کد خبر : 76386
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,109 بازدید

افشین چگنی مدیر روابط عمومی شهرداری خرم آباد شد

    به گزارش میرملاس ؛ طی ابلاغ صادره شده از جانب شهردار خرم آباد، افشین چگنی به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری خرم آباد منصوب شد.  یحیی عیدی بیرانوند ، ابلاغ افشین چگنی را به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری خرم آباد صادر و ابلاغ کرد. در این حکم آمده است : برادر ارجمند […]

888

 

 

به گزارش میرملاس ؛ طی ابلاغ صادره شده از جانب شهردار خرم آباد، افشین چگنی به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری خرم آباد منصوب شد.

 یحیی عیدی بیرانوند ، ابلاغ افشین چگنی را به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری خرم آباد صادر و ابلاغ کرد. در این حکم آمده است :

برادر ارجمند جناب آقای افشین چگنی

سلام علیکم

نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی در امور فرهنگی و هنری به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد منصوب می گردید.امید است با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و ایجاد ظرفیت های جدید و با همکاری مستمر با معاونین و مدیران ستادی، اقدامات و فعالیت های شهرداری را به نحو شایسته و بهنگام از طریق رسانه های نوشتاری،شنیداری و دیداری اطلاع رسانی نموده و زمینه لازم را برای انعکاس هنرمندانه فعالیت های مجموعه مدیریت شهری از طریق تعامل موثر با اهالی رسانه و اصحاب جراید و خبرگزاری ها فراهم آورید.

توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواهانم.

یحیی عیدی بیرانوند

شهردار خرم آباد

 گفتنی است افشين چگني با مدرك كارشناسي ادبيات فارسي بيش از 18 سال سابقه خدمت در شهرداري خرم‌آباد را دارد و پيش از اين كارمند واحد فرهنگي شهرداري بوده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تيموري خرم اباد در گفته :

دوست ارزشمندم جناب آقاي افشين چگني انتصاب شايسته حضرتعالي را بعنوان مدير روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري خرم آباد صميمانه تبريك عرض مينمايم آرزوي توفيق روزافزون و بهروزي برايتان خواستارم .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :