کد خبر : 7643
تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 150 بازدید

غریبه‏ ها در گهر می‏تازند؛ در آستانه بازي با پرسپوليس، كاپيتان لرستانی گهر از تيمش جدا شد!

    به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ايسنا ؛ كاپيتان اين فصل گهر شهرداري دورود در آستانه بازي حساس فردا مقابل پرسپوليس در هفته سوم ليگ برتر از اين تيم جدا شد. فتحي با تاييد اين خبر گفت: به علت برخي مشكلات كه شايد آنها را بعدا بگويم مجبور شدم از اين تيم […]


 

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ايسنا ؛ كاپيتان اين فصل گهر شهرداري دورود در آستانه بازي حساس فردا مقابل پرسپوليس در هفته سوم ليگ برتر از اين تيم جدا شد.

فتحي با تاييد اين خبر گفت: به علت برخي مشكلات كه شايد آنها را بعدا بگويم مجبور شدم از اين تيم جدا شوم و مربيان و كادر فني نيز اين موضوع را پذيرفته‌اند.

وي افزود: با تمام علاقه‌اي كه به لرستان و فوتبالش دارم مجبور به گرفتن چنين تصميمي شدم و از همه هواداران خونگرم استان كه من را در اين مدت ياري كردند، تشكر و عذرخواهي مي‌كنم.

نکته: پس از ابراهیم میرازپور حالا نوبت دیگر لرستانی رسید که با گهر وداع کند تا این تیم کامل در اختیار غیربومی‏ها و دلالان باشد. باید کمی به این قضایا فکر کرد که چرا در نقل و انتقالات بازیکنان لرستانی از این تیم دور ماندند و برخی به گهر آمدند که حتی الفبای فوتبال را هم بلد نیستند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دیدار گهر- پرسپولیس را به نظاره نشست شاید نتیجه‏ای دردناک برای معدود طرفداران این تیم رقم بخورد.

 

 

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

حتما نتیجه رو میبینیم

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

امشب قطعا به همراه برادران و دوستانم گهر رو تو استادیوم آزادی تنها نخواهیم گذاشت…
کاش میموندی کاپیتان،
دعا کنید امشب آخر بازی آبرومند باشیم و سرافراز…

[پاسخ]

قباد امرایی در گفته :

هیچی ندارم بگم….آه…..برای مسئولین استان لرستان متاسفم

[پاسخ]

حامد در گفته :

واقعا دفاع آخر به خوبي فتحي اين تيم از كجا پيدا كنه
مهاجم نيست كه اگه نبود كس ديگه جورشو بكشته
دفاع آخر يعني همه تيم
كاپيتان برگرد به تيمت
كاپيتان فتحي لطفا بر گرد.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

با سلام خدمت برو بچ با صفای درود.مردم شهر ما واقعا به تیم گهر افتخار میکنند…برای مسئولین بی عرضه استان متاسفم.یه نگاه به استادیوم تبریز بندازید یاد بگیرید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :