کد خبر : 76559
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 98 بازدید

باید اتحاد جهانی برای ریشه‎کن کردن تروریسم به‎وجود آید

  به گزارش میرملاس ابراهیم آقامحمدی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: از بین رفتن کودکان و جوانان و ویران شدن خانواده‎ها، نتیجه ماجراجویی ماجراجویان جهانی بوده و سودای این بازیگران بازی با جان بشر است. وی ادامه داد: هم‎اکنون در کشورهای منطقه به‎ویژه خاورمیانه و آسیا جنگ‎های نیابتی توسط افراد امانتی علیه مردم […]

 

به گزارش میرملاس ابراهیم آقامحمدی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: از بین رفتن کودکان و جوانان و ویران شدن خانواده‎ها، نتیجه ماجراجویی ماجراجویان جهانی بوده و سودای این بازیگران بازی با جان بشر است.

وی ادامه داد: هم‎اکنون در کشورهای منطقه به‎ویژه خاورمیانه و آسیا جنگ‎های نیابتی توسط افراد امانتی علیه مردم منطقه در جریان است و گروهک‌هایی درست کردند که با سلاح و مهمات مردم عادی کوچه و بازار را از بین می‎برند و امنیت را از آنها گرفته‎اند.

آقامحمدی با اشاره به این‌که «اروپا، آمریکا و غرب دنیا را ناامن کردند» افزود: این کشورها از پذیرش آوارگان امتناع می‎کنند و متاسفانه سازمان ملل و حقوق بشر به این مسئله بی‎توجه هستند و نیاز است کانال مطمئنی ایجاد شود این مردم آواره و بی‎دفاع منطقه به آنجا پناه ببرند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: کودک سوری برای نجات جان خود دل به دریا سپرد و مورد شلاق جور بشری قرار گرفت و اینجاست که وجدان‎های بیدار باید اعتراض کنند.

وی گفت: باید به این آوارگان و کودکان و زنان بی‎پناه و ناتوان پناه دهند و امکاناتی امن برای آنها ایجاد شود.

آقامحمدی با تاکید بر این‌که «باید اتحاد جهانی برای ریشه کن کردن تروریسم به‎وجود آید» یادآور شد: البته نباید این ائتلافات دروغین باشد و باید بشر به خود آید تا جنگ و شرارت را از بین ببرد.

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: باید بحث جنگ و خونریزی از روی زمین رخت بربندد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سیاوش امرایی در گفته :

کاش کاری می کردی بیکاری در استان ریشه کن بشه

[پاسخ]

همشهری در گفته :

ای بزرگوار فقط داد وبیداد تو مجلس رو یادگرفته، برو یه فکری به حال این همه جوان بیکار این استان کن

[پاسخ]

فرهادی نیا در گفته :

از خدا شاکرم که به نماینده با تقوا شجاع ودلسوز نظام رای دادم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :