روزی ده تن میباشد چرا به مردم دروغ میگوئید .تازه ما در رومشگان که همچین چیزی ندیدیم الان در حال حاضر مرغ زنده هر کیلو شش هزار تومان به فروش میرسد حالا خودتان قیمت پرکنده اش را حساب کنید به هشت هزار تومان میرسد

[پاسخ]

مرغي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳:

مگر همه مرغ ها بايد وارادتي باشند ؟ آقاي قباد عزيز حتي در رومشكان هم توليد مرغ وجود دارد.!!

[پاسخ]

خروسي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۵:۳۵:

خانم مرغي ! (براي اين گفتم خانم ، كه مرغ مونث مجازي است. گرچه واقعا حقيقي است) در رومشگان مرغ توليد مي شود؟ به چه قيمتي ؟ اصلا با چه امكانات و فرايندي ؟ چه تمهيداتي ؟ بعد اگر اين اتفاق مي افتد پس كجاست؟ من كه يك خروس هستم و چشمم از همه براي ديدن مرغ ها تيز تر است نه در رومشگان مرغ توليدي ديدم نه در هيچ كجاي ديگر

[پاسخ]

مرغي پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۰ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲:

آقاي امرايي چرا عصباني شدي ؟ فقط خواستم بگويم اينكه شما گفته ايد روزانه ده تن واردات داريم دليل كافي براي عدم توزيع نميشود چون غبر از واردات توليد داخل هم داريم دركوهدشت در گراب در كوناني در درب گنبد ….- رومشكان را چون براي شما ملموس تر بود عنوان كردم .

[پاسخ]

علیزاده پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹:

جناب آقای خروسی عزیز و گرامی شما بجای قوقولی کردن یه کم بیشر درمورد شهرتون تحقیق کنید! شما میدونید چندتا مرغداری فعال ما فقط اطراف کوهدشت داریم؟ میدونید ما همه روزه چقد از کشتارگاه کوهدشت مرغ میبرن تهران و خارج از استان؟
قیمت مرغ یه دردیه که تمام کشور رو گرفته و ما هم جدای از قانون کشور نیستیم ولی چرا میشه مسئولین شهرستان حداقل شهرخودمون بی نیاز کنن و بهتر عمل کنن.

[پاسخ]

خرماوه ای در گفته :

هست ولی گیر کی میاد

[پاسخ]

ایا باور کنیم یا نه

[پاسخ]

مگم ایا کوهدشت هم توزیع میشه اگه میشه ادرس بدین ممنون میشیم

[پاسخ]

مرغي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶:

فري جون مگر آيا خبرنداري نمايشگاه واقع در محل همايش كانديداها ست ديگه

[پاسخ]

كوشكي در گفته :

آقاي استاندار محترم همه لرستان فقط خرم اباد نيست وهمه استان هم شهرستانهاش نيستند بخشها وروستاهاي استان چي گوشت مرغ نخورنديا بخورند كيلويي 7000 بخورن.

[پاسخ]

استاندار پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۵:۳۷:

آقاي كوشكي. اتفاقا لرستان همان خرم آباد است. به ما كه اينجوري گفتن. وگرنه ما كه فرق نميذاريم بين شهرها. ولي براي ما وقتي تقسيم وظايف كردند گفتند تو آهاي دهمرده! تو استاندار خرم آبادي ها . مراقب باش به جاهاي ديگه توجهي نشه. مخصوصا كوهدشت

[پاسخ]

كوروش در گفته :

سلام دوستان مادر طرهان بجز مرغ زنده كيلويي 5600تومان چيزي نديديم كه اگر به نرخ پركنده حساب شود كيلويي 8500 تومان تمام ميشود ودر ضمن توان خريد يك مرغ براي فرزندانم ندارم.

[پاسخ]

مهرابی در گفته :

ولله بالله تالله دروغ است منظور استاندار خانه شخصی خودش ومدیرکل صنعت ومعدن می باشد بیایید در شهر150هزاری نورآباد بگردید اگر مرغ پرکنده کمتر از 7800تومان گیر آوردید روسیاه ودروغگوی عالمیم خدارا شاهد می گیرم از ابتدای ماه رمضان منتظر این خبر دروغ استاندار ومسئولین می باشم تا شاید مرغ کیلویی 4700پیدا کنم حتی به خرم آباد هم رفتم همه جا آسمان همین رنگ است بچه های ما سحر با نان وپنیر وافطار با نان وخرما تغذیه میکنند به وحدانیت خدا بیش از یک ماه است که طعم مرغ را نچشیده ایم خودم به درک بچه های بیگناهم را چگونه مجاب کنم که مرغ کیلویی 4700می آید مگر این قیمت هم عادلانه است نه به خدا 4700هم گران است چطور شد که در عرض کمتر از 3ماه 5000تومان به قیمت مرغ اضافه شده است دولت به بن بست اقتصادی رسیده است
نه بابا در نورآباد از مرغ کمتر از 7800تومانی خبری نیست وبه جای مرغ از تخمش استفاده می کنیم مرغ ارزانی استاندار ومدیر کل صنعت

[پاسخ]

7چشمه میشنان پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰:

دوست عزیز واقعا از صمیم قلب متاسفم…..

[پاسخ]

علیزاده پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸:

برادر همه مردم همهچی رو میدونن لازم نیس اینهمه قصم بخورید

[پاسخ]

دذسیسیترد در گفته :

دراستان خرمآباد فقط توزیع می شود نه درلرستان

[پاسخ]

همشهري در گفته :

ما هنوز مرغ 7400 تومان كمتر نديده ايم

[پاسخ]

همشهري در گفته :

رانندگان ماشین های حمل مرغ به جلیقه ضد گلوله و اسلحه تجهیز شدند!

[پاسخ]

محمود در گفته :

مژده مژده !! من دیروز یکشنبه مرغ کیلویی 6800 تومان خریدم .ارزون شده.

[پاسخ]

مرغ فروش در گفته :

توجه توجه توجه
یه مرغ 4 کیلویی دارم روزی 2 تا تخم میذاره.مایلم عوضش کنم با یک ویلا 500 متری کنار دریای خزر و یک دستگاه ماشین بی ام وی مدل بالا از دوستانی که مایل به معاوضه میباشند از طریق همین سایت اطلاع دهند.

[پاسخ]

پلدختری در گفته :

پلدختر فقط یک بار توزیع شد اون هم مقدار کمی.پلدختر بی یار و یاوره

[پاسخ]

مصطفي در گفته :

ما ديروز يه وام مضاربه براي مر غ گرفتيم

[پاسخ]

مامانم ینا پاسخ در تاريخ شنبه ۱۴ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹:

کلی خندیدم

[پاسخ]

یک شهروند در گفته :

گشتیم نبود مرغ عزیز را نگرد نیست

[پاسخ]

بحث اصلی اینه که خروسها ندارن خرج مرغهارو بدن اونام قهر و ناز میکنن قیمتشونو بالا بردن اما در شگفتم که خروسها کجا قایم شدن که خبری ازشون نیست اقلآ خروس بگیریم شاید مردونگی به خرج بدن و از گرسنگی نجاتمون بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

دردمند در گفته :

شرم باد مردمانی که بجای اعتراض اینچنین حقیرانه برای خرید مرغ از سر و کول هم بالا می پرن…
عملکرد دولت و رفتار ملت هر دو شرم آوره. . .

[پاسخ]

ناشناش پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۵:۵۷:

دمت گرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

[پاسخ]

مريم پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۲:۵۹:

بايد همه بخوان نه يكي بوديكي نبود!

[پاسخ]

اه مرغ چه واژه ي غريبي يادت به خير.:-)

[پاسخ]

مریم پاسخ در تاريخ شنبه ۱۴ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷:

مرغ اهنگ جدایی سازکرد
ناگهان ازسفره ام پروازکرد
ازفراغش قلب بشقابم شکست
قاشق وچنگال من درغم نشست
ران وبال وسینه اس یادش بخیر
قلب چون ایینه اش یادش بخیر
ای فدای ژامبون رنگین تو
سوپ های داغ و ان ته چین تو
درنبودهیکل زیبای تو
دلخوشم باسنگدان وپای تو
تخم خودرالااقل ازمانگیر
تاکه باخاگینه اش گردیم سیر

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

برات نمرا مرخ ماشینی

یه تقاص چیه دیری مسینی

و استاد استاد دورته مگرن

ریتقت و نرخ طلا مخرن

و بنز واسکورت جابجا موین

ئه هتل هیلتون رنجیا موین

قسمتی از مرخ نامه بود که هرشب ورد زبانم زمزمه میکنم وجاش واقعا خالیه. یادش بخیر

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

مرغ، آهنگ جدایی ساز کرد
ناگهان از سفره ام پرواز کرد
.
از فراقش قلب بشقابم شکست
قاشق و چنگال من در غم نشست
.
دید او، فیش حقوقم را مگر؟
کاین چنین از پیش من بگرفت پر!
.
مرغکم رفتی تو از پیشم چرا!
کردی از پیش خودت کیشم چرا!
.
ران و بال و سینه ات یادش بخیر
قلب چون آیینه ات یادش بخیر
.
با سس قرمز چه زیبا میشدی
خوب و دلچسب و دل آرا میشدی
.
ای فدای قدقدایت بازگرد
این دل و جانم فدایت بازگرد
.
تخم خود را لااقل از ما نگیر
تا که با خاگینه اش گردیم سیر…

[پاسخ]

علیزاده در گفته :

آقایون مجردها دیگه تموم شد اگه میتونید حالا برید زن بگیرید
میگن دیگه قراره مرغ مهریه بزارن
هو هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
شام مخصوص شب عروسی هم دیگه فقط یه تیکه پوست مرغ میندازن رو زغال تا دودش
به هرکی و هرجایی که رسید حالشو ببرن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :