کد خبر : 76404
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 611 بازدید

بیرانوند: از بررسی تذکرم در هیأت نظارت بر نمایندگان استقبال می‌کنم

  نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلام استقبال از بررسی تذکر شفاهی‌اش به وزیر خارجه در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: مشتاقم هرچه سریع‌تر در جلسه این هیأت، جنایات آمریکا را در حق ملت ایران بازگو کنم. بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به […]

IMG12213895 (1)

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلام استقبال از بررسی تذکر شفاهی‌اش به وزیر خارجه در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: مشتاقم هرچه سریع‌تر در جلسه این هیأت، جنایات آمریکا را در حق ملت ایران بازگو کنم.

بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اظهارنظر عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی تذکر شفاهی خود به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بابت دست دادن با باراک‌ اوباما رئیس جمهور آمریکا در راهروی سازمان ملل، گفت: از این شکایت استقبال کرده و به دنبال تریبونی می‌گردم که در آن اهداف و نقشه‌های آمریکا را برای ایران اسلامی افشا کنم.

وی افزود: آقای حیدرپور در مصاحبه خود با یکی از خبرگزاری‌ها عنوان داشته است که شکوائیه‌ای از من بر روی میز بررسی رفتار نمایندگان قرار دارد؛ من از این شکوائیه استقبال می‌کنم و اشتیاق دارم که زودتر جلسه رسیدگی به آن برگزار شود تا جنایات آمریکا در حق ملت ایران از جمله ساقط کردن هواپیمای مسافربری، تحریم چند ساله و ترور دانشمندان هسته‌ای را بازگو کنم.

بیرانوند تصریح کرد: آقای ظریف هم اگر از نحو تذکر شفاهی ما در صحن علنی مجلس شکایتی دارند و می‌خواهند نامه‌ای بنویسند من هم از آن نامه و هم از آن شکایت استقبال می‌کنم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقاي بيرانوندجنايتهاي آمريكاكسي منكرنيست ادب شمامطرح است .درموردوزيرمحبوب خارجه كه موردتائيدرهبري هست بي احترامي كردي وادبيات چاله ميدوني بكاربردي!!!!!!!!

خدا همه ما روعاقبت بخیرکنه انشاالله

مهدی کونانی در گفته :

جنایات امریکا به جا نحوه صحبت وانتقاد باید مودبانه باشد

امرایی در گفته :

مایلم بدانم جناب آقای بیرانوند در شهر بیش از پانصد هزار نفرجمعیت با چند هزار رای نماینده بروجرد شدند!!!

ناشناس در گفته :

حدود بیست هزار رای!!!!

پرویز ن در گفته :

ادب مردبه زدولت اوست جناب بیرانوند

گراوند در گفته :

پاريس كوچولو!

بهروزابراهیمی در گفته :

متاسفم

حسنوند در گفته :

از خدا بترس و روز قیامت

شهروند لرستانی در گفته :

من به عنوان یک شهروند لرستانی ساکن تهران از عموم ملتی که صحبت آقای بیرانوند نماینده بروجرد را شنیده اند عذرخواهی میکنم..

بدبین در گفته :

یعنی تازه می خواد برنامه ها و اهداف امریکارا برای مابیان کند .این هم یک اهانت به ملت شریف ایران

فرهنگی در گفته :

آقای بیرانوند چرا با آبروی مردم لرستان بازی می کنی لااقل احترام ریش سفید خود را داشته باش .چطور خوابت می برد آقای ظریف با آن ادب شمارا به خدا واگذار کرد از خدابترس .

اصلاح طلب در گفته :

جناب بیرانوند به خدا همین کارها را میکنید میریم تهران یا جایی دیگه میگیم لر هستیم میخندن

اصلاح طلب در گفته :

آقای بروجردی درسته شاید هم فکر ما نباشه ولی واقعا بهش افتخار میکنیم به عنوان یک شهروند از ادبش چون معلومه از یک خانواده مهم متولد شده

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :