کد خبر : 76273
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 463 بازدید

هادی نوروزی، کاپیتان پرسپولیس درگذشت

  کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تنها ۳۰ سال داشت بر اثر سکته قلبی درگذشت تا اتفاق تلخ دیگری برای فوتبال ایران رقم بخورد. وی یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان سرخپوشان در پانزدهمین دوره لیگ برتر بود.  هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت و کاپیتان این تیم نیز بود، بامداد امروز پنجشنبه […]

656128_689

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تنها ۳۰ سال داشت بر اثر سکته قلبی درگذشت تا اتفاق تلخ دیگری برای فوتبال ایران رقم بخورد. وی یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان سرخپوشان در پانزدهمین دوره لیگ برتر بود.
 هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت و کاپیتان این تیم نیز بود، بامداد امروز پنجشنبه بر اثر سکته قلبی درگذشت. بنا بر اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس وی ساعت ۴ بامداد امروز در خواب دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان هم نتوانست مانع از مرگ این بازیکن جوان شود.

این بازیکن که متولد سال ۱۳۶۴ بود قبل از اینکه به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد عضو تیم پرسپولیس قائمشهر بود و یک سال نیز در تیم فوتبال نفت تهران بازی کرد اما مجددا به پرسپولیس برگشت و بعد از محمد نوری بازوبند کاپیتانی سرخپوشان را بر بازو بست.

ضایعه درگذشت این بازیکن جوان را به خانواده وی و باشگاه و هواداران پرسپولیس تسلیت می گوییم.

 

 photo_2015-10-10_11-16-31
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سبزی در گفته :

شادی روح اسوه ی اخلاق فوتبال ایران فاتحه

[پاسخ]

خبر شنیدن درگذشت کاپیتان تیم محبوبم بسیار جانکاه بود.درباورمان نمی گنجد اماطبق آیه انالله وانا الیه راجعون دیر یا زود باید معبود خودرا ملاقات کنیم روحش شاد وخداوند به دختران وهمسرش صبر عنایت فرماید.

[پاسخ]

روحش شاد

[پاسخ]

کل من علیها فان
قابل توجه همه، مرگ درکمین همه ماست.باخدا روراست باشیم

[پاسخ]

خدا حافظ کاپیتان

[پاسخ]

سجاد پورابراهیمی در گفته :

اسطوره ایران پرواز کرد

[پاسخ]

وفایی در گفته :

روحش شاد

[پاسخ]

محمدی در گفته :

عزاداریم همه مان سی وپنج میلیون ایرانی عزادارشد متعصب خداحافظ

[پاسخ]

Amir azad در گفته :

باورش سخته.روحش شاد

[پاسخ]

خدا رحمتش کنه

[پاسخ]

امرایی در گفته :

روحش با حسین بن علی ع محشور گردد.

[پاسخ]

علی قاضی زاده در گفته :

روحش شاد

[پاسخ]

مسعود خلفی در گفته :

خداحافظ کاپیتان بی حاشیه

[پاسخ]

عرفان قبادی در گفته :

شادی روحش صلوات.

[پاسخ]

استقلالی در گفته :

خدا رحمتش کند
روحش شاد

[پاسخ]

حامد قبادی آدینه وند در گفته :

خدا روح هادی نوروزی رو غرق رحمت کنه.بخدا خیلی ناراحت شدم.جوونی محجوب واز لحاظ فنی با سرعتی مثال زدنی

[پاسخ]

ن علی نژادیان در گفته :

به خدا از ساعات ابتدایی روز پنجشنبه که این خبر رو شنیدم اصلا حال و روز خوبی ندارم دیروز وقتی که از تلوزیون صحنه هایی از تشیع جنازه مرحوم هادی نوروزی پخش میشد با دیدن تصویر پسر و دختر خردسالش و همچنین ناله های همسرش به خدا سنگ هم به گریه می افتاد واقعا دیروز با امدن استقلالیها برای این مراسم و پیامهایی که امروز طرفداران رقیب در شبکه های مجازی درج کرده بودند واقعا دردها را تسکین می داد من خودم طرفدار دو آتیشه پرسپولیسم و اکثریت بازیها و البته اخبار این تیم را روزانه از طریق سایتهای مختلف دنبال می کنم وقتی که من هوادار که فرسنگها از تهران دور هستم حتی یکبار این عزیز را ندیده ام با دیدن خانواده اش در تلوزیون و در تصاویر دنیای مجازی نمی توانم این حادثه را هضم کنم ان پسرک شیش ساله که هروز عصر منتظر اومدن پدرش بود چطور می خواهد با این مسئله کنار بیاید از خداوند بزرگ برای این خانواده پرسپولیسی صبر مسئلت می نمایم واین را بدانند که رفتن هادی نوروزی همه پرسپولیسیها را داغدار کرد . روحش شاد و یادش گرامی باد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :