کد خبر : 76326
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,074 بازدید

واکنش اصلاح‌طلبان بروجرد به عملکرد نماینده خود در مجلس

    شورای اصلاح‌طلبان بروجرد با صدور بیانیه‌ای از هتاکی نماینده شهر خود به وزیر امور خارجه به شدت انتقاد کرد.  به گزارش میرملاس ، متن این بیانیه به شرح زیر است: انالله وانا الیه راجعون من یخرج من البیته مهاجرا الی الله ورسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله هرساله حدفاصل اعیاد […]

شورای+هماهنگی+اصلاح+طلبان+بروجرد

 

 

شورای اصلاح‌طلبان بروجرد با صدور بیانیه‌ای از هتاکی نماینده شهر خود به وزیر امور خارجه به شدت انتقاد کرد.

 به گزارش میرملاس ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

انالله وانا الیه راجعون من یخرج من البیته مهاجرا الی الله ورسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله

هرساله حدفاصل اعیاد قربان و غدیر روزهای شادکامی شیعیان بالاخص ایرانیان است، شادکامی به یمن خدایی شدن در عید قر بان و حفظ و حراست از آن با ورود به حصن حصین ولایت اهل بیت (ع) در عید غدیر لیکن بین العیدین امسال با وقوع حادثه غم بار و جانکاه عروج عرفانی حجاج خانه خدا در حرم امن الهی و در روز عید قربان و اعلام رسمی جان باختن همه مفقودان حادثه در شب عید غدیر تلخ‌ترین روزهای مسلمانان جهان خاصه شیفتگان مکتب اهل البیت (ع) را رقم زد.

قامت استوار مهاجران الی‌لله در قربانگاه مبارزه با شیاطین ظاهر و باطن به خون نشست و چشمان منتظری که از شوق دیدار رویشان از بارقه امید می‌درخشید‏، غرق حرمان و اشک و ماتم شد. بی‌شک علت‌العلل فاجعه منا چیزی نیست جز بی‌کفایتی آل‌سعود در اداره حرمین شریفین، لذا در این مجال با ابراز هم‌دردی و عرض تسلیت به عموم هموطنان داغدار این مصیبت عظمی بالاخص خانواده‌های عزیز و داغدار حاجیان شهید بروجردی مراتب قدردانی خود را از مواضع مقتدرانه و هشدارهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب به حکام آل‌سعود ابراز داشته و از دولت تدبیر و امید می‌خواهیم با بکارگیری همه توان دستگاه‌های دیپلماسی و امنیتی خود ابعاد شوم این فاجعه تلخ را روشن و در جهت احقاق حقوق شهدای مظلوم منا از هیچ کوششی فروگذار ننماید.

اما آنچه حادثه منا را بیش از پیش به کام مردم فرهیخته بروجرد تلخ نمود سوءاستفاده نماینده منسوب به جبهه پایداری این شهرستان از فضای مبهم و غبارآلود این روزها است.

وی با دست‌آویز قرار دادن بی‌کفایتی حکام آل‌سعود در عدم بازگشت ابدان جان‌باختگان حادثه منا و مرتبط کردن نامعقول آن با حرکت دیپلماتیک وزیر محترم خارجه در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل متحد از تریبون مقدس مجلس شورای اسلامی که به فرموده حضرت امام (ره) عصاره فضایل ملت است فضیلت‌های اخلاقی را زیر پا نهاده و با هتاکی و ادبیاتی سخیف به وزیر محترم و سختکوش خارجه که همواره مورد تاییدات مقام معظم رهبری است ناجوانمردانه تاخت.

بی‌شک نظارت و اعتراض به رخدادهای گوناگون کشور از حقوق اساسی نمایندگان از جمله نماینده مذکور است و قانون‌گذار مکانیسم‌های مختلفی را برای احقاق این حق تعریف کرده و براین اساس قریب به اتفاق نمایندگان مجلس با بکارگیری اهرم‌های موجود در پی استفاده از پتانسیل دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه بیش از پیش حوزه انتخابیه خود است.

نماینده دلواپس بروجرد قریب چهار سال فرصت و پتانسیل نمایندگی شهرستان بروجرد را صرف اعتراض‌های سیاسی و حزبی به دولت تدبیر و امید کرده و این شورا جهت احترام به حقوق نمایندگان سکوت کرد اما از آنجا که فحاشی در قاموس مجلسی که برخاسته از الله‌اکبرها، خون شهیدان و عصاره فضایل ملت متمدن ایران است جایی نداشته و از سوی دیگر در تقابل آشکار با فرموده رهبری عزیز مبنی بر همدلی وهمزبانی است، دیگر سکوت جایز نیست.

ما ضمن محکوم کردن این رفتار ناشایست از سوی کسی که باید فرهنگ و ادب شهر فرزانگان را نمایندگی کند از آنجا که این اقدام را موجب سوءاستفاده بیش از پیش جریان فریب و نیرنگ در بروجرد می‌دانیم در واپسین روزهای دوران نمایندگی وی را متذکر به وظایف خطیر خود در راستای جلوگیری از انحطاط بیش از پیش بروجرد عزیز می‌نماییم. در پایان ضمن ابراز همدردی مجدد با بازماندگان شهیدان والا مقام منا از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و غفران واسعه را مسئلت می‌کنیم.

ایام عزت مستدام
شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان بروجرد

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی نژادیان در گفته :

با شنیدن سخنان این اقا حالم خیلی بد شد واقعا یرای این نماینده مردم متاسفم

آشنا در گفته :

برودکترویکم هم مطالعه کن تاوظایف نماینده را بفهمی

دكتره؟؟؟؟؟؟؟بيرانونددكتره؟؟؟؟؟؟؟؟تراخدادكتره؟؟؟؟؟؟؟؟پس چرااينطوري حرف ميزنه؟؟؟!!!!!!!…غلط كردي يعنيييي چه؟؟

کوهدشتی در گفته :

باسلام وظایف نمایندگی خیلی چیزهاراشامل میشود از دکل نفتی گرفته تا ….ولی ای کاش این نماینده محترم این ادبیات رابکارنمی برد

ناشناس در گفته :

لابد از دید شما یکی از وظایف نماینده مجلس “غلط کرده” هستش.خخخخ.مردم از خنده.خدایی تو چقد مطالعت بالاس.ههههه

کریمی در گفته :

احسنت بر عزیزان اصلاح طلب بروجرد

سوری در گفته :

متاسفیم برای نماینده مردم محترم بروجرد

امید در گفته :

این نامه حرکت بجا و شایسته ایست از اهالی متمدن بروجرد

امرايي در گفته :

متاسفم از عدم درك شوراي هماهنگي اصلاح طلبان بروجرد كه موقعيت شناس ودشمن شناس نيستند .درود بر بيرانوند سرافراز

ااصول در گفته :

درود بر بیرانوند نماینده شجاع شهرستان بروجرد
خدا نگهدارت بو

مرضيه در گفته :

کاش برای گرفتن حق لرستانی ها این قدر جسور میبود

آشنا در گفته :

نماینده مردم درمجلس حق دارددرتمام مسائل کشوردخالت واظهارنظرنمایدلطفا جوسازی بی ارزش وجنجال نکنید بقول بزرگی زنده بادمخالف من …….

كوهدشتي در گفته :

حق داره درتمامي مسائل وموارددرچارچوب قانون طبق ضوابط وآيين نامه هاي مجلس اظهارنظركندنه دخالت بي جاوبي موردبادهن لقي.براتوهم متاسفيم.

قلی در گفته :

درود خدا براین شیر مرد که یاد گار هشت سال ایثار ومقاومت است در ضمن این علاوه بر نماینده بروجرد با حافظ منافع ملی هم باشند اقای که حال بهم میخورد چونکه نتونستی حرفها ی این عزییز را بفهمی

كوهدشتي در گفته :

ايثارگران مودب ومطيع رهبرند.

تو که میفهمی میشه توضیح بدی

فرهنگی در گفته :

به امید خدا و با انتخاب مردانی اصلح ، اجازه نخواهیم داد اینچنین افرادی نماینده مردم با فرهنگ استان لرستان شوند.

لرستانی در گفته :

متاسفم از رفتار نماینده بروجرد… باعث خوراک رسانه بیگانگان شده

موحد در گفته :

انشالله مردم نجيب بروجرد در انتخابات اسفندماه جواب اين رفتار حتاكانه راخواهند داد

فرهنگی در گفته :

واقعا در شان یک انسان عادی هم نیست .شان یک مسلمان بالاتر از تهمت وتوهین به خادم ملت که اکثر قاطع مردم او را دوست دارند وشبانه روز خدمت می کند .چرا در مورد غارت مملکت فریاد نزدید.روز قیامتی هم هست انصاف داشته باشید.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفته :

ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت حاجیان فاجعه منا خدمت تمام مردم بروجرد واقعا سخن نماینده شهرمان به وزیر محترم وزارت خارجه خیلی زشت وباعث ناراحتی اکثریت مردم ولایی گردید ایا شما از وزیر محترم بیشتر به فکر انقلاب ومردم هستید؟!واقعا جای تاسف دارد

ایثار گر در گفته :

چرا ایشان این قارت وقورت وعصبانی شدن در دولت احمدی نژاد نداشتندنماینده آزاد نیست که بی اخلاقی وبی حرمتی نسبت به دولتمردان داشته باشدفرمایش امام امت است که می فرمایند که حفظ نظام از اوجب واجبات است حتی از شهید وشهادت نیز اهم تر است انسان بد اخلاق وبد عنق بیش خدواند مهربان جایگاهی ندارد.

بیرانوند لرستانی در گفته :

درود برشما .بیانیه به موقع بود

عزیزعلی رحیمی در گفته :

درود بر جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس برادر بیراوند نماینده شهرستان بروجرد خداوند ایشون رو حفظ کنه

بهروزابراهیمی در گفته :

متاسفم

مجید در گفته :

پس شما طرفدار رفتار بی ادبانه هستی؟

مرضيه در گفته :

پس چرا نسبت به بوس کردن مادر چاوز توسط احمدی نژاد عکس العملی نداشتند این برادر

اصل بیرانوند در گفته :

رفتارت بسیار زشت بود برادر ایل بزرگ بیرانوبیرانوند این رفتاررامحکوم مینماید

شریفه محمدیان در گفته :

ظریف گردن همه ما ایرانی ها حق دارد یادمان نرود برای رسیدن به توافق هسته ای چه ساعت ها نخوابیدتا دل مردم ایران را شاد کند.من متاسفم اسم نماینده رو این آقا بذاریم.نماینده باید باسوادوالگو برای مردمش باشدنه باعث تشنج جامعه.شما به خاک پای ظریف هم نمیرسید.بابا دست برداریدبجای این حرفابه فکر بیکاری جووناباشید.خداوکیلی رفتید مجلس چه کارخوبی برای شهرتون کردیدتا همشهریانت بهت افتخارکنن

علی در گفته :

درود بر تو خواهر نو اندیش

مهدی کونانی در گفته :

لرستان همیشه باید در مجلس یک نمایده داشته باشد که ورد زبان ها شو

وفایی در گفته :

درود بر شرف و غیرت ایرانیت

ک . کونانی در گفته :

بخدا نماینده بروجرد حرف حق زد از این دیپلماسی بظاهر قوی کدام آب گرم شده که ما ندیدیم بجز تملق و خود فروشی وزانو زدن در برابر دشمنان کدام امتیاز رو در مقابل بازدید های آژانس و امریکا از سایت های موشکی و هسته ای گرفته ایم که ما ندیدیم بجز یک سری قرداد روی کاغذ با شرکت های اروپایی ما که در ظاهر و واقعیت چیزی ندیدیم مگر دلمان را خوش کنیم و بگوییم کدخدا اوباما جواب سلام ظریف داد بعد از این همه خواهش و تمنا

دانشجوی کوهدشتی بروجرد در گفته :

درود خدا بر حاج بهرام بیرانوند مرحبا به بصیرت حاج بهرام بیرانوند
خدایا به همه ما بصیرت در شناخت دشمن عنایت بقرما

شریفه محمدیان در گفته :

متاسفم

رزمنده کوهدشتی در گفته :

بین 290 نماینده مجلس سه چهار نفر خصوصا” بیرانوند بصیرت دارند چراکه کسانی که بد اخلاقی میکنند به قول این دانشجو بصیرت دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حقیقت در گفته :

درود بر بیرانوند با بصیرت و شجاع .بله غلط اضافه کرده

شهروند در گفته :

متاسفم برای بروجرد و نماینده اش ایشان ظریف را به درستی نشناخته است

ناشناس در گفته :

اتفاقا شما خوب نشناختید

همشهری در گفته :

درودبر حاج بهرام بیرانوند جانباز دفاع مقدس، که چنین شجاعت خودرانشان داده

جمالی در گفته :

ما همه ایثار گریم شجاعت این نیست درود بر ظریف قهرمان نماینده هوچی گر بروجرد بهتر از این نیست

واقعی در گفته :

رفتار بی ادبانه مورد تایید هیچ کس نیست ظریف محبوب است در قلب مردم است مطمن باش تا ابد جایگاهی دربین مردم نداری بی ادب بی نزاکت

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :