کد خبر : 7643
تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 150 بازدید

غریبه‏ ها در گهر می‏تازند؛ در آستانه بازی با پرسپولیس، کاپیتان لرستانی گهر از تیمش جدا شد!

    به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ کاپیتان این فصل گهر شهرداری دورود در آستانه بازی حساس فردا مقابل پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از این تیم جدا شد. فتحی با تایید این خبر گفت: به علت برخی مشکلات که شاید آنها را بعدا بگویم مجبور شدم از این تیم […]


 

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ؛ کاپیتان این فصل گهر شهرداری دورود در آستانه بازی حساس فردا مقابل پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از این تیم جدا شد.

فتحی با تایید این خبر گفت: به علت برخی مشکلات که شاید آنها را بعدا بگویم مجبور شدم از این تیم جدا شوم و مربیان و کادر فنی نیز این موضوع را پذیرفته‌اند.

وی افزود: با تمام علاقه‌ای که به لرستان و فوتبالش دارم مجبور به گرفتن چنین تصمیمی شدم و از همه هواداران خونگرم استان که من را در این مدت یاری کردند، تشکر و عذرخواهی می‌کنم.

نکته: پس از ابراهیم میرازپور حالا نوبت دیگر لرستانی رسید که با گهر وداع کند تا این تیم کامل در اختیار غیربومی‏ها و دلالان باشد. باید کمی به این قضایا فکر کرد که چرا در نقل و انتقالات بازیکنان لرستانی از این تیم دور ماندند و برخی به گهر آمدند که حتی الفبای فوتبال را هم بلد نیستند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دیدار گهر- پرسپولیس را به نظاره نشست شاید نتیجه‏ای دردناک برای معدود طرفداران این تیم رقم بخورد.

 

 

درج شده توسط : مهران مریدی / میرملاس

دیدگاه ها

حتما نتیجه رو میبینیم

7چشمه میشنان در گفته :

امشب قطعا به همراه برادران و دوستانم گهر رو تو استادیوم آزادی تنها نخواهیم گذاشت…
کاش میموندی کاپیتان،
دعا کنید امشب آخر بازی آبرومند باشیم و سرافراز…

قباد امرایی در گفته :

هیچی ندارم بگم….آه…..برای مسئولین استان لرستان متاسفم

حامد در گفته :

واقعا دفاع آخر به خوبی فتحی این تیم از کجا پیدا کنه
مهاجم نیست که اگه نبود کس دیگه جورشو بکشته
دفاع آخر یعنی همه تیم
کاپیتان برگرد به تیمت
کاپیتان فتحی لطفا بر گرد.

کوهدشتی در گفته :

با سلام خدمت برو بچ با صفای درود.مردم شهر ما واقعا به تیم گهر افتخار میکنند…برای مسئولین بی عرضه استان متاسفم.یه نگاه به استادیوم تبریز بندازید یاد بگیرید.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :