کد خبر : 76407
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 516 بازدید

مراسم بزرگداشت جان‌باختگان فاجعه منا در خرم آباد برگزار شد

  مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا بعد از ظهر یکشنبه در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد و همزمان با سایر شهرستان های استان لرستان برگزار شد. به گزارش میرملاس به نقل مهر، در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، جمعی از نیروهای […]

photo_2015-10-14_01-50-22

 

مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا بعد از ظهر یکشنبه در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد و همزمان با سایر شهرستان های استان لرستان برگزار شد.

به گزارش میرملاس به نقل مهر، در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی استان، طلاب و دانشجویان و مردم خرم آباد ححضور داشتند.

همچنین این مراسم با حضور خانواده های رحیمیان، رازانی و قائدرحمت از جان باختگان حادثه منا برگزار شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم نوه حاجی رحیمیان از جان باختگان این حادثه تلخ در وصف حجاج جان باخته شعری سرود.

اجرای مراسم مداحی و نوحه سرایی و سخنرانی حجت الاسلام سید عیسی موسوی نژاد نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی لرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 مراسم بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا در لرستان به همت دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد.

گفتنی است تعداد ۳۲ نفر از حجاج لرستانی در فاجعه منا جان خود را از دست دادند.

 

photo_2015-10-14_01-50-30

 

عکس : ایمان بیرانوند / میرملاس 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :